Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...  (Pročitano 10808 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tempestvk

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 103
  • Respect....the....Rock....
Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« poslato: 24-12-2008, 17:44:54 »

Da li postoji neko mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka???

Naravno da ne, osim DNK nema nista...
Predsednika opstine to ne zanima... Mi koji nosimo duge kose, nemamo gde da idemo... Zar ne???
 :xq002:
Sačuvana
Tempest...

Nesa@

  • Gost
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #1 poslato: 24-12-2008, 22:37:15 »

A pitanje je,koliko ce i on jos raditi :aq15:
Sačuvana

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #2 poslato: 26-12-2008, 23:55:00 »

to ne postoji..............mozda velika sala ali neznam sta je sa njom...........ne hol....nego bas sala....akustika je fenomenalna
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

tempestvk

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 103
  • Respect....the....Rock....
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #3 poslato: 27-12-2008, 10:22:24 »

Nema nista od velike sale... Ona treba da se renovira, krov je popustion i svakog trenutka moze da se srusi...
Sačuvana
Tempest...

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #4 poslato: 27-12-2008, 15:23:17 »

znaci toliko o mestima za svirku
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #5 poslato: 28-12-2008, 12:58:23 »



Mi koji nosimo duge kose, nemamo gde da idemo... Zar ne??


 Pa prijatejlu,izgleda da je jedino resenje da se osisas na opasno...ili skrati kosu makar do polovine ledja,moja je otrilike tolika,mozda je to idealna duzina...Samo se zzzzzz....
    Pa ja sam chuo da sem DNK postoji i prostor koji se zove Status,zar se tamo ne svira(nisam bio u nijednom)??? U petak u PAB-u dok smo mi svirali je takodje bio prilican broj kosijanera,nisam primetio da ih je iko "zlostavljao" ne tocheci im pivo.

  Vi trebate da budete srecni i za toliko prostora koliko ih imate,Krusevac,shatro onoliki grad nema ni jedno jedino normalno mesto za svirku...to je uzasno tuzno...Nis,naravno BG i cela Vojvodina su teritorije gde stvarno postoje dobri prostori,dobro poseceni i kostantna pozitivna publika...ali do tamo dok stignes i prevezes opremu vec si najmanje 100 evrica u minusu,a gde su duge kose tu je i tanka kinta,iz licnog iskustva...

 Pozdrav svim rokerima Jagodine>>>>LONG LIVE RnR<<<<<
Sačuvana

tempestvk

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 103
  • Respect....the....Rock....
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #6 poslato: 30-12-2008, 09:25:56 »

Ima par kafica, ali nema mesto gde moze da se napravi dobra HARD ROCK & HEAVY METAL SVIRKA>.... Eto toga nema...!!!
Sačuvana
Tempest...

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #7 poslato: 02-01-2009, 14:01:50 »

Ima par kafica, ali nema mesto gde moze da se napravi dobra HARD ROCK & HEAVY METAL SVIRKA>.... Eto toga nema...!!!

 Prijatelju,ti mislis na pravi koncertni prostor???Sad cu da ti kazem u chemu je tu problem,u stvari znas i sam..PARE..Za celu organizaciju jednog takvog dogadjaja potrebna je poveca kolicina novac,treba da se plati taj prostor,ako hoces dobar zvuk tebi treba kvalitetno ozvucenje sa bas binovima i profi mikserom,zimi to treba da se zagreje,da se plati obezbedjenje da te neko slogiran od alkohola odusevljen tvojom solazom u naletu emocija ne pogodi flasom...E za sve to ti treba najmanje 30-tak hiljadarki u bilo kom gradu,i to pod uslovom da bend svira za dz... Znachi da je problem najmanje u Jagodini,vec u Srbiji generalno...Dok ne izdate par albuma,napravite siru popularnost i zagotivi vas publika od Subotice do Vranja,to ce biti tako.Do tada cete vi juriti svirke,a ne one vas...
  Zato moj mali dobronamerni savet glasi,ako mislite da dovoljno dobro vladate instrumenta i imate dovoljnu muzichku zrelost,pravac studio i snimajte... Ako to dobro prodje kod publike,sva su vam vrata otvorena,i to bez kucanja...a do tad nabijajte kilometrazu po kaficima i klubovima svuda gde je prihvatljivo ono sto radite.Iskustva nikada dosta.
  Evo mi veceras sviramo u IVEKSU,to je neki prostor na spratu u centru Jagodine,koji verovatno nikad nije chuo za RnR svirku uzivo,ali ko zna,vremena se menjaju,ako mi gazdi napravimo kintu i on vidi svoj interes da dovodi RnR,ili Heavy bendove,pa sigurno ce to i da radi,by the way,kazu da mesto prima oko 400 ljudi,sto nije zanemarljiv broj...Klinci se polako vracaju RnR-u,ja mislim da dolaze bolja vremena za sve MUZIKOHOLIKE...


