Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Verujete li u Boga  (Pročitano 52550 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Verujete li u Boga
« Odgovor #60 poslato: 14-08-2009, 13:19:16 »

Smrt fasizmu sloboda narodu :xq011:
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

crnobogom

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Verujete li u Boga
« Odgovor #61 poslato: 19-08-2009, 22:11:33 »

Svi smo mi tragaoci i naš cilj je isti: da postignemo unutrašnji mir, svetlost i radost, da postanemo nerazdvojno jedno sa našim Izvorom i da živimo život pun istinske zadovoljnosti.
   Živeti u radosti znači živeti unutrašnji život. To je život koji vodi samospoznaji. Samospoznaja je spoznaja Boga, jer Bog nije ništa drugo do Božanstvenost koja je duboko u svakom od nas, koja čeka da bude pronađena i razotkrivena. Mi takođe o Bogu možemo da govorimo kao o Unutrašnjem Pilotu ili Svevišnjem. Ali, bez obzira koji termin koristimo, mi mislimo na ono Najviše unutar nas, na ono što predstavlja krajnji cilj naše duhovne potrage.
   Samo ako hranimo unutrašnji život, spoljašnji život može imati pravi smisao. Tri puta dnevno mi neizostavno hranimo svoje telo. A opet, duboko u nama postoji božansko dete koje se zove duša - mi ne nalazimo vremena da nahranimo to dete. Duša je svesni predstavnik Boga u nama. Sve dok dete-duša nije ispunjeno, mi nikad ne možemo biti ispunjeni u našem spoljašnjem životu.javascript:void(0);
Sačuvana

crnobogom

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Verujete li u Boga
« Odgovor #62 poslato: 19-08-2009, 22:13:15 »

Svi smo mi tragaoci i naš cilj je isti: da postignemo unutrašnji mir, svetlost i radost, da postanemo nerazdvojno jedno sa našim Izvorom i da živimo život pun istinske zadovoljnosti.
   Živeti u radosti znači živeti unutrašnji život. To je život koji vodi samospoznaji. Samospoznaja je spoznaja Boga, jer Bog nije ništa drugo do Božanstvenost koja je duboko u svakom od nas, koja čeka da bude pronađena i razotkrivena. Mi takođe o Bogu možemo da govorimo kao o Unutrašnjem Pilotu ili Svevišnjem. Ali, bez obzira koji termin koristimo, mi mislimo na ono Najviše unutar nas, na ono što predstavlja krajnji cilj naše duhovne potrage.
   Samo ako hranimo unutrašnji život, spoljašnji život može imati pravi smisao. Tri puta dnevno mi neizostavno hranimo. svoje telo. A opet, duboko u nama postoji božansko dete koje se zove duša - mi ne nalazimo vremena da nahranimo to dete. Duša je svesni predstavnik Boga u nama. Sve dok dete-duša nije ispunjeno, mi nikad ne možemo biti ispunjeni u našem spoljašnjem životu
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Verujete li u Boga
« Odgovor #63 poslato: 19-08-2009, 22:42:44 »

crnobogom, nešto si se zbunio?  :aq18:

dovoljno nam je bilo i jednom da napišeš  :aq25:
« Poslednja izmena: 19-08-2009, 22:43:40 od strane Svilena »
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: Verujete li u Boga
« Odgovor #64 poslato: 20-08-2009, 07:04:03 »

Svi smo mi tragaoci i naš cilj je isti: da postignemo unutrašnji mir, svetlost i radost, da postanemo nerazdvojno jedno sa našim Izvorom i da živimo život pun istinske zadovoljnosti.
   Živeti u radosti znači živeti unutrašnji život. To je život koji vodi samospoznaji. Samospoznaja je spoznaja Boga, jer Bog nije ništa drugo do Božanstvenost koja je duboko u svakom od nas, koja čeka da bude pronađena i razotkrivena. Mi takođe o Bogu možemo da govorimo kao o Unutrašnjem Pilotu ili Svevišnjem. Ali, bez obzira koji termin koristimo, mi mislimo na ono Najviše unutar nas, na ono što predstavlja krajnji cilj naše duhovne potrage.
   Samo ako hranimo unutrašnji život, spoljašnji život može imati pravi smisao. Tri puta dnevno mi neizostavno hranimo. svoje telo. A opet, duboko u nama postoji božansko dete koje se zove duša - mi ne nalazimo vremena da nahranimo to dete. Duša je svesni predstavnik Boga u nama. Sve dok dete-duša nije ispunjeno, mi nikad ne možemo biti ispunjeni u našem spoljašnjem životu


svidja mi se ova materijalizacija boga... so truth
Sačuvana

marepop

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17
Одг: Verujete li u Boga
« Odgovor #65 poslato: 22-09-2009, 23:33:02 »

DA!
Sačuvana

Detritus

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4
Odg: Verujete li u Boga
« Odgovor #66 poslato: 05-03-2011, 23:46:01 »

Verujem u Bogove. Najgotivniji mi je Ofler...
Sačuvana

Kristivoje

  • Gost
Odg: Verujete li u Boga
« Odgovor #67 poslato: 20-05-2011, 15:21:37 »

Ako vjerujete, zasto onda?
Ako ne vjerujete, zasto ne?

verujemo u boga kako da ne pa vidi se kad pogledas oko sebe da zelena trava nije nikla sama kisa ne pada sama od sebe. sta mislis kad bi kapi kise bile teske 5 litre pa svi bi poizgibali bre. tu se vidi da postoji bog i koliko voli nas ljudi a da ne govorim o svemiru i tolike zvezde i zakone koji su u vasionu pa zar ti treba jos nesta pa da vidis da sve bog to upravlja i vodi citas li ti bibliju sinko znas li da su jevreji znali mnogo mnogo pre da je zemlja lopta i da je drzi grifitaciona sila u svemir
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Verujete li u Boga
« Odgovor #68 poslato: 28-07-2012, 13:06:32 »



...ako je bog stvorio coveka, ko je stvorio boga?....
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.254 sekundi sa 20 upita.