Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Muzej vostanih figura u Jagodini  (Pročitano 122832 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #100 poslato: 24-03-2008, 21:10:44 »

Ovde svako treba da pazi sta pise! :aq29:
a sto se mojih izraza tice pa mnogo je vama boléje da pazitesta ovde pisete nego meni!!!
Sto? Da nisi neki od "Zvanicnih"? :aq11:
Sačuvana

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #101 poslato: 24-03-2008, 21:32:13 »

DA SE JA PITAM? JA BIH OD TOG VOSKA NAPRAVIO DJORDJA MARJANOVICA! Djordje je zasluzio tako nesto!
Sačuvana
sve su seke jebene.

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #102 poslato: 24-03-2008, 21:34:18 »

DA SE JA PITAM? JA BIH OD TOG VOSKA NAPRAVIO DJORDJA MARJANOVICA! Djordje je zasluzio tako nesto!
U potpunosti se slazem!!! :aq07: :aq07: :aq07:
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #103 poslato: 24-03-2008, 21:58:36 »

Moj predlog:
Na ulazu, prva figura da bude Jovanča Micić!
Iznad da piše:" Ceo svet obiđoh, Jagodinu nigde ne nađoh!"
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #104 poslato: 24-03-2008, 22:02:43 »

Ako bas mora iz tog sveta, pa moze Djordje..bio je klasa.

Ali ja sam pre za Ckalju. :aq29: Nema coveka u zemlji koji bi bio protiv. Zasluzio je!

Moj predlog:
Na ulazu, prva figura da bude Jovanča Micić!
Iznad da piše:" Ceo svet obiđoh, Jagodinu nigde ne nađoh!"
Pozdravljam  :aq26:


Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #105 poslato: 24-03-2008, 22:06:06 »

evo ja nemam nista protiv ckalje ali ima mnogo bitnijih ljudi od ckalje pod kojima spada i ceca!!

ckalja je bio smesan pre 30 godina nekome evo mom caletu je jos uvek smesan ali ja nevidim nista toliko zanimljivo niti bitno da je ckalja uradio za ovu drzavu niti je nesto mnogo popularan sem matorim drtinama a posto na mladima svet ostaje red je da se mi pitamo dokle ce penzosi i matore drtine da odlucuju o nasoj buducnosti!!
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #106 poslato: 24-03-2008, 22:14:58 »

evo ja nemam nista protiv ckalje ali ima mnogo bitnijih ljudi od ckalje pod kojima spada i ceca!!

ckalja je bio smesan pre 30 godina nekome evo mom caletu je jos uvek smesan ali ja nevidim nista toliko zanimljivo niti bitno da je ckalja uradio za ovu drzavu niti je nesto mnogo popularan sem matorim drtinama a posto na mladima svet ostaje red je da se mi pitamo dokle ce penzosi i matore drtine da odlucuju o nasoj buducnosti!!
Daj bre zavrsi recenicu tackom, pocni novu velikim slovom...ne moze covek da te prati... :aq09:

Jesi ti rekao da su svi u dijaspori obavestajci? :aq15:



Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #107 poslato: 24-03-2008, 22:23:06 »

kakvi obavestajci o cemu pricas??

Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #108 poslato: 24-03-2008, 22:23:23 »

E,narode,meni se bas svidja ideja da Ckalja bude u muzeju i da izgleda k'o Jovanca naravno!
Za vas ostale ne znam,ali ne pamtim kad sam se zadnji put namucio ovoliko da nesto procitam.Prijatelju "NEKO",molim te,neka ti sledece tema na casu Srpskog jezika bude:malo i veliko slovo,tacka,zarez,tacka i zarez(mada je to vec napredno),kad se rec zavrsava,druga pocinje i tako to,posto su slova,vidim,savladana.Ja bih stvarno voleo da uzivam u tvojim sentecijama,ali pola od ovog sto si napisao/la,ne razumem.A vi ostali-sto bre nervirate coveka?!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #109 poslato: 24-03-2008, 22:23:41 »

