Razne zanimljive teme > Hobi

Oružje

<< < (2/4) > >>

Luna:
Sve osim onih creva je istina,i to ublazena.

MASIRAM GASTARBAJTERKE:
OK, to sam izbrisao i sada teramo dalje.

MASIRAM GASTARBAJTERKE:
Hvala Ivanu na ovom potezu. Rešili smo situaciju konačno i našli smo kompromisno rešenje.

Ima ljudi koji vole oružje kao što su lovci na primer pa me zanima kakvo oružje vole, da li imaju neko trofejno naoružanje možda itd ? Želeo bih da se forumaši koji vole oružje malo uključe u ovu diskusiju.

Što se pucnjave tiče, ono što mene zanima je u kojoj meri može da nas zaštiti od rikošetiranja kada se bacimo na pod. E sad, ja znam da kad on puca direktno u tebe, tu ne može ni Sveti Petar da ti pomogne osim eventualno ako i ti imaš oružje pa pripucaš i ti na njega iz ležećeg položaja a brži si ili precizniji. Ali mene sada zanima rikošetiranje. Da li neko zna kako se treba ponašati u toj situaciji i u kojoj meri smo bezbedni od rikošeta kada legnemo na pod ? To sigurno zavisi od smera pucnjave, ugla pucanja i kretanja metaka itd.

Mislim, hvala Bogu, nikad nisam bio svedok nijedne pucnjave pogotovo ne tako masovne kao što je bila nedavno u onoj diskoteci u Čačku niti je iko ikada pucao na mene ali, Ćuprija je kaubojski grad pa se nikad ne zna kada će se čovek naći usred oružanog sukoba 2 narko-klana i kada mogu da mu zatrebaju ovakvi saveti.

government:
Ono  što mo je palo u oči je da pošto sam malo čitao postove od pre par nedelja jer sam bio odsutan da su ti izbrisali neke tekstove a onda si se ti žalio, pa te nisu slušali a onda si počeo da pišeš tekst o ubijanju  i nanošenju povreda .
To bi svakom ličilo na pretnju  i pretpostavku da ti takve stvari padaju na pamet kako bi se možda svetio zbog nanešene nepravde.
Uglavnom takve razloge imaju oni po Americi koji se odluče da poubijaju znane ili neznane ljude. Mislim da ti ovakav post uopšte nije na mestu i da sluti na pretnju.Previše je slučajno došao  baš u vreme kad si protestvovao zbog brisanja.
Daj Bože da ti takve stvari nisu  pale na pamet ali liči da jesu .

MASIRAM GASTARBAJTERKE:

--- Citat: government  07-11-2009, 22:48:12 ---Ono  što mo je palo u oči je da pošto sam malo čitao postove od pre par nedelja jer sam bio odsutan da su ti izbrisali neke tekstove a onda si se ti žalio, pa te nisu slušali a onda si počeo da pišeš tekst o ubijanju  i nanošenju povreda .
To bi svakom ličilo na pretnju  i pretpostavku da ti takve stvari padaju na pamet kako bi se možda svetio zbog nanešene nepravde.
Uglavnom takve razloge imaju oni po Americi koji se odluče da poubijaju znane ili neznane ljude. Mislim da ti ovakav post uopšte nije na mestu i da sluti na pretnju.Previše je slučajno došao  baš u vreme kad si protestvovao zbog brisanja.
Daj Bože da ti takve stvari nisu  pale na pamet ali liči da jesu .

--- Kraj citata ---

Nisi u pravu. Nisu ove 2 teme došle u vreme kada sam se bunio zbog teme o dužini Bebirončićeve ćune u Granicama zajebancije. Ove 2 teme sam postavio NEKOLIKO NEDELJA posle teme o Bebirončićevoj ćuni koja je bila čista smejurija i zajebancija i ako si je možda čitao znaš i sam. Tako da tema o Bebirončićevoj ćuni nema blage veze sa ovom temom. Bio bi u pravu da sam ovu temu postavio dan-2 posle teme o Bebirončićevoj ćuni ali ovako pošto je prošlo toliko vremena bez neke drame i frke u međuvremenu, nisi u pravu.

Direktna inspiracija za ovu temu mi je bila ona strašna pucnjava u onom klubu u Čačku i pomislio sam da bi takvo nešto moglo da se desi i u Ćupriji a mi smo već imali prilike da iskusimo nekoliko zajebanih pucnjava i ubistava u Ćupriji tako da sam ja sve to povezao. A ono o pucanju u srce i u čelo sam slušao na TV-u.

Dakle budi siguran da ova tema nema blage veze sa Bebirončićevom ćunom.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju