Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina  (Pročitano 43062 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #20 poslato: 07-02-2010, 12:48:23 »

Srki nije mnogo pomesao, i jedno i drugo imaju isti cilj! :aq18:

Ma stvarno

pa ako hoćemo tako i savet prijatelja ima isti cilj

i razgovor sa psihologom ima isti cilj

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #21 poslato: 07-02-2010, 12:52:13 »

Autentik nisi me razumeo, mislila sam na pare!  :aq01:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #22 poslato: 07-02-2010, 14:05:32 »

ahahaha

evo dve pametne se udružile i sada je sve gotovo....

ništa ljudi.. nemojte da slušate nikog...  ako imate problem  pištolj u ruke pa metak u čelo...


Pare su samo sredstvo... 20 30 evra da daš nekome koga uopšte ne znaš da ti pomogne na životnom putu da rešiš probleme.. da shvatiš neke stvari koje nisi znao


to je ništa...

I opet je merodavnije nego gatanje i tarot i ostale zajebancije... Astrologija je opet kažem nešto što JESTE

to su činjenice....


a gatanje i gledanje u šolju je pogađanje pa kako ti ko šta kaže....

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #23 poslato: 07-02-2010, 14:37:50 »

"evo dve pametne se udružile i.... "
Dragi Autentik, hvala na komplimentu! Takodje!!! :xq001:
Mlad si covek pa me bas zato i iznenadjuje i razocarava da padas na ovakve stvari !

"Astrologija je opet kažem nešto što JESTE"
Da, astrologija je nesto, ali to ti vec rekoh, za one koji su je studirali,i njima skidam kapu, sto nebih rekla za ove koji se ovakvim Biznisom bave!

"....ako imate problem  pištolj u ruke pa metak u čelo..."
Problem ti nece resiti ni pistolj ni ovakvi "srucnjaci" vec ti sam na neki drugi nacin, a ako bi ova dva sredstva koristio za resavanje problema onda tek imas veliki problem !

Izgleda da ti je gospodja bas pogodila cim se ovako bakces i branis tu "branzu" .... sta je to 20-30€ u odnosu na cenu knjige iz koje se prepisuje od 350-500 dinara i na skole koje je morala da zavrsi da bi ovo "radila"?!
A jos ako ti u tvojih 30-godina otkrije i zasta imas dara i dali si emotivan ili agresivan...ma nije puno ni 50€!!!

Puno srece Autentik  :aq28:!

ps.  Sve sto sam pisala je moje uopsteno misljenje o poplavi ovog Biznisa, ne odnosi se licno na doticnu "Gospodja Lepu" .
« Poslednja izmena: 07-02-2010, 14:39:26 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #24 poslato: 07-02-2010, 14:49:54 »

e ako covek od 30 i vise godina treba da plati nekome da mu kaze nesto o sebi....ja nemam reci dalje.
i sta ti znaci ova recenica   
Citat
Astrologija je opet kažem nešto što JESTE



uostalom,ovce i sluze za sisanje.

ako iludiraš na mene.. ja nisam ni radio horoskop.. a nema veze sa godinama... zanima me samo zašto onda pamtiš šta si u horoskopu i u koliko si sati rođena.. fore radi a...

A za ove ovce... znaš kako se kaže  Mlade Devojke su u današnje vreme izrazito pametne.. pa je jelte logično da tu pamet prodaju dalje...

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #25 poslato: 07-02-2010, 14:58:38 »

"evo dve pametne se udružile i.... "
Dragi Autentik, hvala na komplimentu! Takodje!!! :xq001:
Mlad si covek pa me bas zato i iznenadjuje i razocarava da padas na ovakve stvari !

To nema veze sa godinama... neverovatno kako sam upoznao samo vas dve koje tako mislite.. mnogo mnogo ljudi  su uradili svoj lični horoskop i nikako ne vidim razloga zašto to ne bi uradili i drugi.. jedino ako vi imate neka negativna iskustva povodom toga...

Citat
"Astrologija je opet kažem nešto što JESTE"
Da, astrologija je nesto, ali to ti vec rekoh, za one koji su je studirali,i njima skidam kapu, sto nebih rekla za ove koji se ovakvim Biznisom bave!

Ne razumem.. profesionali Astrolog je naravno morao da završi neku obrazovanje za to...

verovatno ima neko koji se time bavi čisto iz zanimacije ali nekome je to profesionalno radno opredeljenje

Citat
"....ako imate problem  pištolj u ruke pa metak u čelo..."
Problem ti nece resiti ni pistolj ni ovakvi "srucnjaci" vec ti sam na neki drugi nacin, a ako bi ova dva sredstva koristio za resavanje problema onda tek imas veliki problem !

