Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JAGODINSKI MEDIJI  (Pročitano 99633 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

KIMI

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 52
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #100 poslato: 11-09-2007, 18:07:31 »

Sa privatizacijom JIP NOVI PUT u stvari pocinje predizborna kampanja za lokalne izbore i ona opcija koja to uzme kao vrlo ozbiljnu cinjenicu potrudice se da njihov covek i kupi ovu informativnu kucu.Snaga te kuce je u otkrivanju odnosno sakrivanju cinjenica.Politicka opcija koja kupi dobija lokalne izbore.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #101 poslato: 11-09-2007, 18:10:18 »

Sa privatizacijom JIP NOVI PUT u stvari pocinje predizborna kampanja za lokalne izbore i ona opcija koja to uzme kao vrlo ozbiljnu cinjenicu potrudice se da njihov covek i kupi ovu informativnu kucu.Snaga te kuce je u otkrivanju odnosno sakrivanju cinjenica.Politicka opcija koja kupi dobija lokalne izbore.

a kao niko u gradu ne zna ko ce dobiti sledece lokalne izbore pa im treba novi put?
Sačuvana

KIMI

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 52
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #102 poslato: 11-09-2007, 18:17:31 »

Sa privatizacijom JIP NOVI PUT u stvari pocinje predizborna kampanja za lokalne izbore i ona opcija koja to uzme kao vrlo ozbiljnu cinjenicu potrudice se da njihov covek i kupi ovu informativnu kucu.Snaga te kuce je u otkrivanju odnosno sakrivanju cinjenica.Politicka opcija koja kupi dobija lokalne izbore.

a kao niko u gradu ne zna ko ce dobiti sledece lokalne izbore pa im treba novi put?

Ako NOVI PUT treba gospodinu Markovicu zasto mu to ne uzeti?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #103 poslato: 11-09-2007, 18:21:31 »

Sa privatizacijom JIP NOVI PUT u stvari pocinje predizborna kampanja za lokalne izbore i ona opcija koja to uzme kao vrlo ozbiljnu cinjenicu potrudice se da njihov covek i kupi ovu informativnu kucu.Snaga te kuce je u otkrivanju odnosno sakrivanju cinjenica.Politicka opcija koja kupi dobija lokalne izbore.

a kao niko u gradu ne zna ko ce dobiti sledece lokalne izbore pa im treba novi put?

Ako NOVI PUT treba gospodinu Markovicu zasto mu to ne uzeti?

mislis da mu treba? a sta to novi put ima sto dmp nema pa treba da ga uzme?
« Poslednja izmena: 11-09-2007, 18:22:03 od strane zs »
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #104 poslato: 16-09-2007, 10:52:09 »

Vecu glupost nisam procitala.
Lokalni mediji UVEK BITNI pa i za sledece izbore.
Ako dugorocno gledamo - gledacemo REPRIZU.
Drugacija stvar - hm...IZVINITE ZBOG PREKIDA PROGRAMA.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #105 poslato: 16-09-2007, 11:02:09 »

Vecu glupost nisam procitala.
Lokalni mediji UVEK BITNI pa i za sledece izbore.
Ako dugorocno gledamo - gledacemo REPRIZU.
Drugacija stvar - hm...IZVINITE ZBOG PREKIDA PROGRAMA.

mislis da je bitan dnevnik lokalnih medija koji pocinje zoo vrtom i/ili akva parkom, pomene ahtisarija, malo nesto vesti iz beograda i na tome se zavrsi?
bitan je radio koji ima samo jednu autorsku emisiju?
novine koje uglavnom vise i nemaju neku koncepciju niti stalnu publiku?

sada, da neko vidi potrebu, pokrenuo bi nove medije koji bi pregazili firmu "novi put", bez potrebe da kupuje "ime" za bar 50 ljudi viska kojima mora da obezbedi socijalni program. zar ne vidis da nikome vise nije stalo do te kuce, zaposleni cekaju privatizaciju (kao i svi ostali) i u medjuvremenu, kao sto neko od radnika vole da kazu "snalaze se sa strane za kintu"
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #106 poslato: 16-09-2007, 11:14:00 »

Ma to je ok. ali kako mediji nisu bitni "u trci"  na lokalnim izborima? Jebes,te njihove "aktuelne teme",mislim na PROSTOR drugim strankama ( doduse i ja sam samoj sebi smesna,ZIPA - druge stranke ).
A to kako se ko dovija sa strane,ma nije moj broplem,SVI SE DOVIJAJU SA STRANE...ti ko da ne znas koliko je zivot skup,i da je u stvari OBICNA SAMARCINA - okrene te za 360 stepeni,a ti sedi pa nemoj da sljakas nista "straga",boli ga uvo...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #107 poslato: 16-09-2007, 11:18:13 »

Ma to je ok. ali kako mediji nisu bitni "u trci"  na lokalnim izborima? Jebes,te njihove "aktuelne teme",mislim na PROSTOR drugim strankama ( doduse i ja sam samoj sebi smesna,ZIPA - druge stranke ).
A to kako se ko dovija sa strane,ma nije moj broplem,SVI SE DOVIJAJU SA STRANE...ti ko da ne znas koliko je zivot skup,i da je u stvari OBICNA SAMARCINA - okrene te za 360 stepeni,a ti sedi pa nemoj da sljakas nista "straga",boli ga uvo...

