Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Regionalna deponija smeca  (Pročitano 28904 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #20 poslato: 15-08-2007, 14:13:46 »

Seca li se iko od vas kakve su bile reakcije ljudi koji zive oko "Gigosa" na vest o gradnji deponije u njihovom komsiluku? Onda kad je pre mnoooogo godina taj projekat prvi put obnarodovan? Secate li se blokada i ostalog dzumbusa?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #21 poslato: 15-08-2007, 14:15:51 »

ne

kad je to bilo

zs

  • Gost
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #22 poslato: 15-08-2007, 14:50:02 »

Seca li se iko od vas kakve su bile reakcije ljudi koji zive oko "Gigosa" na vest o gradnji deponije u njihovom komsiluku? Onda kad je pre mnoooogo godina taj projekat prvi put obnarodovan? Secate li se blokada i ostalog dzumbusa?

naravno. ovoga puta su se nesto ucutali :)
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #23 poslato: 15-08-2007, 15:05:25 »

Posto se secam da ih NISTA utisati nije moglo, pitam se sta je Palma sad uradio? Pustio kik-boksere na njih?  :aq01:
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #24 poslato: 15-08-2007, 21:00:25 »

Opajdaro,mislis li na Gigosa-Moravca,ili Gigosa-Lugomira?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #25 poslato: 16-08-2007, 15:30:53 »

Koliko ja znam, projekat za deponiju na lokaciji GIGOS je JEDAN JEDINI i vucara se sigurno vec nekih 15 godina. Za potrebe propagande vade ga iz fijoke pa ga zatim u istu vracaju  :aq24: kako Palma tako i svi pre njega. Potpisivase uzgred neke protokole i ostala mrtva slova na papiru i to je to  :aq24: Neka me ispravi neko ako gresim. Prvi put cujem da postoje DVA projekta?
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #26 poslato: 16-08-2007, 15:36:03 »

Ma toliko si ogrezla,da ponekad i SALU zaobidjes bas onako ljudski, NEVIDJENO
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #27 poslato: 16-08-2007, 15:53:36 »

Ogrezla u ... sta? Sorry, ja sam ovu temu smatrala ozbiljnom pa sam ti ozbiljno i odgovorila. Ocigledno da tvoj i moj smisao za humor nemaju nikakve dodirne tacke.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #28 poslato: 16-08-2007, 16:14:44 »

A,sto je ova tema toliko bitna ( izuzev tvojih roditelja,naravno ) za nekog ko zivi mnooooooogo daleko odavde i to PRELEPO,ipak nisi ti u VINKLU, a rekoh ti malopre,sve sto te tisti,smeta ti stvara nemir,brigu i zabunu ( a da nije posao i stambeno pitanje ) mozes da se obratis dmp-svakog poslednjeg petka u mesecu,jel to sad ok.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #29 poslato: 16-08-2007, 17:23:45 »

Meni je jako zao sto se ne uklapam u TVOJU PREDSTAVU o meni al' eto  :aq21: sta cu  :aq21:

Sa Palmom sam dovoljno susreta i razgovora u zivotu imala da shvatim da sa despotom dijaloga nema. On radi kako je zacrtao, nikoga ne cuje niti ZELI da cuje. Ocekuje se da ostali slusaju njega, da mu klimaju glavom, tapsu po ramenu i uvlace mu se u dupe  :aq09: Uostalom, malo smo matori i ti i ja da verujemo u bajke  :aq24: Bili su ovi ljudi iz naselja "Dimitrije Tucovic" kod njega. Nije ih ni video ni cuo. Ne zanima ga, ne zeli da zna da oni postoje. A toliko je para baceno na gluposti...

Izvinjavam se, tema je DEPONIJA.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #30 poslato: 16-08-2007, 19:18:06 »

Pa i meni je zao sto si imala lose iskustvo sa doticnim,ja nikad nikakvo iskustvo ( ako izuzmemo ceo ovaj cirkus,sto neko tu rece da se sve ovo po jag,zove) nisam s njim imala.Jeste tema deponija,al evo poneo nas razgovor,pa da ga udenem ovde (nije prvi put da se skrece s teme).
Kad se prikacim na ovo cudo,mozda si i ti to primetila,toliko gostiju,a toliko malo GOVORNIKA, e to je ono sto je po meni porazavajuce,pa nikako s toga da shvatim da neko ko vise ne zivi ovde se vise dzapa za ovoliko aktuelnih tema o jag. (a tema je definitivno na pretek ) nego oni sami,da se jave,prodiskutuju,naravno iznesu svoje misljenje...pa mora da svako ima svoje vidjenje raznih situacija.A, sto se mog dzapanja tice,odgovor je jasan ( mislila sam mnogima,ali nije ),da ja branim svoj grad,totalno iskljucujem dmp iz svega ovog,branim neki svoj zivot bre ovde (ako mogu tako da kazem,a da ne zvuci pateticno),znaci sve ovo sto kazem,podrazumeva podrsku svih MOJIH LJUDI,da ne nabrajam sad, tako da si ti naletela onako ko 1 na 10 sto bi rekli,da li se razlikujemo ja i ti,mozda,znamo se,mozda....ali ja cu uvek da stojim iza svega sto kazem,jer ja svoj zivot u ovom gradu dozivljavam totalno drugacije.Da zavrsim,konacno,moj zivot u jag.NEMA VEZE sa dmp
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #31 poslato: 17-08-2007, 01:24:27 »

