Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Koji ste film danas pogledali?  (Pročitano 317744 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #420 poslato: 13-10-2012, 00:08:00 »

Malena, u pravu si, ali sve je to normalno da tako i bude. Forum i jeste mesto gde se jedni slazu, drugi ne, pa jedni to sto napises hvale, a drugi kude.... Tako i treb da bude, ali nikako se neko NESME MRZETI samo zato sto drugacije misli, i to ovde i napise. Treba uvaziti svaciju misao, ma koliko nam nekada to ne odgovaralo. U pravu si da je nekada ovde bilo mnogo zivlje, i mnogo interesantnije. Sevale su ponekad i varnice, pomalo se i vredjalo, ali je sve bilo u relativnim granicama tolerancije.
Evo ga i autentik (inace, gazda foruma) odgovara da ON NE MOZE DA BUDE KRIV....
Pa ko je kriv za sva sputavanja, i kontrolisanja pisanja i misljenja, nego BAS TI. Ako si vec imao "muda" (izvinjavam se, ali ne mislim na polne organe, nego metaforicka muda) da otvoris forum i otvoris sve one teme koje su i sad tu, a sve sa ciljem da se PISE, RAZGOVARA, ODOBRAVE ILI KRITIKUJE, imaj "muda" i da oni koji TEBE CENZURISU, ne uticu na tebe da takve koji pisu protiv njih, IZBACUJES SA FORUMA.
Po meni, najvece zasluge sto je trenutno tako, kako je na forumu, imas bas ti. Plasis se necega, i naravno, u strahu su velike oci, a isto tako, protiv straha ne postoji LEK, pa onda iz straha to i radis - sto radis. Izbacio si mnoge koji su malo slobodnije pisali, a oni drugi koje nisi TI izbacio, ili su sami napustili forum, ili ga trenutno BOJKOTUJU ne pisuci, nista. Polako, ali sigurno, nekadasnji forum splasnjava, gasi se lagano njegov nekadasnji sjaj, i prelazi u neki vid zabanog foruma gde su glavne teme na kojima se "diskutuje" bas teme iz ZABAVE, KALODONTI, na 1001 nacin. Mnogo je interesantnije na fejsu, jer se tamo moze sve i svasta, a ovde, poneko, ko je i ostao veran, udje, procita nesto, i napise red, dva, odgovora, trudeci se da nastavi NIZ, na kalodontu......
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #421 poslato: 13-10-2012, 11:48:04 »

Koja cenzura, toga ovde nema, izbacivao sam samo ko psuje i vređa

pa da je tako pobrisao bi na prvom mestu sve one teme o Palmi kojih imam milion, i svašta se priča...


opominjem ljude koji pišu samo koliko da napišu kako si ti rekao i predhodnom postu i to je sve

MaNi

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 119
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #422 poslato: 13-10-2012, 15:19:33 »

Sačuvana
"Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van." - Ivo Andrić

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #423 poslato: 14-10-2012, 07:16:24 »

Koja cenzura, toga ovde nema, izbacivao sam samo ko psuje i vređa

pa da je tako pobrisao bi na prvom mestu sve one teme o Palmi kojih imam milion, i svašta se priča...


opominjem ljude koji pišu samo koliko da napišu kako si ti rekao i predhodnom postu i to je sve

Neka bude da je tako.... mada (onoga kog ne mrzi) moze se videti iz ranijih postova sta je i kako bilo.
Ali necemo vise o tome, ovo je DRUGA TEMA..... cak bi bilo dobro i da se od "ilija7777" pobrisu komentari koji nisu u skladu sa temom.....
Sačuvana

tatoo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9223
  • NEKO NAS POSMATRA
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #424 poslato: 14-10-2012, 18:58:46 »

     
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #425 poslato: 16-10-2012, 13:03:43 »