pa definitivno neme imati ne znam kakvog uticaja lokalni mediji na sledecim izoborima. u medjuvremenu ce doci do priovatizacije, a trzxiste ce vec uciniti svoje. u ovom trenutku su lokalni mediji uglavnom nebitni - posmatrano sa aspekta predizborne kampanje.

uz sve to, dovijanje sa strane je bolestan izum, dokle god uposlenik mora da se dovija sa strane, nema od posla nista. to trebaju pre svega da shvate poslodavci, a i zaposleni, sto opet podrazumeva optimalan broj radnih mesta i 100% iskoriscenost kapaciteta i ljudskih resursa, sto na zalost kod nas u vecini firmi nije slucaj
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #108 poslato: 16-09-2007, 11:34:15 »

To sto ljudi rade po 2,3 posla je STRASNO, ode zivot bato,dok lupis dlanom o dlan,nemoj da mi kazes da ti ne radis 2 posla,mislim.......stvarno....
E sad ko bude kupio - uzeo jag.medije,pa nemam pojma sta ce biti...to samo mozemo da naslucujemo....visak cao,oni MNOOOOOOOOGOOOOOO DOBRI ( njih dvojica ) ostace,verovatno,.....a da li su mediji bitni za izbore - UVEK,ne kazem presudni,jer to nisu.....ajd zamisli da nisi bas ni malo informisan na recimo B92,rts,ili gde vec...pa ne bi znali ni kakvo nas vreme sutra ocekuje....znaci MEDIJI - IZBORI - MORA MALO...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #109 poslato: 16-09-2007, 11:44:56 »

To sto ljudi rade po 2,3 posla je STRASNO, ode zivot bato,dok lupis dlanom o dlan,nemoj da mi kazes da ti ne radis 2 posla,mislim.......stvarno....
E sad ko bude kupio - uzeo jag.medije,pa nemam pojma sta ce biti...to samo mozemo da naslucujemo....visak cao,oni MNOOOOOOOOGOOOOOO DOBRI ( njih dvojica ) ostace,verovatno,.....a da li su mediji bitni za izbore - UVEK,ne kazem presudni,jer to nisu.....ajd zamisli da nisi bas ni malo informisan na recimo B92,rts,ili gde vec...pa ne bi znali ni kakvo nas vreme sutra ocekuje....znaci MEDIJI - IZBORI - MORA MALO...

ne radim 2 posla, stvarno :)
da nisam ni malo informisan, zasto bih se bas tu informisao? zamisli da ih nema, jednostavno niko ih ne kuypi i likvidiraju se. mislis li da bi se to mnogo primetilo?
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #110 poslato: 16-09-2007, 11:51:26 »

Pa mislim da kako sada stvari stoje DA, MNOGO BI SE PRIMETILO.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #111 poslato: 16-09-2007, 11:53:31 »

Pa mislim da kako sada stvari stoje DA, MNOGO BI SE PRIMETILO.

radili ste istrazivanje gledanosti i trzista, te utvrdili da su ta tri medija nezamenjliva i da se samo oni prate?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #112 poslato: 16-09-2007, 11:54:03 »

Naravno da bi se primetilo, gde bi onda zene gledale serije?  :aq21:
Sačuvana
Dark Eagle

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #113 poslato: 16-09-2007, 11:59:13 »

super se uklapate u diskusiju,aj dalje sami...imam neke obaveze...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #114 poslato: 16-09-2007, 12:00:14 »

Naravno da bi se primetilo, gde bi onda zene gledale serije?  :aq21:

ima dovoljno televizija gde se daju serije, ne bi bas propatile zbog nedostatka jedne :)
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #115 poslato: 21-09-2007, 07:01:10 »

U subotu (sutra) proslava Radio Jagodine povodom 45 god. postojanja. Proslava pocinje u 19 h u restoranu TIGAR.
Trajace do...pa sve dok nam dragi kolega ne pokaze gde KENGUR PRAVI RUPU (interna sala od prosle proslave).
Cestitam DIVAN DAN...
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #116 poslato: 24-09-2007, 19:02:09 »

Ima nekih ljudi koji se ne vide jer rade u radiju a rade svoj posao tj  gledaju svoja posla a ne tudja.Npr  Fini baršunasti glas Vesne ne znam prezime, i još neki ne znam imena, ipak je ovo veliki grad , izgradilo se.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #117 poslato: 25-09-2007, 12:31:43 »

Fini zenski glasovi?Radijski? Bilja Markovic(Jagodina,Palma+),Danka Milisavljevic(Jagodina),Tanja Milojkovic(Jagodina,Maus)Maja Velickovic(Jagodina, sada advokat).O muskim aktuelnim glasovima da ih poslusam pa dajem misljenje.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #118 poslato: 25-09-2007, 17:29:59 »

Interesantno.
Dragan Markovic - Mare (po meni).
Sačuvana

lola

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #119 poslato: 25-09-2007, 17:52:32 »

Tanju pratim redovno,Bilja uvek OK.Gde je Danka? Jel stvarno Belutak kupuje Novi Put?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 24 upita.