 dusko radovic je rekao " na mladjima svet ostaje, ali tek kad im stariji dozvole". a penzosi i matore drtine ce da odlucuju o vasoj buducnosti sve dotle dok vas hrane od svojih penzija, i sve dotle dok im se muvate po stanu,  izlezavate besposleni do podne, jedete dzigericu i nedozvoljavate da bar ono malo sto im je ostalo u miru prozive.  i da nije bilo tih matorih drtina ne bi bilo ni vas bezobraznih klinaca. moji roditelji su "penzosi i matore drtine" koje volim najvise na svetu i zahvalna sam im za sve sto su sto su ucinili za mene. mali, gadi mi se tvoj recnik, idi istresi se svojim roditeljima i zahvali na lepom vaspitanju. a o svojoj buducnosti moras sam da se pobrines a ne da okrivljujes druge za svoje neuspehe...
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #110 poslato: 24-03-2008, 22:36:25 »

dusko radovic je rekao " na mladjima svet ostaje, ali tek kad im stariji dozvole". a penzosi i matore drtine ce da odlucuju o vasoj buducnosti sve dotle dok vas hrane od svojih penzija, i sve dotle dok im se muvate po stanu,  izlezavate besposleni do podne, jedete dzigericu i nedozvoljavate da bar ono malo sto im je ostalo u miru prozive.  i da nije bilo tih matorih drtina ne bi bilo ni vas bezobraznih klinaca. moji roditelji su "penzosi i matore drtine" koje volim najvise na svetu i zahvalna sam im za sve sto su sto su ucinili za mene. mali, gadi mi se tvoj recnik, idi istresi se svojim roditeljima i zahvali na lepom vaspitanju. a o svojoj buducnosti moras sam da se pobrines a ne da okrivljujes druge za svoje neuspehe...
Korektno!
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #111 poslato: 24-03-2008, 22:40:19 »

e ivanka ne trosim niciju penziju niti platu vec svoju od 16 god meni niko nije dao pare da izadjem u grad to pricaj nekim studentima mojih godina nemoj meni niti se motam u bilo cijem stanu!!

sa roditeljima se slazem super i odlicno su me vaspitali i hvala bogu pomogli u zivotu ali moja rec se od 10 godina kod mojih roditelja postuje koji su takodje neko i nesto i uradili nesto od svog zivota dog matori penzosi ispred zgrade koji od svog zivota nista nisu uradili jos ce meni da pricaju kako treba da zivim!!!
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #112 poslato: 24-03-2008, 22:43:45 »

a ja sam u zivotu uspeo ali hocu jos visei hocu da srbija uspe i kao svaki covek mlad koji ima neke ambicije zelim da jagodina postane meka za lep zivot kao i srbija jel meni u zivotu ne fali ni auto ni pare niti ce te matore drtine nesto da promene da ja propadnem ali propadaju drugi mladi zbog njih i mnoge stvari u srbiji koje imaju ogroman potencijal ne uspevaju zbog njih ali hvala bogu sve ide na bolje docice sve na svoje mesto!!
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #113 poslato: 24-03-2008, 22:48:57 »

Te "matore drtine" i "Penzosi" su tebi najmanje krivi!
Imaj malo postovanja prema starijima!
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #114 poslato: 24-03-2008, 22:54:43 »

a zasto bih imao postovanja prema starijima??

pricaj tu protiv palme a ovo postovanje prema starijima ko da iz njegovih usta izlazi samo sto to kad izadje iz njegovih usta to moze da bude iskreno kao i sto nemora jel se on covek bori za glasove a ti tako iskreno mislis!!

to stariji mladji kod mene ne pije vodu svi smo jednaki kod mene nerma ja tebi ti a ja vama vi vec ko je samnom na ti i ja sam sa njim pa makar imao i 300 godina dosta je vise te komunisticke filozovije svi smo jednaki a taj ko zamislja da je stariji i da treba da ga postujem kod mene ce da nabere med a jos pogotovo ako nista nije postigo od svog zivota ko moja baba kad joj kazem sta si bre ti uzivotui uradila a ona meni rodila sam dva sina hehehe
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #115 poslato: 24-03-2008, 23:01:41 »

a zasto bih imao postovanja prema starijima??
Pa to je odraz lične kulture i svesti!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #116 poslato: 24-03-2008, 23:03:32 »

e ivanka ne trosim niciju penziju niti platu vec svoju od 16 god meni niko nije dao pare da izadjem u grad to pricaj nekim studentima mojih godina nemoj meni niti se motam u bilo cijem stanu!!