   POZDRAV...
« Poslednja izmena: 02-01-2009, 14:13:05 od strane muzikoholik »
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #8 poslato: 03-01-2009, 02:01:43 »

Pa eto,ja sad kao roditelj moram da reagujem!Sve to sto si ti sada rekao mi imamo...I provi ozvucenja,i profi rasvetu,i profi obezbedjenje,ali na zalost nema sluha za kvalitetnu muziku.Ne znam sta ti podrazumevas pod terminom ROCKA.Pab,Status,Ivex i ne znam sta si nabrojao jos,nemaju nikakve veze sa tim,niti su mesta gde se skupljaju i izlaze rockeri,a ni mesta gde mogu svirati ROCK bendovi,,,kad kazem ROCK BENDOVI,ocigledno da ne mislimo na isto.Ne znam ko ste,nismo Vas ni culi,a ni upoznali,nadam se da hocemo uskoro,ali ne mozete mi pricati da je tamo neki Penthaus Bend,recimo na primer,rock bend.Nemoj shvatiti pogresno ovo,momke poznajemo i radilli smo sa njima X puta,i odlicno sviraju,ali to nema veze sa ovim svirkama o kojima ti prica moj sin,a i mi.Prema tome,mora se malo rasclaniti u ovoj zemlji pojam Rock'N'Rolla,a o Jagodini ne zelim ni da pricam.Jedino mesto gde se moze svirati rock ovde,je DNK.Drugih prostora,na zalost nema.Problem je,sto je to izuzetno mali prostor,tako da je tesko da bilo koji veci bend dovedes tamo.Kad kazem veci,mislim na Jagode,Corbu,Atomce,Kerber,Osvajace,Apartman,,,,i da ne nabrajam vise.Svaka Vama cast momci,i samo gurajte napred i ne predajte se!!!
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #9 poslato: 08-01-2009, 19:56:23 »

Pa eto,ja sad kao roditelj moram da reagujem!Sve to sto si ti sada rekao mi imamo...I provi ozvucenja,i profi rasvetu,i profi obezbedjenje,ali na zalost nema sluha za kvalitetnu muziku.Ne znam sta ti podrazumevas pod terminom ROCKA.Pab,Status,Ivex i ne znam sta si nabrojao jos,nemaju nikakve veze sa tim,niti su mesta gde se skupljaju i izlaze rockeri,a ni mesta gde mogu svirati ROCK bendovi,,,kad kazem ROCK BENDOVI,ocigledno da ne mislimo na isto.Ne znam ko ste,nismo Vas ni culi,a ni upoznali,nadam se da hocemo uskoro,ali ne mozete mi pricati da je tamo neki Penthaus Bend,recimo na primer,rock bend.Nemoj shvatiti pogresno ovo,momke poznajemo i radilli smo sa njima X puta,i odlicno sviraju,ali to nema veze sa ovim svirkama o kojima ti prica moj sin,a i mi.Prema tome,mora se malo rasclaniti u ovoj zemlji pojam Rock'N'Rolla,a o Jagodini ne zelim ni da pricam.Jedino mesto gde se moze svirati rock ovde,je DNK.Drugih prostora,na zalost nema.Problem je,sto je to izuzetno mali prostor,tako da je tesko da bilo koji veci bend dovedes tamo.Kad kazem veci,mislim na Jagode,Corbu,Atomce,Kerber,Osvajace,Apartman,,,,i da ne nabrajam vise.Svaka Vama cast momci,i samo gurajte napred i ne predajte se!!!



   Ako je neko roker do daske,od A do Znj to sam ja...ne kazem da sam jedini (daleko od toga),ali taj sam...RnR u izvornom obliku,klasicnog gluvarenja po coskovima,starkama na -16,litar votke na ex i slicnih klinackih prica koje sam ziveo pre 15 godina,nazalost u Srbiji,ali ni u svetu vise ne postoji.Lepo je dok je trajalo,ali vise ga nema...Corba je na prolece u Krusevcu Hali koja prima 10.000 ljudi,koliko je i bilo pre 20 godina na  Atomcima,skupila jedva 1000 dusa,verovatno je organizator pukao kao zvecka...U Februaru 2006.Apartman je pravio "pompezno"najavljivan koncert u SkC-u,gde sam se pojavio po najvecem kijametu(te godine su imali Ruku pravde kao Hit godine na 200-dvojci)i prodali su jedva 300 karata...u Jag bi verovatno prodali 70.Ja bih dosao na svirku i jos 69 chupavih kao i ja,ali oni ne bi imali ni za povratnu kartu do Bg-a...Zalosno,ali istinito...Bio sam na koncertu Kerbera u Nisu povodom,25 godina postojanja,pre nekoliko leta dok sam jos uvek bio u Nisu...Mene je bilo stid sto sam bio u sali u ime svih salonskih kvazirokera koji su zaboravili sta je to koncert...Ljudi su razbili svirku,gostovao je i Djuricic za Bubnjevima,a nije bilo ni polovina sale,pa su pustili ulaz za dz...Bruka.Zato Gale i Najda sada tezgare po Srbiji za par stotina evra,zalosno ali istinito.

