Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Neozbiljnost na sahranama  (Pročitano 18199 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Neozbiljnost na sahranama
« Odgovor #40 poslato: 08-06-2010, 22:25:34 »


Kod nas je prisutna neozbiljnost na sahranama, u svetu ...



       Jedem po sahranama

Novozelanđani zgroženi slučajem nezvanog gosta na bdenjima, koji dolazi samo da bi se najeo besplatne hrane.



Muškarac star oko 40 godina, čiji identitet još uvek nije poznat, zapao je za oko zaposlenima u pogrebnom društvu "Harbor siti" u Velingtonu, pošto su ga viđali na bdenjima i sahranama po nekoliko puta nedeljno.

"Kad god da smo imali okupljanje ožalošćenih uz ketering i piće, pojavio bi se isti čovek, uredno obučen i tih. Izjavljivao je saučešće porodicama, a onda bi se bacio na hranu i piće. Nije izgledao sumnjivo, ali nam je bilo neobično da slučajno poznaje sve ljude koji su umrli iste nedelje. Posle nekog vremena, shvatili smo da ne poznaje nijednog od njih", rekao je direktor "Harbor sitija" Deni Langstrat.

Zaposleni su krišom fotografisali lažnog ožalošćenog kako jede, pa i kako pakuje hranu u posude u rancu dok ostali okupljeni ne gledaju.

"Upozorili smo mušterije na njega, i jednom mu rekli da se više ne pojavljuje. Ipak, pošto su bdenja i sahrane često najavljeni u novinama, smatraju se javnim skupovima", rekao je on.

MONDO

Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Neozbiljnost na sahranama
« Odgovor #41 poslato: 15-06-2010, 22:20:58 »

Xexexe. Gladan čovek.
Sačuvana

loli

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 389
Odg: Neozbiljnost na sahranama
« Odgovor #42 poslato: 01-09-2013, 09:26:48 »

A ja sam se uzdrzala da se ne nasmejem kad je komsika placuci za preminulim muzem rekla" izgubih ja mog sofera,ko ce sad da me vozi?"

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 24 upita.