Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Fontana u cetru grada  (Pročitano 66726 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #60 poslato: 18-06-2007, 22:16:42 »

Ma za Jagodinu je definitivno super. Moze da se pored slusa betoNven  :aq06:

definitivno ne bi bilo na odmet da malo slusas klasiku, da si je ikada slusao ili je slusas ni na kraj pameti ti ne bi bilo da vredjas te ljude, ovako...
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #61 poslato: 18-06-2007, 22:31:54 »

Ma za Jagodinu je definitivno super. Moze da se pored slusa betoNven  :aq06:

definitivno ne bi bilo na odmet da malo slusas klasiku, da si je ikada slusao ili je slusas ni na kraj pameti ti ne bi bilo da vredjas te ljude, ovako...

Koga vredjam? Nekog ko slusa klasiku? Ne razumem ili ti ne gledas TV ovih dana.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #62 poslato: 18-06-2007, 22:34:27 »

vredjas ljude koji su odavno mrtvi, koji su jedini umeli da naprave muziku. na zalost malo ljudi sada i slusa takvu muziku, ali veruj mi ima i ljubitelja. nemoj ih prozivati u takvom kontekstu, zalosno je to, tim pre sto se to tice neceg sasvim drugacijeg nesto sto mozes zamisliti
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #63 poslato: 18-06-2007, 22:43:42 »

izgleda da mu je betoven i sopen jedina mana...oprostite njemu gresnom...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #64 poslato: 18-06-2007, 22:47:15 »

kome? i zar je on bitan? stvari su mnogo komlikovanije. on nije jedini koji to ne zna. kako sam informisan, voditeljka je onako reagovala zato sto ni ona nije bila bas sigurna za period u kome su ziveli. ovde se radi o "sistemskom" problemu. meni nije jasno koliko samo analfabeta imamo koji su kroz skolu prosli tek tako, i naravno koliko tek imamo NIKAKVIH ucitelja, nastavnika i ostale prosvetne "elite" koja eto ne ume ni ono malo znanja sto ima da prenese svojim ucenicima
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #65 poslato: 18-06-2007, 22:50:59 »

izgleda da mu je betoven i sopen jedina mana...oprostite njemu gresnom...

Ne, to sto je nepismen i neznalica, to nije problem, problem je sto misli da sve zna ...
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #66 poslato: 18-06-2007, 22:51:28 »

vredjas ljude koji su odavno mrtvi, koji su jedini umeli da naprave muziku. na zalost malo ljudi sada i slusa takvu muziku, ali veruj mi ima i ljubitelja. nemoj ih prozivati u takvom kontekstu, zalosno je to, tim pre sto se to tice neceg sasvim drugacijeg nesto sto mozes zamisliti

Palma je ziv. Itekako.
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #67 poslato: 18-06-2007, 22:53:14 »

izgleda da mu je betoven i sopen jedina mana...oprostite njemu gresnom...

Ne, to sto je nepismen i neznalica, to nije problem, problem je sto misli da sve zna ...
cini mi se da ovde imamo jos jednog takvog... :aq15:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #68 poslato: 18-06-2007, 22:55:42 »

vredjas ljude koji su odavno mrtvi, koji su jedini umeli da naprave muziku. na zalost malo ljudi sada i slusa takvu muziku, ali veruj mi ima i ljubitelja. nemoj ih prozivati u takvom kontekstu, zalosno je to, tim pre sto se to tice neceg sasvim drugacijeg nesto sto mozes zamisliti

Palma je ziv. Itekako.

a sto je on toliko bitan u tvom zivotu? ako ti ne valja, pronadji dovoljan broj pristalica i smeni ga, ako je ok, neka ga. stvari su u sustini jednostavne. ako ne mozes da ga smenis jer nema dovoljnog broja pristalica, moras nauciti da zivis sa time i da uradis nesto u svom zivotu kako to ne bi uticalo na tebe
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #69 poslato: 18-06-2007, 23:06:54 »

vredjas ljude koji su odavno mrtvi, koji su jedini umeli da naprave muziku. na zalost malo ljudi sada i slusa takvu muziku, ali veruj mi ima i ljubitelja. nemoj ih prozivati u takvom kontekstu, zalosno je to, tim pre sto se to tice neceg sasvim drugacijeg nesto sto mozes zamisliti

Palma je ziv. Itekako.

a sto je on toliko bitan u tvom zivotu? ako ti ne valja, pronadji dovoljan broj pristalica i smeni ga, ako je ok, neka ga. stvari su u sustini jednostavne. ako ne mozes da ga smenis jer nema dovoljnog broja pristalica, moras nauciti da zivis sa time i da uradis nesto u svom zivotu kako to ne bi uticalo na tebe

Pa bitan je zato sto odredjuje zivot svih nas. Sto su njegove odluke besmislenije i stetnije, to ce i nas zivot biti besmisleniji i uzaludniji.

Nemam ni nameru da se bavim smenjivanjima preko foruma, ali se ovde diskutuje o konkretnim temama koje jesu vezane za Palmu i njegove odluke na funkciji koju obavlja, a koje se ticu svih nas.

