Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Prodaje sebe i sina  (Pročitano 4896 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Prodaje sebe i sina
« poslato: 17-10-2007, 07:09:45 »

Tridesetčetvorogodišnja Indijka Harš Sarma, čiji je muž u komi nakon saobraćajne nesreće, odlučila je da proda sebe i svog sina kako bi platila troškove lečenja. Majka petogodišnjeg dečaka uspela je da sakupi 100.000 rupija (oko 1.600 evra) prodajom ličnih stvari da bi platila bolničke troškove za supruga koji je pre dva meseca kolima podleteo pod voz i od tada se nalazi u komi.
- Sada su mi, međutim, rekli da moram da donesem još 300.000 do 400.000 rupija, jer su troškovi lečenja sve veći. Više nemam šta da prodam osim sina i sebe - rekla je nesrećna žena.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Prodaje sebe i sina
« Odgovor #1 poslato: 17-10-2007, 09:05:57 »

Evo, ja prodajem svekrvu. Ko je nema, nek mi se javi. Jeftino!
Sačuvana

anny

  • Gost
Одг: Prodaje sebe i sina
« Odgovor #2 poslato: 16-05-2008, 19:47:52 »

Tridesetčetvorogodišnja Indijka Harš Sarma, čiji je muž u komi nakon saobraćajne nesreće, odlučila je da proda sebe i svog sina kako bi platila troškove lečenja. Majka petogodišnjeg dečaka uspela je da sakupi 100.000 rupija (oko 1.600 evra) prodajom ličnih stvari da bi platila bolničke troškove za supruga koji je pre dva meseca kolima podleteo pod voz i od tada se nalazi u komi.
- Sada su mi, međutim, rekli da moram da donesem još 300.000 do 400.000 rupija, jer su troškovi lečenja sve veći. Više nemam šta da prodam osim sina i sebe - rekla je nesrećna žena.


Jako potresno...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 21 upita.