Razne zanimljive teme > Film - Pozorište - Televizija

Ide li neko u Pozoriste

<< < (2/9) > >>

autentik:
Opet stvar Ukusa

njima se sviđa, meni se sviđa

članovima pozorišta se sviđa

Ko znam bolje slobodno neka im napravi, ja nemam ništa protiv

ps.  nemam vremena za pozorište

Lazarica:
Cccc.... pod hitno u pozoriste! I ne kudite sajt jagodinskog pozorista, jer uopste nije los. A, ako nekoga zanimaju i druga pozorista, nek posete sajt Klub@mikaantic.org.yu  E, da...ono klasicno "nemam vremena za pozoriste" ne pije vodu. Reci, brate mili da nemas tu naviku odlaska u pozoriste, i nikom nista. Ne moramo svi da volimo pozoriste. Veliki pozdrav :aq29:

Lazarica:
Ljudi, ne mogu da verujem da vas ni malo ne interesuje ova tema!? Jedna vaša forumašica se živo interesuje iz kojeg se ja to grada u Vojvodini javljam. E, pa, da je malo vise interesuje kultura i pozorište, mogla bi iz mog prednjeg komentara da sazna, jer nije teško odgonetnuti kada se zbroji dva i dva. Izgleda ce njoj to ostati nepoznanica, jer je ne interesuje pozorište, pa s toga i ne zalazi u ovaj deo. Evo, ja upravo pijuckam onu mućkalicu 3 u 1, po ko voli, ajd' kod mene na kaficu :aq22:

Ivanka:
Zadnji put sam gledala "Audiciju". Inače idem retko, nije mi baš blizu. Kad ovde gostuje neko pozorište teško je dobiti karte.

Lazarica:
Pozdrav za Ivanku. Mnogo me obraduje kada vidim da se jos neko priduzio da nesto kaze na ovu temu.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju