Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a  (Pročitano 4959 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

OOOO1

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 62
    • SrbijaSpace
Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a
« poslato: 29-05-2015, 13:51:32 »

I Srbija lagano ulazi u svet novih trendova. Jedna od veoma popularnih servis koji sve više stiče popularnost i u Srbiji je AIRNB.

ŠTA JE AIRBNB?  

Airbnb (Air, Bed & Breakfast)  je portal, online servis, platforma, kako vam draže, koja spaja „domaćine“, koji iznajmljuju svoje nekretnine, i „goste“, koji traže smeštaj. Ili drugim rečima Airbnb povezuje ljude koji traže smeštaj i ljude koji žele da tim strancima ustupe svoj neiskorišeni stambeni prostor za izvesnu nadoknadu.

Na Airbnb-u se ne nude hoteli, već stanovi ili pojedinačne sobe, apartmani, kuće, brodovi, jahte, ponuda je toliko široka da ide od zamnka pa do običnog kauča. Ovo je vrlo efikasan način iznajmljivanja apartmana na duži ili kraći period, kako u većim gradovima, tako i u manjim popularnim sezonskim destinacijama. Period iznajmljivanja ide od jedne, dve večeri, vikenda ili nekoliko dana, pa i do čitavog meseca.

Vlasnik može da iznajmi svoj stan kada ode na neko duže putovanje, ili ako ima višak soba, a manjak para, popularno je kad menja boravište zbog posla, moguća je i zamena nekretnina na duže ili krađe vreme, i sl. Neki su čak i kupili stan kako bi ga iznajmljivali na Airbnb-u pošto su tu prepoznali prilku da zarade. :aq02:

Više o ovom novom servisu AIRNB možete pročitati na ovom blogu
« Poslednja izmena: 29-05-2015, 13:53:31 od strane OOOO1 »
Sačuvana

mrmot

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 585
Odg: Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a
« Odgovor #1 poslato: 31-05-2015, 14:59:39 »

Ne znam koliko je Airnbn jak u Srbiji, teshko mi prihvatamo novotarije, ali u svetu je vrlo rasiren. Bio sam u Barseloni preko ovog servisa, jeftin i kvalitetn prestoj, jedan od boljih sto sam ih imao.
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a
« Odgovor #2 poslato: 02-06-2015, 03:19:08 »

Ne znam koliko je Airnbn jak u Srbiji, teshko mi prihvatamo novotarije,

...u pravu si ...Nije zvaka za seljaka....
Sačuvana

Daya

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 35
Odg: Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a
« Odgovor #3 poslato: 14-08-2020, 12:46:41 »

I Srbija lagano ulazi u svet novih trendova. Jedna od veoma popularnih servis koji sve više stiče popularnost i u Srbiji je AIRNB.

ŠTA JE AIRBNB?   

Airbnb (Air, Bed & Breakfast)  je portal, online servis, platforma, kako vam draže, koja spaja „domaćine“, koji iznajmljuju svoje nekretnine, i „goste“, koji traže smeštaj. Ili drugim rečima Airbnb povezuje ljude koji traže smeštaj i ljude koji žele da tim strancima ustupe svoj neiskorišeni stambeni prostor za izvesnu nadoknadu.

Na Airbnb-u se ne nude hoteli, već stanovi ili pojedinačne sobe, apartmani, kuće, brodovi, jahte, ponuda je toliko široka da ide od zamnka pa do običnog kauča. Ovo je vrlo efikasan način iznajmljivanja apartmana na duži ili kraći period, kako u većim gradovima, tako i u manjim popularnim sezonskim destinacijama. Period iznajmljivanja ide od jedne, dve večeri, vikenda ili nekoliko dana, pa i do čitavog meseca.

Vlasnik može da iznajmi svoj stan kada ode na neko duže putovanje, ili ako ima višak soba, a manjak para, popularno je kad menja boravište zbog posla, moguća je i zamena nekretnina na duže ili krađe vreme, i sl. Neki su čak i kupili stan kako bi ga iznajmljivali na Airbnb-u pošto su tu prepoznali prilku da zarade. :aq02:

Više o ovom novom servisu AIRNB možete pročitati na ovom blogu

Ako zaista iznajmujete apartmane u Srbiji ili beogradu postoji jedan sajt gde cete dobiti jako kvalitetan smestaj po niskoj ceni. Apartmani Beograd
Sačuvana

Daya

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 35
Odg: Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a
« Odgovor #4 poslato: 11-01-2021, 18:55:43 »

I Srbija lagano ulazi u svet novih trendova. Jedna od veoma popularnih servis koji sve više stiče popularnost i u Srbiji je AIRNB.

ŠTA JE AIRBNB?   

Airbnb (Air, Bed & Breakfast)  je portal, online servis, platforma, kako vam draže, koja spaja „domaćine“, koji iznajmljuju svoje nekretnine, i „goste“, koji traže smeštaj. Ili drugim rečima Airbnb povezuje ljude koji traže smeštaj i ljude koji žele da tim strancima ustupe svoj neiskorišeni stambeni prostor za izvesnu nadoknadu.

Na Airbnb-u se ne nude hoteli, već stanovi ili pojedinačne sobe, apartmani, kuće, brodovi, jahte, ponuda je toliko široka da ide od zamnka pa do običnog kauča. Ovo je vrlo efikasan način iznajmljivanja apartmana na duži ili kraći period, kako u većim gradovima, tako i u manjim popularnim sezonskim destinacijama. Period iznajmljivanja ide od jedne, dve večeri, vikenda ili nekoliko dana, pa i do čitavog meseca.

Vlasnik može da iznajmi svoj stan kada ode na neko duže putovanje, ili ako ima višak soba, a manjak para, popularno je kad menja boravište zbog posla, moguća je i zamena nekretnina na duže ili krađe vreme, i sl. Neki su čak i kupili stan kako bi ga iznajmljivali na Airbnb-u pošto su tu prepoznali prilku da zarade. :aq02:

Više o ovom novom servisu AIRNB možete pročitati na ovom blogu

Novi sajt koji se pojavio za smestaj u Srbiji, ustvari mi deluje kao travel sajt je bookaweb
Sačuvana

MilenaSt

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a
« Odgovor #5 poslato: 13-01-2021, 11:18:12 »

Drugarica izdaje aprtman na Zlataru i nije zadovoljna sa Arbnb jer mnogo naplacuju proviziju i imaju kazne. Ona je skoro našla drugi sajt koji ima iste te funkcije za rezervacije a ne naplacuje proviziju https://topsmestaj.com/destinacija/zlatar/ Ako ce neko značiti neka pogleda.
Sačuvana

sreckoli

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Odg: Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a
« Odgovor #6 poslato: 04-08-2022, 17:20:16 »

Ja već godama izdajem svoj smeštaj na Goliji preko sajtova https://gdenaodmor.rs/smestaj-lokacija/golija/ i https://seoskiturizam.rs/smestaj-grad/golija/.
Uzeo sam njihov najveći paket koji sam isplatio od dve rezervacije koje su mi došle nakon 3 dana od kada sam postavio objekat. Super su. Izbacuju mi objave i na instagramu. Ako nekom znači možete da ih pozovete i ugovorite sve uslove.
Sačuvana

MarkoMax

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Odg: Izdavanje apartmana preko AIRBNB-a
« Odgovor #7 poslato: 17-03-2024, 23:55:37 »

https://etno.rs/ evo opcije za izdavanje bez provizije
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 24 upita.