Stolen / Ukradena 2012

Vil Montgomeri je vrhunski lopov koji provodi osam godina u zatvoru kada ga izdaju. Po izlasku rešen je da ostavi za sobom kriminalnu prošlost i pokuša da se zbliži sa svojom otuđenom ćerkom, Alison. Međutim njegovi stari partneri, kao i agent FBI, uvereni su da je on sakrio plen - 10 miliona dolara vredne obveznice, pre nego što su ga uhapsili. Vinsent, jedan od bivših partnera kidnapuje ćerku glavnog junaka, zahtevajući da mu preda ceo plen kao otkupninu, držeći je zaključanu u zvučno izolovanom prtljažniku taksija tokom bučnog prazničnog dana.

Režiser: Simon West
Glavne uloge: Nicolas Cage, Malin Akerman, Josh Lucas
Žanr:    Akcija Triler  :xq066:

http://www.youtube.com/watch?v=rpMxOjUjweA
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #426 poslato: 19-10-2012, 18:01:34 »



Abraham Lincoln: Vampire Hunter / Abraham Linkoln: Lovac na vampire 2012
Radnja filma donosi priču o Lincolnu, kojem je umrla majka kada je imao devet godina. Kada je saznao da ju je ubio vampir zbog nekog očevog duga, zakleo se na krvavu osvetu i celi svoj život posvetio istrebljivanju vampira. O tome kako je provodio slobodno vreme dok nije bio zauzet predsedničkim dužnostima marljivo je vodio dnevnik.

Režiser: Timur Bekmambetov
Glavne uloge: Benjamin Walker,Rufus Sewell, Dominic Cooper
Žanr:  Horor ,Triler

http://www.youtube.com/watch?v=6Eo766iZZ0c
Sačuvana

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #427 poslato: 19-10-2012, 19:05:21 »

Rajko Grlic:   CARUGA
Steta sto je snimljen  1991. godine u vreme ubijanja moje Drzave.
Film slucajno ili ne, slavi nasilje i glorificira negativnog junaka ... kao da nas je Grlic opominjao gde smo i sta nam sledi.

 
« Poslednja izmena: 19-10-2012, 20:39:55 od strane Egzi »
Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #428 poslato: 21-10-2012, 22:13:10 »




The rum diary.Pogledala sam ga,meni se jako dopada,vristala sam od smeha na nekim scenama i otprilike sam i ocekivala dobar film cim sam videla da glumi Johnny Depp.Podseca pomalo na Paranoju u Las Vegasu i ako vam se dopao taj film ovaj obavezno pogledajte.
« Poslednja izmena: 21-10-2012, 22:14:31 od strane jelenkos »
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Afrodita

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 40
  • Ja sam ovde da bih zivela naglas...
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #429 poslato: 22-10-2012, 13:24:33 »

Johny English-Reborn  :aq27: strava film
Sačuvana


" class="parsed_image

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #430 poslato: 26-10-2012, 16:50:03 »



 The Amazing Spider-Man  (2012)

Film Amazing Spider-Man prati priču Pitera Parkera (Andrew Garfield) koji je na pragu da otkrije tajnu o nestanku svojih roditelja i aktivnosti svog oca, što će ga direktno naterati da obuče poznato odelo i postane super-heroj.

Rezija: Marc Webb
Glavne Uloge: Andrew Garfield, Emma Stone and Rhys Ifans
Zanr: Action/Adventure

http://www.youtube.com/watch?v=atCfTRMyjGU



Killer Joe - Ubica Džo (2011) :xq066:

Kada majka uzme drogu 22-godišnjem narkodileru Krisu, on mora da vrati šest hiljada dolara, ili je mrtav! Krisovu majku svi mrze, pa i Krisov otac Ansel. Plan je da je ubiju i od osiguranja naplate novac kojim bi im učinio život lagodnim. Unamljuju profesionalnog ubicu da im reši problem.

Rezija: William Friedkin
Glavne Uloge: Matthew McConaughey, Emile Hirsch and Juno Temple
Zanr: Thriller

http://www.youtube.com/watch?v=cxpvzmvFHTM
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #431 poslato: 28-10-2012, 10:06:06 »



Your Sister's Sister - Sestra tvoje sestre (2011)

Ajris je pozvala Džeka na odmor u očevom letnjikovcu, nakon što mu je preminuo brat. Džek ja malo više popio i doživeo "blisko iskustvo" sa Hanom, Ajrisinom sestrom, koja se neplanirano pojavila, želeći da se i sama oporavi od upravo raskinunete dugogodišnje romantičnu vezu. Najnovija dešavanja će poprilično da uzburkaju strasti.

Režiser: Lynn Shelton
Glavne uloge: Mark Duplass, Emily Blunt, Rosemarie DeWitt
Žanr:       Komedija / Drama

http://www.youtube.com/watch?v=JlbKcGn9M1M
Sačuvana

tatoo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9223
  • NEKO NAS POSMATRA
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #432 poslato: 29-10-2012, 16:35:29 »

                            
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #433 poslato: 30-10-2012, 07:13:18 »



Your Sister's Sister - Sestra tvoje sestre (2011)

Ajris je pozvala Džeka na odmor u očevom letnjikovcu, nakon što mu je preminuo brat. Džek ja malo više popio i doživeo "blisko iskustvo" sa Hanom, Ajrisinom sestrom, koja se neplanirano pojavila, želeći da se i sama oporavi od upravo raskinunete dugogodišnje romantičnu vezu. Najnovija dešavanja će poprilično da uzburkaju strasti.

Režiser: Lynn Shelton
Glavne uloge: Mark Duplass, Emily Blunt, Rosemarie DeWitt
Žanr:       Komedija / Drama

http://www.youtube.com/watch?v=JlbKcGn9M1M

Živo me interesuje otkud ti toliko slobodnog vremena da možeš ovoliko filmova pogledati za dan!!!
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #434 poslato: 30-10-2012, 20:56:56 »



Your Sister's Sister - Sestra tvoje sestre (2011)

Ajris je pozvala Džeka na odmor u očevom letnjikovcu, nakon što mu je preminuo brat. Džek ja malo više popio i doživeo "blisko iskustvo" sa Hanom, Ajrisinom sestrom, koja se neplanirano pojavila, želeći da se i sama oporavi od upravo raskinunete dugogodišnje romantičnu vezu. Najnovija dešavanja će poprilično da uzburkaju strasti.

Režiser: Lynn Shelton
Glavne uloge: Mark Duplass, Emily Blunt, Rosemarie DeWitt
Žanr:       Komedija / Drama

http://www.youtube.com/watch?v=JlbKcGn9M1M

Živo me interesuje otkud ti toliko slobodnog vremena da možeš ovoliko filmova pogledati za dan!!!


...bratanac.... kada radis nocnu smenu 12 sati kako ubijas vreme na poslu??? pa gledam filmove da mi vreme brze prodje....
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #435 poslato: 31-10-2012, 11:09:25 »



Your Sister's Sister - Sestra tvoje sestre (2011)

Ajris je pozvala Džeka na odmor u očevom letnjikovcu, nakon što mu je preminuo brat. Džek ja malo više popio i doživeo "blisko iskustvo" sa Hanom, Ajrisinom sestrom, koja se neplanirano pojavila, želeći da se i sama oporavi od upravo raskinunete dugogodišnje romantičnu vezu. Najnovija dešavanja će poprilično da uzburkaju strasti.

Režiser: Lynn Shelton
Glavne uloge: Mark Duplass, Emily Blunt, Rosemarie DeWitt
Žanr:       Komedija / Drama

http://www.youtube.com/watch?v=JlbKcGn9M1M

Živo me interesuje otkud ti toliko slobodnog vremena da možeš ovoliko filmova pogledati za dan!!!


...bratanac.... kada radis nocnu smenu 12 sati kako ubijas vreme na poslu??? pa gledam filmove da mi vreme brze prodje....

Dobar ti taj posao!!! Hoces da se menjamo neki put... :D
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #436 poslato: 04-11-2012, 16:43:29 »



Wrong Turn 5 - Pogrešno skretanje 5 (2012)

Mali grad iz Zapadne Virdzinije je domacin legendarnog festivala Mountain Man za vreme Noci Vestica, kada se rulja kostimirane mladezi okupi i proslavlja festival uz odlicnu muziku i bezazlene nestasluke. Medjutim, porodica deformisanih kanibala im kvari zabavu.

Režiser: Declan O'Brien
Glavne uloge: Doug Bradley, Camilla Arfwedson, Simon Ginty
Žanr: Horor

http://www.youtube.com/watch?v=aeFylL3lLoU      
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #437 poslato: 05-11-2012, 16:35:48 »



The Holding (2011) - Odrzavanje

Usamljena farmerka Nancy odgaja sama svoje dve kceri Hannah i Amy. Komsija Karsten i njegov sin su zainteresovani za kupovinu njihove farme i pritiskaju ih na vrlo agresivan nacin. Iznenada se pojavljuje skitnica Aden i ponudi pomoc Nancy na farmi u zamenu za stan i hranu. On se pretstavi kao prijatelj njezinog muza. Uskoro njih dvoje zapocinju ljubavnu aferu, ali oboje imaju mracne tajne koje ce ubrzo isplivati ...

Režiser: Susan Jacobson
Glavne uloge: Vincent Regan, Kierston Wareing and David Bradley ...
Žanr: Triler

http://www.youtube.com/watch?v=_R8_KtppA_Q
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #438 poslato: 11-11-2012, 03:30:49 »



Ted  (2012)

Kreator popularne animirane TV serije “Family Guy” Seth MacFarlane snimio je ovaj igrani film koji se fokusira na Johna Bennetta (Mark Wahlberg), odraslog muškarca kome se obistinila rođendanska želja da njegov meda iz detinjstva oživi. I sada neće da se odvoji od svog vlasnika.

Režiser: Seth MacFarlane
Glavne uloge: Mark Wahlberg  Mila Kunis  Seth MacFarlane
Žanr:   Komedija / Fantazija

http://www.youtube.com/watch?v=VxKfC77XAp8



Chained - Okovan (2012)

Za Davida Lyncha su mnogi čuli, ali jeste li upoznati sa imenom Jennifer Chambers Lynch? Ako niste (a čak i ako jeste), po svemu sudeći, Jennifer je odlučila da krene očevim stopama. Nastup Vincenta D’Onofrioa koji igra taksistu, ujedno i serijskog ubicu koji nakon što ubije jednu ženu zadrži njenog 9-godišnjeg sina kao roba do kraja života..

Režiser: Jennifer Chambers Lynch
Glavne uloge: Vincent D'Onofrio   Eamon Farren   Evan Bird
Žanr:  Horor / Triler

http://www.youtube.com/watch?v=Uney3BbKyjU
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Koji ste film danas pogledali?
« Odgovor #439 poslato: 12-11-2012, 09:57:51 »



Total Recall - Totalni opoziv (2012)

Krajem 21. veka, nakon Trećeg svetskog rata, Zemlja je podeljena na dve teritorije – United Federation of Briatin i Colony.Douglas Quaid tada odlazi u Rekall, fabriku koja se bavi implementiranjem veštačkih sećanja. U okviru eksperimenta Douglasu su instalirana sećanja tajnog agenta, ali nešto je pošlo naopako… naš glavni junak biće optužen za špijunažu i progonjen od strane bivših saradnika i najboljih svetskih agenata.

Režiser: Len Wiseman
Glavne uloge: Colin Farrell   Bokeem Woodbine   Bryan Cranston
Žanr:      Action/ Sci Fi

http://www.youtube.com/watch?v=sWMhADqlPYg
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.174 sekundi sa 25 upita.