Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?  (Pročitano 29202 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #20 poslato: 21-07-2008, 05:38:42 »

Ma jok.Zapadna Norveska.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #21 poslato: 23-07-2008, 11:49:46 »

A u Jagodini je tesko naci loseg gazdu... :O) Daj mi kazi KOJI je dobar, losi su svi :O)
            ma ne bre....svi su divni!f....,Metalka,sitni i krupni trafikanti....Radnici NE RADE svakog dana po 10 sati,NE RADE na +50 i -5 hali,radnici IMAJU slobodnu subotu i nedelju....
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #22 poslato: 24-07-2008, 18:10:03 »

A u Jagodini je tesko naci loseg gazdu... :O) Daj mi kazi KOJI je dobar, losi su svi :O)
            ma ne bre....svi su divni!f....,Metalka,sitni i krupni trafikanti....Radnici NE RADE svakog dana po 10 sati,NE RADE na +50 i -5 hali,radnici IMAJU slobodnu subotu i nedelju....

Bas si vickasta :aq06: A to da su "divne" gazde...nemam reci.
« Poslednja izmena: 24-07-2008, 18:10:52 od strane autentik »
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #23 poslato: 27-07-2008, 23:11:30 »

na benzinskoj pumpi bez ikakve skole imas 300 evra a ako si sef smene sto isto mozes da budes bez skole mozes da doguras i do 500 naravno neki ljudi definitivno nisu za srbiju ja razumem kad covek ode u inostranstvo da zaradi neke pare sve je to ok ali kad ode u inostranstvo i iz tog inostranstva poljuje po srbiji onda ga definitivno treba obesiti za primer evo ova se javlja iz engleske tamo je sunce ogrejalo iako vecno pada kisa pljuje po jagpdini a ovamo dosla na jagodinski forum pa koj ces kurac onda ovde idi lepo sa tvojim retardiranim englezima se druzi i pusti jagodinu srbiju i njene gazde na miru!!

Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #24 poslato: 28-07-2008, 00:02:16 »

i pusti jagodinu srbiju i njene gazde na miru!!



Upravo tu i jeste problem.Zbog takvih "gazdi" je stanje u zemlji takvo kakvo jeste.Takve gazde su nam dale razloga da odemo glavom bez obzira.Na zalost.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #25 poslato: 28-07-2008, 00:59:00 »

pa ti se bato snadji i postani gazda orveska svedska i skandinavske zemlje su leglo komunizma kao sto je kod nas bio i vi jednostavno nemozete da se naviknete na neki kapitalisrticki zivot vec samo mozete u socijalizmu da funkcionisete gde te je teze izbaciti nego primiti na posao gde su 90 posto firmi kooperative ili akcionarska drustva gde pravi gazda prakticno ne postoji ali tako je u 99 posto drzava u svetu to kako je u skandinaviji donekle u svrajcarskoj ali mnogo manje nego u skandinaviji nema jednostavno nigde u svetu i pun mi je xxxxxxx ljudi koji su u svajcarskoj ili skandinaviji i onda za srbiju kazu kako ceo normalan svet ne zivi tako a u stvari je kontra ceo svet zivi tako a tih par drzavica u evropi su izuzetak gde jos postoji velika dsocijalna pravda inace na globalnom nivou vlada mnogo veca nepravda nego u srbiji!!
« Poslednja izmena: 28-07-2008, 09:40:25 od strane autentik »
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #26 poslato: 01-08-2008, 19:02:30 »

Evo danas greje sunce i skoro  je 30 stepeni!!!
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #27 poslato: 01-08-2008, 23:42:58 »

pa ti se bato snadji i postani gazda orveska svedska i skandinavske zemlje su leglo komunizma kao sto je kod nas bio

Za komunizam si u pravu u neku ruku,ali da je kao sto je kod nas bio...je l' si ti prirodno pobenavio ili si isao na casove?!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

zokiitalia

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 33
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #28 poslato: 27-09-2008, 14:03:54 »

ljudi ,ja zivim napolju vec 17 god , imam srednju skolu , prvih 5,6 god bilo je super jer sam bio klinac i radio sam misleci samo da radim a nisam kapirao da lomim kicmu sebi  dok mi se kolege italijani smeju . medjutim onda su me skenjali zestoko jer sam im zasmetao postao sam neko. A DA MORAM NAPOMENUTI  DA NA ZAPADU IMA MNOGO KLINACA KOJIMA JE OSNOVNA SKOLA VRH I PORED TOGA STO SU TO DECA IZ GRADA I IMAJU USLOVE ZA UCENJE. NARAVNO  ti ovde smetas svakome i pocinjes bukvalno da tRazis najobicnije poslove nadajuci se da ce te bar tu ostaviti na miru, medjutim ne i tu ti otimaju, koriste te, cinkare, itd TAKO JE NAJVEROVATNIJE I KOD NAS JER STO IDES NIZE NE POSTOJI VISE RADNICKA KLASA POSTOJI SAMO SLJAM, SVE JE GORE I GORE , LJUDI SU VECA STOKA. sa fakultetom i visom zivis odlicno i usrbiji a kao radnik si nadrljao jer vraceni smo u robovllasnicko drustvo, bez prijjave. zdrastvenog penzionog, 12 sati na dan subotom nedeljom, prolaze bolje smo ljudu koji drze par drangulija ceo dan na kartonskjoj kutiji na ulici  i zEne koje kukaju na male plate a rade u buticima za 12000 din sedeci ispred lokala sa "koleginicama " i pijuci kafe , i jos kad dodje musterija namrstene ,  TO JE ZIVOT U NASOJ SRBIJI JE NAJBOLJE KO JOS MOZE TAKO DA ZIVI , DODJE KUCI U 15H I LEGNE DA ODSPAVA , NE MOZEMU NIKO NISTA , PUN SNAGE  PA JOS MISLI SA OSNOVNOM SKOLOM SELJAK DA JE PAMETAN, ZIVELA DOKOLICA  AKO IMATE KUCU U SRBIJI UZIVAJTE
Sačuvana

