Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ubila muža tanga-gaćicama !  (Pročitano 5103 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Ubila muža tanga-gaćicama !
« poslato: 10-03-2007, 19:48:23 »

Amerikanka Sara Martin je, u želji da iznenadi muža, kod njega izazvala zastoj srca i smrt. Sara Martin, teška 150 kilograma, želeći da iznenadi muža, obukla je tanga-gaćice, od čega je njemu zastalo srce. Policija je tridesetosmogodišnju Saru, zbog sumnje da je izvršila ubistvo,

zadržala u pritvoru. Policajac Robert Kanon je izjavio: „Nemojte mi govoriti da nije bila svesna kako je grozan pogled na njenu zadnjicu. Osim toga, znala je da njen muž ima teškoće sa srcem. Ako pitate mene, radi se o planiranom ubistvu”. Kada je policija stigla na mesto događaja, Markus Martin je ležao na leđima, deformisanog lica i očiju velikih kao golf-loptice.

„Očigledno je video nešto što nije smeo. Kada smo ušli u kuhinju i ugledali ženu kako plače, znali smo šta je to bilo”, rekao je policajac i dodao da su udovicu ljubazno zamolili da obuče pantalone.

„Samo sam htela seks”

Sara Martin smatra da su policajci bili bezobrazni i da ne zna zašto su je uhapsili. „Markusa sam samo želela da iznenadim za našu osmu godišnjicu. Možda sam malo preterala, ali nisam htela da ga ubijem. Samo sam htela da malo oživim naš seksualni život jer već nekoliko godina nismo imali polne odnose. Mom mužu su smetali moji kilogrami”, kaže ona. Kao dokaz da se nije radilo o ubistvu, Sara Martin je policiji dala video-kasetu na kojoj je snimila iznenađenje koje je napravila.

bebironac

  • Gost
Одг: Ubila muža tanga-gaćicama !
« Odgovor #1 poslato: 09-06-2008, 22:45:01 »

Vala svakog bi ubila,hahahaha
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Ubila muža tanga-gaćicama !
« Odgovor #2 poslato: 10-06-2008, 19:47:08 »

A mozda je skinula tanga gacetine i stavila mu pod nos.E,to bi onda stvarno bilo ubistvo.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".
 

Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 24 upita.