Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Jagodinci besplatno u Guču !!!  (Pročitano 62468 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #120 poslato: 23-08-2007, 17:44:11 »

Danguba, ne preterujes. ZAISTA umiru ljudi, jer nema ekipa hitne pomoci! A kad sam cula da nema ni inkubatora... :aq25: AMAN, LJUDI! Svaka dalja prica je susvisna. Platiti Gucu budzetskim parama je CIST IDIOTIZAM  :aq16:

Pogrešno si to rekla

PLATITI GUČU BUDŽETSKIM PARAMA JAGODINE  -  da bi Jagodinci išli tamo - NIJE IDIOTIZAM

već dobra stvar

----------------------  mnogo ti je logika otišla u aut

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #121 poslato: 23-08-2007, 17:45:25 »

   Ja imam vrlo pozitivno iskustvo sa ekipom hitne pomoci. Pre dve god.za tatu, 3 puta u 2ned. u roku od 15min. full oprema, za

   EKG,reanimaciju, strucni, saosecajni...Htela sam njih i kucnu negu iz bolnice da pohvalim na "nagrdite ili pohvalite". :aq04:

   Ambulantna kola su kao ovdasnja, sa komplatnom opremom! Ne znam odakle vam to da JA nema hitnu pomoc?  
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #122 poslato: 23-08-2007, 17:52:52 »

Iz iskustva. Napisah ovde da nam je komsija umro na rukama. Pozlilo coveku, zvao hitnu, niko se nije javljao. Covek se srusio, dosli ukucani, nasli ga na podu, zvali hitnu, KONACNO se neko javio " OBA saniteta su zauzeta, dodjite taksijem". Dok smo ga uneli u auto - bilo je kasno. I on, na zalost, nije jedini. Obrati paznju na OBA SANITETA. A koliko ljudi zivi u opstini jagodinskoj?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #123 poslato: 23-08-2007, 17:57:37 »

Iz iskustva. Napisah ovde da nam je komsija umro na rukama. Pozlilo coveku, zvao hitnu, niko se nije javljao. Covek se srusio, dosli ukucani, nasli ga na podu, zvali hitnu, KONACNO se neko javio " OBA saniteta su zauzeta, dodjite taksijem". Dok smo ga uneli u auto - bilo je kasno. I on, na zalost, nije jedini. Obrati paznju na OBA SANITETA. A koliko ljudi zivi u opstini jagodinskoj?

proveri propise, koliko po propisima vozila hitne pomoci ide na koliki broj stanovnika, pa tek onda mozemo dalje da pricamo. teoretski i da je bilo 50 vozila postoji odredjena verovatnoca da sva budu zauzeta, ali tu vec spada i ono, sto ljudi zovu hitnu pomoc za svakakve gluposti, pa zauzmu ionako mali broj vozila skoro ni za sta
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #124 poslato: 23-08-2007, 18:00:50 »

 Autentik, ti bi mogo da obrazlozis to "dobra stvar"! Zar JA nije siromasna opstina sa toliko nezaposlenih i tim prosekom plata?
 
 Cime mozes to da pobijes?  To su cinjenice! Brojke! Nema lazi i prevare. Verovatno vidis i sam to isto oko sebe.

  Zasto, eto ti, kao vlasnik cega vec, nisi dao pare iz kase i odveo svoje radnike sa porodicama na neku zabavu i uradio "dobru stvar"?
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #125 poslato: 23-08-2007, 18:12:36 »

Iz iskustva. Napisah ovde da nam je komsija umro na rukama. Pozlilo coveku, zvao hitnu, niko se nije javljao. Covek se srusio, dosli ukucani, nasli ga na podu, zvali hitnu, KONACNO se neko javio " OBA saniteta su zauzeta, dodjite taksijem". Dok smo ga uneli u auto - bilo je kasno. I on, na zalost, nije jedini. Obrati paznju na OBA SANITETA. A koliko ljudi zivi u opstini jagodinskoj?
Ja sam vec procitala tvoj predhodni post. Nisam ni jednog momenta posumnjala u istinitost te tragedije! :aq25:

Nego, spomenuli ste da NEMA hitne pomoci, odatle moja reakcija. U stvari, nema dovoljno!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #126 poslato: 23-08-2007, 18:15:21 »

naravno da niko nije posumnjao u istinitost tragedije, i da stvar bude jos gora, ko zna koliko je takvih slucajeva bilo. opet uglavnom samtram za glavne krivce stanovnistvo koje zove hitnu pomoc bez preke potrebe i tima "okupira" vozila
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #127 poslato: 23-08-2007, 18:18:50 »

Autentik NEMA radnike  :aq21: pa ne mora ni da ih vodi na zabave. A sam zivi jako skromno, u jednoj od ranijih tema pisao je da ne koristi dfezodorans, ne kupa se bas cesto (nije zensko, kaze), ne izlazi i ne trosi pare na izlaske, zivi u stanu koji su mu poklonili roditelji, jede pasulj nedelju dana, ne kupuje namestaj, ne leci se, nema auto, ne trosi pare na internet ili mobilni, kupi jednom godisnje patike kod Kineza...i prezivi mesec sa 100€ kao Bog  :aq21: Samo ne znam kako se u tu pricu uklapa Nesebar  :aq21: :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #128 poslato: 23-08-2007, 18:24:09 »

Autentik NEMA radnike  :aq21: pa ne mora ni da ih vodi na zabave. A sam zivi jako skromno, u jednoj od ranijih tema pisao je da ne koristi dfezodorans, ne kupa se bas cesto (nije zensko, kaze), ne izlazi i ne trosi pare na izlaske, zivi u stanu koji su mu poklonili roditelji, jede pasulj nedelju dana, ne kupuje namestaj, ne leci se, nema auto, ne trosi pare na internet ili mobilni, kupi jednom godisnje patike kod Kineza...i prezivi mesec sa 100€ kao Bog  :aq21: Samo ne znam kako se u tu pricu uklapa Nesebar  :aq21: :aq21:

mozda mu to poklonili roditelji jer je sedjliv :)
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #129 poslato: 23-08-2007, 18:24:54 »

naravno da niko nije posumnjao u istinitost tragedije, i da stvar bude jos gora, ko zna koliko je takvih slucajeva bilo. opet uglavnom samtram za glavne krivce stanovnistvo koje zove hitnu pomoc bez preke potrebe i tima "okupira" vozila

ZS, jedan sanitet vozi ljude na dijalizu. Ostaje JEDAN!!! Ja mogu da ti garantujem da ce u JEDNOM trenutku taj JEDAN sasvim OZBILJNO da zatreba BAR DESETORICI LJUDI od 80.000 koliko ih zivi u opstini Jagodina. I? Koliko njih ce preziveti? Mozda jedan koji je imao srece da ga doveze hitna, mozda jos dvojica koji nisu bili sami u trenutku kad im je pozlilo, a sta sa ostalih SEDAM???? Zasto oni da umru? ZATO STO SU PARE U GUCI????
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #130 poslato: 23-08-2007, 18:27:30 »

Ma ljudi, danguba nam je svima ovde odrzao jednu ODLICNU LEKCIJU po pitanju celog ovog cirkusa,sasvim razumno,smireno,bez preterivanja ( licni utisak i umoran od svega ), covek nam pricao bre ko maloj deci,a vi dalje terate neke isprazne price,OKRECETE KOLO SRECE,iserujete neisterljivo.....vratite se na predhodnu stranu
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #131 poslato: 23-08-2007, 18:32:53 »

Autentik NEMA radnike  :aq21: pa ne mora ni da ih vodi na zabave. A sam zivi jako skromno, u jednoj od ranijih tema pisao je da ne koristi dfezodorans, ne kupa se bas cesto (nije zensko, kaze), ne izlazi i ne trosi pare na izlaske, zivi u stanu koji su mu poklonili roditelji, jede pasulj nedelju dana, ne kupuje namestaj, ne leci se, nema auto, ne trosi pare na internet ili mobilni, kupi jednom godisnje patike kod Kineza...i prezivi mesec sa 100€ kao Bog  :aq21: Samo ne znam kako se u tu pricu uklapa Nesebar  :aq21: :aq21:
:aq24: :aq24:Da,sa teme o platama! :aq24: :aq24: Ali znas sta, mislim da i Palma ne koristi deo, ne kupa se cesto, ne izlazi, kaze isto dobio kucu od oca, samo jedan hektar sam kupio, jede cesto pasulj, internet...brzi covek od kompa...isto je skroman  a IPAK vodi ljude na zabave i provode! :aq24:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #132 poslato: 23-08-2007, 18:52:58 »

naravno da niko nije posumnjao u istinitost tragedije, i da stvar bude jos gora, ko zna koliko je takvih slucajeva bilo. opet uglavnom samtram za glavne krivce stanovnistvo koje zove hitnu pomoc bez preke potrebe i tima "okupira" vozila

ZS, jedan sanitet vozi ljude na dijalizu. Ostaje JEDAN!!! Ja mogu da ti garantujem da ce u JEDNOM trenutku taj JEDAN sasvim OZBILJNO da zatreba BAR DESETORICI LJUDI od 80.000 koliko ih zivi u opstini Jagodina. I? Koliko njih ce preziveti? Mozda jedan koji je imao srece da ga doveze hitna, mozda jos dvojica koji nisu bili sami u trenutku kad im je pozlilo, a sta sa ostalih SEDAM???? Zasto oni da umru? ZATO STO SU PARE U GUCI????

i opet da se vratimo na nadleznosti, zdravstvo je jos uvek u rukama drzave. uzgred, nas zc je nedavno dobio dva odlicna sanitetska vozila (to je jedno od onih koj eje loremo videla), a pretpostavljam da one koji su bili u upotrebi do dobjanja tih novih nisu bacili vec ih koriste - ili mozda drzava nije primilia dovoljan broj ljudi u sluznu hitne pomoci?

i da imamo 50 vozila, mislis da nasa sluzba hitne pomoci ima dovoljan broj ludi? znas li ko te lude uopste uposlajva?
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #133 poslato: 23-08-2007, 21:09:58 »

Hitnu sluzbu sam uzeo samo kao primer (i napisah cini mi se da je primer malo extreman, zbog bolje percepcije problema).

Dakle, nije pitanje konkretne hitne sluzbe u Jagodini & saniteta nego principa trosenja para.


Sad vidim post od danas i ne znam kakvu gresku treba da priznam?
Sačuvana

pajca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 31
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #134 poslato: 23-08-2007, 21:52:04 »

Smesno je to sto Gucu i trubu smatrate zajebancijom!!!

Javio se kao glas razume,je li,  da deli kritike o trosenju novca i da daje savete sta je to ovom gradu potrebno, lazni humanizam i covekoljublje, najbolje je Jagodinu pretvoriti u centar sa inkubatorima, EKG-ovima, i spasilackim ekipama za non-stop, uzgred nije lose staviti na i najmanlju raskrsnicu semafor, ne, pet semafora. Uvek se samo prica o novcu i kritikuje i ono malo sto se radi u ovom gradu.

A ljudi jedva sastavlju kraj sa krajem,ionaj dinar sto im se otme preko poreza, ne bi trebali da potrose na jedan dan da se zadovolje.
I taj sendvic i tu j... vodu sto  dele neki znaju da broje. wq45 

Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #135 poslato: 23-08-2007, 22:04:48 »

     Ja Gucu nisam, niti jednom, kritikovala kao dogadjaj a ni ljude koji idu! A najmanje trubu! Pricamo o besplatnom odlasku!

     Zaj...cija je u kontekstu kao zabava koja ne sme da ima prioritet u odnosu na vazne stvari!

     A razmisli i sam koje posledice moze da ima nedostatak inkubatora! Gde se juri da se spase novorodjence? U Cupriju, Kragujevac?
     Mi nismo selo sa 200 kuca, pa ajde nema.
« Poslednja izmena: 23-08-2007, 22:24:53 od strane Loremo »
Sačuvana

pajca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 31
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #136 poslato: 23-08-2007, 22:14:52 »

Podrzavam i Gucu i ljude i trubu i tebe, i inkubator, ali nemoj da se ljutis nisi u pravu!!!

Jagodina nije veliki grad za kliniku a medicinski centar je na 10 km(Cuprija), a Kragujevac 60, Beograd  120, na globalnom nivou jedne zemlje ne isplati se.
A Palma nije kriv sto se pedesetih godina pravila strategija zdravlja pa je Cuprija imala porvenstvo nad Jagodinom.

Odlazak, ne, BESPLATNI odlazak u Gucu je pun pogodak:  wq42
« Poslednja izmena: 23-08-2007, 22:16:52 od strane pajca »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #137 poslato: 23-08-2007, 22:19:02 »

Hitnu sluzbu sam uzeo samo kao primer (i napisah cini mi se da je primer malo extreman, zbog bolje percepcije problema).

Dakle, nije pitanje konkretne hitne sluzbe u Jagodini & saniteta nego principa trosenja para.


Sad vidim post od danas i ne znam kakvu gresku treba da priznam?


opet izvrdavas, pricu si uspesno vratio na besmislenost placanja guce budzetskim parama, a preskocio svoj sldeci post o kome sam pricao:

Ma sve se to iskoreni za cas kad se dozvoli pravo na drugo misljenje u medijima pa se ono sto je idiotski i glupo nazove pravim imenom.

tu si pogresio, jer koliko god da se dozvoli pravo na drugo misljenje u medijima neces promeniti srbe, sto ti je pokazano u vise narednih postova
« Poslednja izmena: 23-08-2007, 22:20:39 od strane zs »
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #138 poslato: 23-08-2007, 22:32:13 »

Podrzavam i Gucu i ljude i trubu i tebe, i inkubator, ali nemoj da se ljutis nisi u pravu!!!

Jagodina nije veliki grad za kliniku a medicinski centar je na 10 km(Cuprija), a Kragujevac 60, Beograd  120, na globalnom nivou jedne zemlje ne isplati se.
A Palma nije kriv sto se pedesetih godina pravila strategija zdravlja pa je Cuprija imala porvenstvo nad Jagodinom.

Odlazak, ne, BESPLATNI odlazak u Gucu je pun pogodak:  wq42
jagodina nije veliki grad za kliniku, a dovoljno je velika za zoo vrt, aqua park, (praznu) garazu... pa, zoo vrt ima u beogradu na 120km, bazene u paracinu 20, "na globalnom nivou jedne zemlje ne isplati se"
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Jagodinci besplatno u Guču !!!
« Odgovor #139 poslato: 23-08-2007, 22:36:13 »

mozda je najbolje da se nema nista :) onda se ne bi sporili oko toga da je novac trebao da bude potrosen pametnije, jer uvek je novac mogao da bude potrosen pametnije. izgleda da su sve prethodne vlasti trosile budzet pametnije, narod nista ne vidi, nista nema, a doduse nema ni budzeta
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.155 sekundi sa 24 upita.