Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Parapsihologija  (Pročitano 6546 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Parapsihologija
« poslato: 11-03-2007, 20:34:12 »

Da li ste ikada imali osecaj da je neko pored vas iako ste sami u sobi?Da li verujete u duhove,andjele, zivot posle smrti?Da li verujete u reinkranaciju?Da li ste doziveli nesto paranormalno?Da li verujete u snove,gledanje u solju, gatanje?


tekst (pitanje)  preuzet sa foruma      http://forum.bgdcafe.com/

anny

  • Gost
Одг: Parapsihologija
« Odgovor #1 poslato: 29-05-2008, 22:02:49 »

Mislim da svako ko pročita moje tekstove, ovde na forumu, može zaključiti da je moj odgovor potvrdan.
Imam razloge, i dokaze, da ne verujem u ovozemaljske(iluzione) stvari...
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: Parapsihologija
« Odgovor #2 poslato: 17-06-2008, 23:25:28 »

U sve paranormalne aktivnosti ne da verujem nego znam da postoje jer sam imala mnogo iskustava. Što kaže anny, ne verujem u ovozemaljske stvari.
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

celestina

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 211
Одг: Parapsihologija
« Odgovor #3 poslato: 25-06-2008, 12:43:08 »

Da li ste ikada imali osecaj da je neko pored vas iako ste sami u sobi?Da li verujete u duhove,andjele, zivot posle smrti?Da li verujete u reinkranaciju?Da li ste doziveli nesto paranormalno?Da li verujete u snove,gledanje u solju, gatanje?


tekst (pitanje)  preuzet sa foruma      http://forum.bgdcafe.com/
Verujem da postoji duhovni svet,naravno da verujem,imala sam mnogo iskustava,koja potkrepljuju moje verovanje.Sto se tice gatanja,proricanja,cesto sam skepticna,tj.sigurna sam da je mnogo varalica.Verujem da postoje ljudi,koji imaju povecanu percepciju i mogu "videti",ali gledanje u karte pa neznam... :aq09: :aq15:
Sačuvana
Poznato je da na svetu ima mnogo lica sa kojima se priroda nije mnogo mucila, niti upotrebljavala fine alate, nego je prosto tesala... Udarila jednom sekirom i ispao nos, drugi put - usne, velikom burgijom svrdnula oci, i tako neuglacano pustila u svet govoreći: neka zivi.
 

Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 25 upita.