Naravno... apsolutno se slažem.. ništa ona tebi konkretno ne može da pomogne da rešiš problem .. to u svakom slučaju moraš sam...

Ali da sagledaš stvari roblema sa druge perspektive.. to svakako može... i treba da poslušaš.. pa posle kako hoćeš

tako je isto i kod psihologa, psihijatra.. itd...  -  SAMO DA SAGLEDAŠ STVARI DRUGAČIJE - ALI PROFESIONALNO


Citat
Izgleda da ti je gospodja bas pogodila cim se ovako bakces i branis tu "branzu" .... sta je to 20-30€ u odnosu na cenu knjige iz koje se prepisuje od 350-500 dinara i na skole koje je morala da zavrsi da bi ovo "radila"?!
A jos ako ti u tvojih 30-godina otkrije i zasta imas dara i dali si emotivan ili agresivan...ma nije puno ni 50€!!!

Puno srece Autentik  :aq28:!

ps.  Sve sto sam pisala je moje uopsteno misljenje o poplavi ovog Biznisa, ne odnosi se licno na doticnu "Gospodja Lepu" .

Šta si se uhvatila za mene... ja tek treba da idem kod nje iz radoznalosti... nego ne stižem od posla

ali svakako da ću ići i svakako da ću saznati nešto novo... možda mi pomogne da bolje živim... ništa ne gubim za tih 20-30 evra

a mogu dosta da saznam

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #26 poslato: 07-02-2010, 15:26:43 »



Astrologija nije Gatanje  to je nauka..

 :xq003:

 :aq21: :aq21:

Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #27 poslato: 07-02-2010, 15:53:41 »

Znas zasto samo nas dve?
Jer je za druge to nesto sto nije vredno pisanja,a ja probam da ti objasnim nesto a ti nikako neces da shvatis. Vidim, borba sa vetrenjacama!
Iskustva nemam nikakvog sa tim,osim da:
zitat, Luna
"Iako sam daleko,silom prilika i rodbinskih veza poznajem licno neke "Astrologe" u nasem kraju, mozda cak i doticnu gospodju, to necu reci!"
"Znam o cemu pricam, jer sam gledala svojim ocima jadne  "pacijente" tih "Astrologa"  kako daju zadnji novac jer su u muci, a one kasiraju li ne kasiraju."

zitat Autentik:
"...tako je isto i kod psihologa, psihijatra.. itd...  -  SAMO DA SAGLEDAŠ STVARI DRUGAČIJE - ALI PROFESIONALNO"
Da  samo je u tome razlika!!!  Pomoci ce mi neko ko je skolovan za to a ne neko ko je preko noci otkrio svoj "talenat" zbog para!

Idi,idi samo, ako ti to ne omoguci bolji zivot nista drugo nece! Strucnjak je to!!! :xq003:

Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #28 poslato: 07-02-2010, 16:23:59 »



Astrologija nije Gatanje  to je nauka..

 :xq003:

 :aq21: :aq21:



ajde ove ženske ali ti da ne znaš ništa o tome.. a deklarišeš se kao intelektualac.. to ne mogu da verujem


Astrologija je jedna divna nauka proučavanja uticaja planeta!

    



NAJSTARIJA NAUKA

Odakle potice astrologija? Kada je pocela?…Postojala je otkad postoji covek… u stvari cak i duze od toga…Kada se Sunce pomraci, zivotinje se uznemire i uzjogune, kao da se plase od neke neposredne opasnosti. Ptice prestaju da pevaju, majmuni silaze sa drveca i skupaljaju se u gomilu, u tisini…Za primitivnog coveka, nebo je bilo prepuno bozanstvenih, strahopostovanja dostojnih cudesa. Koliko god daleko da se vratimo u proslost zaticemo dokaze da je covek oduvek ispitivao nebesa.

Nadjeni su zarezi u nekim kostima irvasa i mamutskim kljovama iz novijeg paleolita koji predstavljaju zapise o mesecevim menama. Tako je, eto nekih deset do dvadeset pet hiljada godina pre nove ere covek posmatrao i belezio saznanja o mesecevim menama.


Petnaestak kilometara od Solsberija, u juznoj Engleskoj, dize se Stounhendz, cudna organizacija dvanaest stopa visokih menhira opkoljenih sa pedeset sest jama poznatih kao Obrijeve Rupe. Smatra se da ova struktura potice iz 1800. godine pre nove ere. Uz pomoc racunara, professor G.S.Hoskins sa univerziteta Boston pokazao je da te grube rusevine mogu da se koriste za oznacavanje polozaja Sunca i Meseca zapanjujuce precizno - plus ili minus jedan lucni stepen. Cini se, dakle, da je Stounhendz bio neka vrsta opservatorije bronzanog doba u kojoj su svestenici najavljivali dolazak godisnjih doba, pomracenja Sunca i Meseca. Ta naucna aktivnost nije bila ni u koliko nespojiva sa verskim obredima koji su se tu takodje odvijali - oni su zapravo, jedni druge podsticali. Nije preterano reci, kao sto govori vecina istoricara, da je astrologija istovremeno bila prva nauka i prva religija koje je covek razvio.