  Mada nikad ne reci nikad,long live RnR!!!!
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #10 poslato: 08-01-2009, 20:22:09 »

  I jos nesto i necu vise da davim...Ovakvih promasaja je bilo na tone i necu vise da ih nabrajam iako bih se setio bar 20-tak kojima sam prisustvovao...Ali evo porazavajuceg podatka,koji govori o propasti RnR-a u izvornom obliku Alice Coper nije imao kocert u Areni jer je satro dobio grip,ustvari konc.je odlozen jer je do 2 sata pred nastup prodato 700!!!!!!!karata...Posle toga se zapitamo,zasto Koja pre neki dan pravi klubsku svirku u KsT-u za 200 ljudi.Sto, voli prisnu atmosferu sa publikom???Ne bas,nego mu je bolje da svira u punom klubu nego u polupraznij dvorani.
  Klinci se vracaju RnR-u,ali ce mnogo vode da protekne dok se spere sva ljaga i sljam ,koje su nam donele 90-te sa svojom ljubicanstvenom televizijom... Na istoj smo strani...Samo sve je manje entuzijasta,dobrocinitelja bez interesa,sponzora(u pozitivnom smislu reci),domovi kulture su dati u vlast ljudima iz nekulture...To je realnost,nista vise.Zato bubnjar i klavijaturista Penthous-a(koji su inace stalna postava Kerbera) sviraju Ko me tero,Mito bekrijo,Ko rumeni kolacici...i jbg prezivljavaju.
« Poslednja izmena: 08-01-2009, 20:29:05 od strane muzikoholik »
Sačuvana

tempestvk

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 103
  • Respect....the....Rock....
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #11 poslato: 09-01-2009, 09:58:14 »

E, pa tako kazi... Jesi ti u pravu, ali za ono sto ja sviram i moj bend, za to nema mesta, a za te Penthouse i ostalo ima, ali nesto slabo isto. Jagodina je propala odavno...
Sačuvana
Tempest...

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #12 poslato: 09-01-2009, 11:32:05 »

e kakva je to svirka sutra u DNK?
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #13 poslato: 09-01-2009, 12:33:54 »

Idealno mesto da organizuješ svirku je "prvi sprat parkinga u centru", mesto kao mesto je u fazonu, objekat će dobiti namenu (tamo niko ne parkira).


Pitaj ove u tom gradskom preduzeću da se istalite, da karta za parking bude karta za koncert, tako bih sigurno više zaradili i vi i oni. :xq011:
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #14 poslato: 10-01-2009, 09:14:43 »

Da,kakva bi tu mogla zurka da se napravi,bas ima prostora. Nazalost nije bas tako prazno,ali ako bi u dogovoru sa njima ispraznili garazu pa da se napravi fešta,a tek sto bi bila tu dobra tehno party....
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #15 poslato: 10-01-2009, 09:55:57 »

Ma takvo mesto je izmišljeno za takve događaje. Samo po sebi je autentično.

Ja nisam čuo da je napravljena žurka tog tipa ili svirka bilo gde u svetu, a da bude u garaži u centru grada.

Uz dobar marketinški pristup bila bi hit. :aq24:


Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #16 poslato: 10-01-2009, 10:55:04 »

  Ajde,pa da dodjemo na svirku!!! :xq011:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #17 poslato: 10-01-2009, 11:23:54 »

Idealno mesto da organizuješ svirku je "prvi sprat parkinga u centru", mesto kao mesto je u fazonu, objekat će dobiti namenu (tamo niko ne parkira).


Pitaj ove u tom gradskom preduzeću da se istalite, da karta za parking bude karta za koncert, tako bih sigurno više zaradili i vi i oni. :xq011:

Ja sam vec pitao, i ostaje da se dogovoriomo za AUTENTIK HUMANITARNE ZURKE na prolece

odgovor je  -  nisu za to ali ostaje da se dogovorimo,  posto letos nisu mogli Rolere da izbace odatle pa ih strah da se nenavucu opet

samo zbog toga

inace Direktor Parkig Servis je veoma ljubazan Gospodin sa kojim moze da se prica

Nesa@

  • Gost
Одг: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #18 poslato: 20-03-2009, 02:31:12 »

Ivane(Autentik),razmislicemo o tome...POzz
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Mesto u Jagodini gde moze da se napravi dobra svirka...
« Odgovor #19 poslato: 19-10-2011, 10:41:03 »

Na žalost, još uvek ne postoji...
 

Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 24 upita.