A,sto je ova tema toliko bitna ( izuzev tvojih roditelja,naravno ) za nekog ko zivi mnooooooogo daleko odavde i to PRELEPO,ipak nisi ti u VINKLU, a rekoh ti malopre,sve sto te tisti,smeta ti stvara nemir,brigu i zabunu ( a da nije posao i stambeno pitanje ) mozes da se obratis dmp-svakog poslednjeg petka u mesecu,jel to sad ok.

od kada si ti kompetentna da znas da li je neko u vinklu ili nije? pojasni please, jer ovo zvuci kao uvreda, sto je u suprotnostima sa pravilima na forumu
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #32 poslato: 17-08-2007, 20:15:48 »

Pa i meni je zao sto si imala lose iskustvo sa doticnim,ja nikad nikakvo iskustvo ( ako izuzmemo ceo ovaj cirkus,sto neko tu rece da se sve ovo po jag,zove) nisam s njim imala.Jeste tema deponija,al evo poneo nas razgovor,pa da ga udenem ovde (nije prvi put da se skrece s teme).
Kad se prikacim na ovo cudo,mozda si i ti to primetila,toliko gostiju,a toliko malo GOVORNIKA, e to je ono sto je po meni porazavajuce,pa nikako s toga da shvatim da neko ko vise ne zivi ovde se vise dzapa za ovoliko aktuelnih tema o jag. (a tema je definitivno na pretek ) nego oni sami,da se jave,prodiskutuju,naravno iznesu svoje misljenje...pa mora da svako ima svoje vidjenje raznih situacija.A, sto se mog dzapanja tice,odgovor je jasan ( mislila sam mnogima,ali nije ),da ja branim svoj grad,totalno iskljucujem dmp iz svega ovog,branim neki svoj zivot bre ovde (ako mogu tako da kazem,a da ne zvuci pateticno),znaci sve ovo sto kazem,podrazumeva podrsku svih MOJIH LJUDI,da ne nabrajam sad, tako da si ti naletela onako ko 1 na 10 sto bi rekli,da li se razlikujemo ja i ti,mozda,znamo se,mozda....ali ja cu uvek da stojim iza svega sto kazem,jer ja svoj zivot u ovom gradu dozivljavam totalno drugacije.Da zavrsim,konacno,moj zivot u jag.NEMA VEZE sa dmp

Ja nigde ne primetih da neko ovde NAPADA TVOJ ZIVOT niti da NAPADA TVOJ GRAD :D Nenormalno je ocekivati da svi ljudi tu JEDNAKO zive niti da jednako misle. Otud mi nikako nije jasno zasto vredjas sve koji ne misle isto kao ti? A ni ovo za GOVORNIKE mi nije bas najjasnije :D Znam za ona takmicenja retoricara na Pravnom fakultetu u BGD, ali ovo ovde je samo Autentikov forum, nije beogradski Pravni.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #33 poslato: 17-08-2007, 20:34:18 »

Prvo,mislim da Autentikovom forumu ama bas nista ne fali,osim malo vise GOVORNIKA A NE GOSTIJU( pasivnih ), i ajde da pokusas da me shvatis ( pa cu da ti docaram kroz reci pesme Bore Corbe) JA IMAM SVOJ MALI SVET ( U Ja) I OKO NJEGA KINESKI ZID....
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #34 poslato: 17-08-2007, 20:53:49 »

Ko kaze da forumu nesto fali? Samo kazem da ovo nije takmicenje u BESEDNISTVU, ovde su svi diskutanti pasivni  :aq21: pa ne znam kakve govornike ovde ocekujes? Tvoji svetovi i kineski zidovi su tvoja privatna stvar. By the way, tay moda prosla je sa padom BERLINSKOG  :aq21:
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #35 poslato: 17-08-2007, 21:00:08 »

Zao mi je sto si morala da odes odavde, a razlog je vise nego jasan OVDE TEBI NIJE BILO LEKA
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #36 poslato: 17-08-2007, 21:02:21 »

Ko kaze da sam MORALA?  :aq21:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #37 poslato: 17-08-2007, 21:03:37 »

I ko kaze da mi je ikakav lek ikad bio potreban?  :aq21: Poznajes li ti mene kad mi postavljas dijagnoze?  :aq18:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #38 poslato: 17-08-2007, 21:46:53 »

To ja i mom bratu kažem  -  to je samo žargon


Po čim je otišao znači da je tražio bolje - tj. ovde mu nije odgovaralo

zs

  • Gost
Одг: Regionalna deponija smeca
« Odgovor #39 poslato: 17-08-2007, 22:02:01 »

ljudi hajde da se vratimo malo i temi. da li je neko od fizickih lica dobio racun nove firme (kako li se ono vec zove pww jagodina doo) za iznosenje smeca? kakve su sada cifre na racunima - kakva je razlika u odnosu na raniji nacin naplate?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 25 upita.