Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: IZVINJENJA  (Pročitano 8595 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
IZVINJENJA
« poslato: 30-01-2008, 00:31:17 »

AKO MISLITE DA STE SE OGREŠILI O NEKOG FORUMAŠA, OVDE MOŽETE DA MU UPUTITE NEKU VRSTA OBJAŠNJENJA I IZVINJENJA. JA ĆU TO UČINITI SUTRA, JER SADA IDEM DA SPAVAM STVARNO SAM UMORNA.
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: IZVINJENJA
« Odgovor #1 poslato: 01-02-2008, 11:36:54 »

Izvinjavam se svim forumašima , naročito ljubiteljima fudbala i navijačima F K Jagodine zbog netačne informacije da Perica Ognjanović dolazi u naš klub.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: IZVINJENJA
« Odgovor #2 poslato: 02-02-2008, 00:04:55 »

Evo, napokon i ja da nešto kažem na ovu temu. Naime, primetila sam da su se pojedini (ne svi) forumaši obraćali drugima, koji očigledno imaju oprečna mišljenja od njih, sa izrazima kao što su "kreten", "idiot", "seljak", "budala", "kalaštura", "debil" i sl. Sami će se oni prepoznati. Mislim da to nije jezik civilizovanog čoveka i da ti ljudi, kojima su ovi izrazi upućivani, zaslužuju izvinjenje. Možda sam i ja nekoga nenamerno i nesvesno uvredila, ali sam sigurna da me oni, koje sam povredila, nisu razumeli, te koristim priliku da im objasnim i izvinim im se. Gotovo sam sigurna da sam jednim svojim komentarom povredila Ivanku, a to mi nije bila namera. Mislim da se komentar nalazi u temi "Izbori" i to je bio moj jedini komentar na tu temu. Moje dalje objašnjenje je izbrisao Autentik, ali sa pravom, jer nije pripadao pomenutoj temi, pa se tako setih da otvorim ovu temu i tu sve objasnim Ivanki. Pa da počnem...
Elem, draga Ivanka, u potpunosti te razumem šta si to htela da mi poručiš, iako je tvoj komentar bio, u priličnoj meri sarkastičan, ali se ne ljutim. Svi mi, dobronamerni ljudi znamo da je vama, van Srbije, možda bilo i teže za vreme sankcija i bombardovanja, o čemu ti pišeš.Znam to po mojoj tetki koja je u Nemačkoj i koja je sve to mnogo teže podnela od nas. Mi smo bili ovde, svi zajedno, medju svojima, a ona, a i vi, daleko od svih nas, od svojih najdražih. Isto tako, svi dobro znamo (sem onih koji to ne žele da priznaju) da ste skupljali i slali nam pomoć u bilo kojem vidu. Možda sam baš ja ta koja je primila tvoju pomoć, a da to nisi znala ni ti ni ja. I zbog toga svima vama hvala. U tim danima svako se borio kako je mogao i umeo. Moje kolege i ja smo se borili na svoj način, a ostali na svoj. Moja pomoć je hranila dušu, a tvoja telo. Što se tiče mešovitog braka, ili mešovitih brakova, nisam mislila ništa loše, samo sam iznela svoj slučaj, tako da  i te kako dobro, o kako dobro znam o čemu govoriš. Nemaš pojma koliko dobro! Moj otac potiče iz mešovitog braka (otac Srbin, majka Madjarica). I znam koliko je on, kao dete, patio, jer nikada nije prihvaćen u familiji svoje majke. Jednostavno, kao da je bio dete kome nije bila potrebna pažnja i ljubav bližnjih. Nazivali su ga pogrdnim imernom "Bedes Rac", u prevodu "Smrdljivi Srbin". Čak i roditelji moje bake su se odrekli svoje kćerke, jer se udala za Srbina. Zbog toga se moja baka prekrstila i nikada više, do kraja svog života, nije htela da progovori ni jednu jedinu reč na svom maternjem jeziku. Kad god bi mi moj otac pričao o tome, uvek bi mu, i kao odraslom i zrelom čoveku, oči zasuzile. Neki od njih su i danas živi i stanuju, koliko sam uspela da saznam, u Bečeju. Htela sam da ih upoznam. Nisu hteli ni da čuju za mene. I ja sam počela da ih prezirem, jer su mom ocu naneli toliko bola u životu. I zato sam se ja zarekla da nikada neću biti kao oni. Znam koliko te, kao majku, boli kada neko, pa bio on i Srbin, gleda na tvoju decu kao na gradjane drugog reda. E, zato ja, kao SRPKINJA, pozdravljam tvoju dečicu i želim im sve naj, naj u životu. Naravno (e, sad nemoj da mi se ljutiš) pozdravljam i ljubim tvog mužića, za koga me baš briga kojem narodu pripada. ČOVEK JE.

p.s. Naravno, ovim nemam nameru da generalizujem čitav jedan narod. To su samo izrodi tog naroda.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: IZVINJENJA
« Odgovor #3 poslato: 02-02-2008, 12:39:04 »

No, i ja se izvinjavam na sarkazmu ali imam pun kufer raznorazne nestrpljivosti. Moj sin je rešio problem svoje nacionalne pripadnosti, kad se na zadnjem popisu stanovništva izjasnio kao PINGVIN. I, zanimljivo nije bio jedini. U Sloveniji ima po zadnjem popisu 15 pingvina, devet supermena i još nekih čudnih nacionalnosti. I zbog greške u zakonu su morali da upoštevaju te odgovore. Pozdrav.
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: IZVINJENJA
« Odgovor #4 poslato: 03-02-2008, 00:14:23 »

Pozdrav i tebi Ivanka.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: IZVINJENJA
« Odgovor #5 poslato: 03-02-2008, 10:58:53 »

Evo i ja se izvinjavam ako sam nekog uvredio

nije bilo namerno

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: IZVINJENJA
« Odgovor #6 poslato: 03-02-2008, 15:57:14 »

Svima koje sam nehotimice uvredio ili (ne daj Boze) povredio, jedno veliko IZVIN'TE!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 24 upita.