Najstariji narodi o kojima postoji zapis docekivali su obrednim obozavanjem povratak Sunca svakog jutra, njegovo "vaskrsenje" posle "smrti" prethodne veceri. Duboko pokopana od piramidama, tela faraona Keopsa, Kefrena i Mikerina trebalo je, po verovanju, da dele veciti zivot Sunca. Faraon Amenofis IV uzeo je ime Eknaton u cast Sunca…
Indijanske majke drze svoju novorodjenu decu prema Suncu…Pozdrav izlazecem Suncu je bila uobicajena praksa. Grci kao Sokrat i Dion su je sledili, bas kao i Indijski bramani, Kinezi i Japanci…U Kini su obozavali sazvezdje Velikog Medveda kao blagonaklono bozanstvo. Molile su mu se zene koje su htele da radjaju. Sedam zvezda Plejade behu tokom istorije predmet obozavanja… Sto se Meseca tice, u Indiji se veruje da je kralj svega sto raste na zemlji i zastitnik svega sto zivi…

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #29 poslato: 07-02-2010, 16:26:18 »

Znas zasto samo nas dve?
Jer je za druge to nesto sto nije vredno pisanja,a ja probam da ti objasnim nesto a ti nikako neces da shvatis. Vidim, borba sa vetrenjacama!
Iskustva nemam nikakvog sa tim,osim da:
zitat, Luna
"Iako sam daleko,silom prilika i rodbinskih veza poznajem licno neke "Astrologe" u nasem kraju, mozda cak i doticnu gospodju, to necu reci!"
"Znam o cemu pricam, jer sam gledala svojim ocima jadne  "pacijente" tih "Astrologa"  kako daju zadnji novac jer su u muci, a one kasiraju li ne kasiraju."

zitat Autentik:
"...tako je isto i kod psihologa, psihijatra.. itd...  -  SAMO DA SAGLEDAŠ STVARI DRUGAČIJE - ALI PROFESIONALNO"
Da  samo je u tome razlika!!!  Pomoci ce mi neko ko je skolovan za to a ne neko ko je preko noci otkrio svoj "talenat" zbog para!

Idi,idi samo, ako ti to ne omoguci bolji zivot nista drugo nece! Strucnjak je to!!! :xq003:




vidim ja da Mars u 9-toj kući bije na tvoju TVRDOGLAVOST


ahahahahahaha

nikad ti ništa nećeš da prihvatiš od mene... da je pak neko drugi napisao... e onda bi bilo  a Da pa to JESTE  SVAKAKO

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #30 poslato: 07-02-2010, 16:27:08 »

groucho,ja ne znam kako smes da se deklarises kao intelektualac,a da ne verujes Kleopatri,Lepi,baba Vangi i ostalima........ :aq09:   stvarno........

ti ćuti bolje.. ti tek pišeš koliko da napišeš nešto

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #31 poslato: 07-02-2010, 16:30:03 »

Znas zasto samo nas dve?
Jer je za druge to nesto sto nije vredno pisanja,a ja probam da ti objasnim nesto a ti nikako neces da shvatis. Vidim, borba sa vetrenjacama!
Iskustva nemam nikakvog sa tim,osim da:
zitat, Luna
"Iako sam daleko,silom prilika i rodbinskih veza poznajem licno neke "Astrologe" u nasem kraju, mozda cak i doticnu gospodju, to necu reci!"
"Znam o cemu pricam, jer sam gledala svojim ocima jadne  "pacijente" tih "Astrologa"  kako daju zadnji novac jer su u muci, a one kasiraju li ne kasiraju."

zitat Autentik:
"...tako je isto i kod psihologa, psihijatra.. itd...  -  SAMO DA SAGLEDAŠ STVARI DRUGAČIJE - ALI PROFESIONALNO"
Da  samo je u tome razlika!!!  Pomoci ce mi neko ko je skolovan za to a ne neko ko je preko noci otkrio svoj "talenat" zbog para!

Idi,idi samo, ako ti to ne omoguci bolji zivot nista drugo nece! Strucnjak je to!!! :xq003:




A psiholog neće da ti uzme novac... on će da te sluša i da ti pomogne da shvatiš gde grešiš

A to Astrolog iznese ono što tvoja godina, datum i vreme rođenja kažu.. pa se ti j.b. sa tim ako ne želiš da prihvatiš


ali pitaj nekoga ko je otišao... da li ima veze njegov život sa tim što je Astrolog rekao ili nema

pa onda dođi ovde da pričamo...