Konkretno, fontana je bila prva od marketinskih besmislica koje je lansirao preko TV i to na takav nacin, da je autentik (vidi post njegov gore) mislio da fontana u Srbiji nema nigde, sem u Jagodini i Bg, mozda u Novom Sadu.

Priznaces da je ta kolicina manipulacije zastrasujuca. Fontana nije samo objekat, nego i simbol manipulacije masama preko TV.

Ovde na forumu ja iznosim svoje stavove i naravno da se nece svi sloziti, to i nije cilj. Zanimljivo mi je i da pratim kako gradjani koje smatram izmanipulisanim (moje pravo da tako mislim) brane nesto sto je tako smesno ocigledno pogresno.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #70 poslato: 18-06-2007, 23:07:19 »

izgleda da mu je betoven i sopen jedina mana...oprostite njemu gresnom...

Ne, to sto je nepismen i neznalica, to nije problem, problem je sto misli da sve zna ...
cini mi se da ovde imamo jos jednog takvog... :aq15:

Tebe?
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #71 poslato: 18-06-2007, 23:09:02 »

naravno... :aq08:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #72 poslato: 19-06-2007, 07:26:10 »

Ajde sto misli da sve zna nego to svoje neznanje jos i NAMECE drugima  :aq20: Pazi, kad je krenuo da UBEDJUJE VODITELJKU da on JESTE bio mali kad su Betoven i Sopen svirali  :aq21: :aq21: :aq21: A da se sve nije desavalo pred kamerama, verovatno bi koristio i ostale sisteme "ubedjivanja" koje redovno osecaju na svojoj kozi (i kostima  :aq21:) njegovi zaposleni  :aq16:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #73 poslato: 19-06-2007, 11:04:44 »

Ljudi ovo je topic za fontanu u centru grada. Kada neko bude pogledao ovo pitace se kakve veze ima beethoven sa fontanom u jagodini
Sačuvana
Dark Eagle

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #74 poslato: 19-06-2007, 12:21:17 »

Ljudi ovo je topic za fontanu u centru grada. Kada neko bude pogledao ovo pitace se kakve veze ima beethoven sa fontanom u jagodini

Kako nema? Njegova muzika uzivo je u detinjstvu inspirisala velikog vodju za velike graditeljske poduhvate koje preduzima ovih dana o nasem trosku.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #75 poslato: 19-06-2007, 14:00:03 »

Aha... i mislis da ga je 5. sinfonija toliko "pogodila" da je resio da napravi fontanu???  :aq21:
Sačuvana
Dark Eagle

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17392
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #76 poslato: 19-06-2007, 14:08:28 »

hahahahaha

zanimljiva mišljenja  -  SVIĐA MI SE SVE OVO I DRAGO MI JE ŠTO SVI DRUGAČIJE RAZMIŠLJAMO

PRAVA DISKUSIJA

--------------------------------------------------------------------------------------
Ali ajde da se vratimo fontani

zamislite da Ćuprija ima fontanu (kao što je i ima)

a Jagodina da nema  -  kako bi ljudi sa strane (iz drugih gradova) gledali na nas tj. na naš Grad

  ?

  Gubimo epitet  Velikog grada - to je bar moje mišljenje

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #77 poslato: 19-06-2007, 18:14:52 »

Pazi, Cuprija ima KASARNU i to srusenu u bombardovanju. Ne sme Cuprija da bude ispred nas, POD HITNO da napravimo kasarnu pa da je bombardujemo!!! Ko ti je rekao da smo ikada bili VELIKI GRAD, VELIKU laz ti je servirao. Jagodina je samo jedna bedna opstinica u kojoj narod leti NEMA VODU, nema gde da baca djubre, izjedaju ga dzukci lutalice, a 21. je vek... :aq25:
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #78 poslato: 19-06-2007, 18:22:29 »

  Gubimo epitet  Velikog grada - to je bar moje mišljenje

Ma ja licno razumem da je to tvoje misljenje.Ali ne odredjuje fontana velicinu grada(to nije misljenje,to je cinjenica).
Cuprije ima dve fontane(kunem se da nisam znao ni za jednu.I sta je onda Cuprija?Velegrad?

Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Fontana u cetru grada
« Odgovor #79 poslato: 19-06-2007, 18:30:08 »

Hmm, meni se do sada veoma retko desavalo da mi nestane voda, i to u 90% slucajeva zbog nekih radova na vodovodnoj mrezi, dzukele lutalice barem tu gde ja zivim ima stvarno mnogo malo i desi se mozda da ih vidim jednom mesecno da prodju. Da smo mali grad, stvarno nismo. Slazem se da nismo neki ogroman grad, ali nismo ni mali ni bedan. To da nema gde da baca djubre je bas zanimljiv argument, ja stvarno ne znam gde ti zivis ali nisam jos zapazio da nema gde da se baca djubre. Ono da fontanu imaju samo veliki gradovi mislim da to nema veze, i kod mene u selu ima fontana pa opet nije grad.
Sačuvana
Dark Eagle
 

Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 24 upita.