Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Internet Zarada  (Pročitano 1943 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Predrag

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Internet Zarada
« poslato: 13-12-2011, 07:41:58 »

Prava internet zarada.

Svi smo do sada navikli da gledamo bezbroj bezuspešnih poslovnih prilika za internet zaradu i svima je dojadilo da bespotrebno troši svoje vreme.
To je bio slučaj i samnom sve dok..

Posle jedne takve reklame nisam naleteo na GDI verujem da je mnogo vas već čulo za ovu kompaniju, možda su neki čak i pokušali da zarade nešto u njoj, bez obzira na sve to svakako bi trebali pročitati ovaj post do kraja a sad ćete saznati i zašto.

Pre godinu dana kada sam krenuo sa GDI poslom nisam imao puno šanse da ću uspeti jer pre svega ništa nisam znao o internet marketingu, promocijama, uspešnom oglašavanju, seo optimizaciji sajta itd.

To je svakako svako trebao da zna ko je mislio individualno uspeti u njoj.

Nisam želeo odustati..

Išao sam linijom težeg otpora i pre svega ovog velikog početka dao sam sebi oduška i krenuo da učim o svemu tome iz korena.

Bilo je jako puno informacija koje sam morao da prihvatim u kratkom vremenskom intervalu, nije mi bilo naprono naprotiv, bilo mi je čak šta više zanimljivo jer sam znao da ću danas sutra sa tim znanjem zarađivati novac.

Kada sam konačo naučio sve što je bilo potrebno za uspešan rad ubrzo su došli i lepi rezultati u GDI kompaniji učlanjivao sam prosečno 10 ljudi nedeljno što je dobar rezultat.

Ali..

Došlo je do jedog problema kojeg nisam očekivao, a on glasi : ti drugi ljudi nisu bili spremni učiti sve ono što sam ih ja hteo naučiti kako bi i oni bili uspešni i kvalitet se gubio kroz dubinu.

Postao sam pomalo razočaran ali nisam skroz izgubio veru u ovaj GDI posao. Razmišljao sam razmiljšljao i konačno došao do jednog fenomenalnog rešenja!

Reći ću vam samo ovo TIMSKI RAD je ključ uspeha a ja sam ga i razradio.

Ukoliko želite da čujete ostatak priče posetite moj sajt:

Predrag Marić
http://alfaposao.com
« Poslednja izmena: 13-12-2011, 07:46:06 od strane Predrag »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 24 upita.