sa roditeljima se slazem super i odlicno su me vaspitali i hvala bogu pomogli u zivotu ali moja rec se od 10 godina kod mojih roditelja postuje koji su takodje neko i nesto i uradili nesto od svog zivota dog matori penzosi ispred zgrade koji od svog zivota nista nisu uradili jos ce meni da pricaju kako treba da zivim!!!
cccc nije ivanka nego jagodinka. cekaj bre malo, sta hoces da kazes, da su tvoji roditelji "neko i nesto i uradili nesto" a svi ostali  niko i nista.  kad pogledas  na kraju svi su penzozi. u cemu je razlika? vidim ja tebe iznervirao komsiluk ispred zgrade...
ova prica da ti od 16-e godine niko nije davao pare za izlazak podseca me na slobinu izjavu kako je ponosan na sina marka jer je od 16-e nosio "pune i prazne gajbice" i .... zaradio prvo milionce sa 17. jbg, i on je hteo da pozarevac bude" meka za lep zivot". jel' da nisi ti palmin mali....ličis
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #117 poslato: 24-03-2008, 23:12:55 »

a zasto bih imao postovanja prema starijima??

pricaj tu protiv palme a ovo postovanje prema starijima ko da iz njegovih usta izlazi samo sto to kad izadje iz njegovih usta to moze da bude iskreno kao i sto nemora jel se on covek bori za glasove a ti tako iskreno mislis!!

to stariji mladji kod mene ne pije vodu svi smo jednaki kod mene nerma ja tebi ti a ja vama vi vec ko je samnom na ti i ja sam sa njim pa makar imao i 300 godina dosta je vise te komunisticke filozovije svi smo jednaki a taj ko zamislja da je stariji i da treba da ga postujem kod mene ce da nabere med a jos pogotovo ako nista nije postigo od svog zivota ko moja baba kad joj kazem sta si bre ti uzivotui uradila a ona meni rodila sam dva sina hehehe
jel' leba ti, baba trebala da radi u nekom naucnom institutu da bi je postovao. e zivo me intersuje sta si ti toliko postigao te se  ovoliko kur..š ,  do koje si to maksimalne granice stigao i koje je tvoje merilo necijeg uspeha da bi ga ti postovao, eventualno persirao...
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #118 poslato: 24-03-2008, 23:14:36 »

ko kaze da kazem da su ostali niko i nista pricam da pojedini ne vecina koji sede ispred ulaza vec 20 god i nista od zivopta nisu uiradili pricaju o tome sta i kako treba da se radi i oni ce o necemu da odlucuju i nesto da se pitaju to je sustina ovoga sto sam reko!!

misam nosio gajbice ali nesto slicno i nisam palmin mali i nije marko nosio gajbe ali mu nije ni tata dao taj milion vec je iskoristio tatine veze da zaradi milion ali nije reko slobo daj pare za grad vec je reko slobo pustaj sleper preko granice sto mnogo vise postujem negho sin zorana lilica koji je u to vreme posecivao striptiz barove i bilo je daj zoki 1000 markje za veceras i dan danas zivi tako ali opet nemam nista ni protiv toga svako zivi kako hoce a to dali je neko nesto radio legalno ili ilewgalno postoji policija i sud a ne klupica ispred zgrade i internet forumi da sevispravlja ko je lopov i ubica!!!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #119 poslato: 24-03-2008, 23:26:16 »

eee 'fala ti sto mi otvori oci....
nego da se vratimo mi muzeju vostanih figura... ajd', ne bilo ti zapovedjeno, pitaj taj tvoj komsiluk sta misli o muzeju, mozda cujes koju pametnu, ne podcenjuj ljude.... al' prvo da im kazes: dobar dan...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 24 upita.