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #32 poslato: 07-02-2010, 16:30:26 »

groucho,ja ne znam kako smes da se deklarises kao intelektualac,a da ne verujes Kleopatri,Lepi,baba Vangi i ostalima........ :aq09:   stvarno........

ti ćuti bolje.. ti tek pišeš koliko da napišeš nešto


e bas necu da cutim.


hehehehe

Tvrdoglavo

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #33 poslato: 07-02-2010, 17:46:29 »

moje iskustvo sa astrologom je  


Ovo je suština cele priče,
ljudi kad su pritisnuti problemima hvataju se za slamku i traže rečenje na sve moguće načine, to je onaj psihogeni faktor.
Iz izabranog načina rešavanja svog problema neki imaju dobro, neki loše iskustvo, što je sasvim prirodno.
Ono što ja ne razumem je to, zašto se na ovaj način vodi diskusija na ovoj temi?
Ima li neko možda loše iskustvo sa dotičnom gospođom o kojoj bi zapravo trebalo da bude reči ovde a ne o svim gatarama, Milanu tarotu i sl.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #34 poslato: 07-02-2010, 17:56:53 »

Neee, to je u redu !   :aq02:
I nije neprimerno, nego je sramota, pogotovu od nekog ko druge zbog toga opominje,nekom ko je od njega duplo stariji i ne obraca mu se na taj nacin !
Nikada to ovde nisam nikom kazala niti bih, a bilo je i ima gluposti do neba!


@opsena
Ja samnapisala da ne pisem o toj gospodji licno vec uopsteno, i navela primer zbog cega!
Pokusavam da obrazlozim svoje neslaganje sa tim na jedan civilizovan nacin, pa ocekujem i civilizovane argumente da je drugacije !



Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #35 poslato: 07-02-2010, 18:02:42 »

@opsena
Ja samnapisala da ne pisem o toj gospodji licno vec uopsteno, i navela primer zbog cega!
Pokusavam da obrazlozim svoje neslaganje sa tim na jedan civilizovan nacin, pa ocekujem i civilizovane argumente da je drugacije !


Sasvim u redu, ali otvorite brate temu o gatarama, Milanu Tarotu, (ako takva već ne postoji) pa tamo ćemo pisati o tome, nikakav problem.  :aq29:

Zašto se uopšteno piše na ovoj temi? Ja sam to pitala.  :aq29:




Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #36 poslato: 07-02-2010, 18:21:03 »

Po meni je sve jedno gde se pise, dal na Milanu, Gospavi....ili ovde, jer svi imaju samo za cilj da ljudima na muci uzmu novac, i to je ono sto me razdrazuje!  
Ako neko to radi besplatno, svaka mu cast !
« Poslednja izmena: 07-02-2010, 18:36:00 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #37 poslato: 07-02-2010, 18:33:21 »

Nije Luna svejedno, valjda naslov teme govori o njenom sadržaju.
Ovo nije ništa lično, ali bi stvarno bilo lepo da se držimo tema.
Uostalom, ružno je što komentarišemo uopšteno na mestu gde bi trebalo da se piše o dotičnoj gospđi, zar ne?
Isto bi bilo da neko piše uopšteno o članicama foruma na temi koja nosi recimo, tvoje ili moje ime.
Otvorite temu za pisanje uopšteno. Ja samo to potenciram.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina
« Odgovor #38 poslato: 07-02-2010, 19:54:34 »

@ Opsena

Xmmm...razumem poentu tvog posta ali tek su se sada nacele teme za koje nismo ni znali da postoji potreba. A opet,izreceno je par zabluda koje su isprovocirale odredjene reakcije. Tako da,ako je ovo reklamiranje doticne gospodje,onda bi treba da se nalazi u reklamama,zar ne? A ako nije reklama,onda je podlozno diskusiji.

Tako da meni u stvari nije jasno sta je poenta teme. Da li rasprava o horoskopu,astrologiji ili reklama za gospodju? Ili pak treba da bude rasprava bivsih,postojecih i eventualnih buducih musterija doticne?

Eto ja bih na tom odgovoru bio zahvalan jer bi imao jos koji redak da nazvrcam o astrologiji. Mrzi me da pisem ako ce biti obrisano.
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг::
« Odgovor #39 poslato: 07-02-2010, 20:04:01 »

Tema je : Izrada Horoskopa - Astrolog Lepa Jagodina

Pa sam na osnovu toga pitala sledeće:


Ima li neko možda loše iskustvo sa dotičnom gospođom o kojoj bi zapravo trebalo da bude reči ovde

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 25 upita.