mina

  • Gost
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #29 poslato: 29-12-2008, 23:21:45 »

  e pa ovo si super napisao!
 istog smo misljenja!
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #30 poslato: 30-12-2008, 13:35:56 »

hej ljudi dragi ,
promasili ste malo temu ,ili ako ne razumeti srpski vise, odoste of topic
tema je :
Da li vas je ogrejalo sunce tudjeg neba,
znaci za ljude koji ne zive u domovini ,koji imaju nostalgiju ...i sl. stvari
O seljazizaciji  otvorite novu temu ,ali koliko se meni cini ta tema takodje postoji
pozdrav
Sačuvana

traveler

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 95
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #31 poslato: 09-06-2009, 16:38:36 »

Ma kakvo sunce,zatrpano oblacima tmurnim neon boje,i chemtrailsima.Nostalgija na svakom koraku.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #32 poslato: 09-06-2009, 17:17:41 »

@traveler

ma nije bas tako...evo ja nemam neon oblake,moji su crni ko noc!
i u novembru i junu.
a sunce........poneki trag ponekad! pa leto je! :xq010:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

traveler

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 95
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #33 poslato: 09-06-2009, 17:27:30 »

Uzmes skupis svo bogatstvo koje si tu mukotrpno zaradila i odes tamo gde ce tvoje telo najbolje da prihvati klimu,a to je srbija.Nekim ljudima to nije toliko bitno,ali meni licno je klima veoma bitna.Nije to neka navika nego moje telo najbolje opstaje u tim predelima gde sam se i rodio.Meni je do zdravlja.
Bas se neki crnac ovde razljutio bio.Vidi se da nije dugo u svajcarskoj i nije mogao da prestane da se nervira.Sranje vreme,pa sranje vreme.Naravno da je sranje,kad je navikao da se seta bos u tankim gacama po nekom selu u africi i da spava ispod drveta.A ovde ne sme bez perjane jakne da izbaci djubre.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #34 poslato: 09-06-2009, 20:37:10 »

......i odes tamo gde ce tvoje telo najbolje da prihvati klimu,a to je srbija.
uuu,za to sam zakasnila.....odlucujem se da odem tamo gde ce moje telo nabolje zemlja prihvatiti! :aq18: mislim u srbiji.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #35 poslato: 09-06-2009, 21:04:49 »

kažu da je najbolja klima na Devičanskim ostrvima jer je valjda prosečna temperatura 28-30 step. cele godine i da nema  nijednog kardiologa na tom prostoru jer jedu samo ribu i nose šorts cele godine, tako da  im kuće i ne trebaju jer mogu i ispod palme da spavaju.  Tako sam čuo , nisam bio.
Sačuvana

traveler

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 95
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #36 poslato: 10-06-2009, 14:31:16 »

E to bi svakom odgovaralo,sigurno je neka kolonija,ono,dosao beli covek.

traveler

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 95
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #37 poslato: 19-06-2009, 12:44:48 »

Sunca nigde,sakrili ga oblaci.Znaci do sada su dva dana bila topla bez kise a ostalo sve tmurno i tuzno.Evo juce kao malo otoplilo ali uvece se vec skupili oblaci i danas pljusak i kisurina.Nema leta ovde.Pre neki dan sam bio sretan kad me ujeo komarac.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #38 poslato: 19-06-2009, 12:50:15 »

koje nase jadno sunce....od septembra ga nisam cestito videla.
kisa,vetar,kisa,kisa.....ubudjasmo se. :aq16:
ogrejalo nas sigurno nije a ne verujem ni da hoce....pa ajde probaj da budes normalan :xq006:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

traveler

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 95
Одг: Da li vas je ogrejalo sunce tuđeg neba?
« Odgovor #39 poslato: 19-06-2009, 12:59:18 »

E dobro si rekla.Bas je budjavo,mokro.Dugo zivim ovde i znam da je recimo pre bilo leti mnogo drugacije.Bilo je vise lepih dana.Ja ne znam stvarno zasto se menja to na gore.Stvarno nije bilo dva tri cetri dana uzastopno lepo....da poludi covek,stvarno.
 

Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 24 upita.