Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476190 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #420 poslato: 15-08-2007, 09:16:02 »

Pa nisu uzeli u obzir broj suncanih dana tokom godine u centralnoj Srbiji kad su projektovali ekonomsku isplativost Aqua parka ... doduse ova godina je bila povoljna, ali zna tu da bude dosta kisnih dana pa ona matematika 5000 x ulaznica tad ne radi ...

Nezaposlenih u Jagodini ima oko 12000 & broj ce da poraste kad se okonca privatizacija ovih jos par preduzeca, mislim da su Kablovi blizi stecaju nego privatizaciji, pa to znaci jos jedno par hiljada na birou.

Tj ako ima 80 zaposlenih u Aqua, nezaposlenih teoretski mogu da pokriju jedno 150 Aqua parkova ... koji bi dakle kostali oko 15 milijardi dinara  ... sto ponovo dokazuje isplativost investicije.

Nema veze, lepo je, mora da bude i skupo, a posto je besmisleno megalomanski napravljeno, mora da bude i neisplativo.

Ej, da su oni ISTA projektovali i planirali nego je sve to neka stihijska politika da te Bog sacuva! Ono, probudi se Palma i - IDEJA! AQUA PARK! :D Nije bitno ni da li je isplativo niti neophodno, bitno je da je veliko i da sljasti :D Ej, al' da opstinskim parama placa CELOJ SRBIJI da dolazi u Jagodinu, e to mi ne ide u glavu NIKAKO!!

Secam se kad je Palma poceo da ispunjava svoja predizborna obecanja tipa ima da se dignu svi jagodinski luzeri na noge (Morava, Zitomlin itd.) A kako je dizao MORAVU na noge? :D Napunio onu prodavnicu do "Politike", ubili se kamermani slikajuci kako je puno, za nedelju-dve prodavnica je opet bila prazna, a sive komunisticke prodavacice neizanteresovano strikale ili tracarile da ubiju dosadu. I to je bilo dizanje MORAVE iz mrtvih :D Covek ZAISTA drzi rec :D
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #421 poslato: 15-08-2007, 09:29:58 »

Pa da, upravo su njegova glavna obecanja i bila da ce da pokrene Moravu, Zitomlin itd. On je satro privrednik, on to zna, a ovi zuti su samo hteli sve to da pokradu, pa ce on da spase te firme itd. itd.

Da ne gresim dusu, mozda ko i za Betovena, nije znao sta su opstinske nadleznosti, pa kad je ukapirao, krenuo da pravi vasare i da deli jagnjice, a sve sto je obecavao nestalo u magli.

Posto nema opozicije i nema medija nema ko o tome da prica, u normalnim zemljama kad dodju novi izbori ovi sa TV ti puste sta si ono bese obecavao prosli put pa objasni sta si u stvari radio.

Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #422 poslato: 15-08-2007, 09:37:28 »

Pa vidi ovako,OTICI CE I OVAJ CIRKUS IZ GRADA, ali ce zato doci drugi ( bice bolji,mislis ti,nadas se,ceznes i zelis...), ali veruj mi,KLOVNOVI ce uvek biti interesantni
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #423 poslato: 15-08-2007, 14:09:04 »

Veruj mi, do Djindjica sam se i nadala da bolji postoje i mislila da ce stvarno neko da konacno nesto pametno napravi. Odavno se vise ne nadam, svako je pokazao sta zna (tj. ne zna) i koliko moze (da ukrade). Javasluk je totalan, bezakonje opste, ne vidim svetlo na kraju tunela. Ne vidim mu ni kraj, na zalost.  :aq25:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #424 poslato: 15-08-2007, 14:16:44 »

Veruj mi, do Djindjica sam se i nadala da bolji postoje i mislila da ce stvarno neko da konacno nesto pametno napravi. Odavno se vise ne nadam, svako je pokazao sta zna (tj. ne zna) i koliko moze (da ukrade). Javasluk je totalan, bezakonje opste, ne vidim svetlo na kraju tunela. Ne vidim mu ni kraj, na zalost.  :aq25:

vrlo optimistički  ---  Bravo - samo tako   :aq14:

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #425 poslato: 15-08-2007, 15:09:53 »

Ovo je REALNOST. Cemu iracionalni optimizam?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #426 poslato: 15-08-2007, 15:32:33 »

Ovo je REALNOST. Cemu iracionalni optimizam?

pa to je možda tvoja realnost

moja je mnogo drugačija i bolja - optimistička

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #427 poslato: 15-08-2007, 15:51:00 »

         Varas se autentik. Njena realnost je mnogo bolja.
         
         A to je vasa realnost!

         Daj komentar na njen post na temu "kakav je zivot u JA"
         Bilo bi pozeljno da tacku po tacku pobijes argumentima.
         Jedno su emocije, ja ih imam i neopisivo mi je zao i vrlo bolno sto je
         sve to bas tako kao sto je rekla. Ja bih je prva pobila, da mogu! Ali nemam argumente.
         Mogu samo da se uhvatim za svoje emocije i kazem "nemoj da pljujes po nasem gradu".
         Ali to nece da promeni nista od onoga sto je navela. Realnost su cenjenice a ne emocije!
         
Sačuvana

Nikola011

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #428 poslato: 22-08-2007, 18:21:34 »

kako sad ispade da ne zaradjuje

pa 5 000 ljudi dnevno  x  100 dinara  -  a bilo je i vise ljudi i starijih ali neka

to je 50 000 dinara dnevno  -  x 30   ----   1 500 000 dinara mesecno

pa gde to malo bre

Pozdrav svima.

Slucajno zalutah na ovaj forum trazeci informacije o Aqua parku jer zelim da dovedem decu sledece nedelje, pa kad sam vec tu slucajno uocih ovu racunicu i nesto se bas ne slaze.

Elem: 5000 x 100 je 500.000

Pozdrav svima jos jednom
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #429 poslato: 22-08-2007, 18:33:09 »

kako sad ispade da ne zaradjuje

pa 5 000 ljudi dnevno  x  100 dinara  -  a bilo je i vise ljudi i starijih ali neka

to je 50 000 dinara dnevno  -  x 30   ----   1 500 000 dinara mesecno

pa gde to malo bre

Pozdrav svima.

Slucajno zalutah na ovaj forum trazeci informacije o Aqua parku jer zelim da dovedem decu sledece nedelje, pa kad sam vec tu slucajno uocih ovu racunicu i nesto se bas ne slaze.

Elem: 5000 x 100 je 500.000

Pozdrav svima jos jednom

Hvala na ispravci

to ja ne znam da računam

ali u svakom slučaju to ispade mnogo više  nego što sam ja rekao

tako da se Aqua Park i tekako isplati

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #430 poslato: 22-08-2007, 22:55:38 »

kakvih bre 5000 ljudi dnevno, na onom malom prostoru nema sanse da stane ni 1000 ljudi. mozda dnevno ima 200 ljudi maximum... ja videla svojim ocima.... nego, gde su jagodinci, njih nesto nema tamo. i ako se prica o cifri 5000, radi li neko ili svi vise na bazenu
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #431 poslato: 22-08-2007, 23:40:11 »

Ne veruj svojim ocima, veruj gazdinim medijima.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #432 poslato: 23-08-2007, 07:25:21 »

znam lika koji cepa karte tamo, i kaže mi čovek lepo da nikad nema ispod  5 000  ljudi dnevno

proverena informacija

a mogu da stanu  10 000 ljudi  najviše

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #433 poslato: 23-08-2007, 08:19:02 »

Ja znam baba - seru tamo i ona kaze da ima dnevno najmanje 150 hiljada malih i nesto manje velikih nuzdi iz cega se izvlaci zakljucak da ima bar 50 hiljada posetilaca dnevno.


Ajde da ne budemo neozbiljni.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #434 poslato: 23-08-2007, 08:51:08 »

pa mislim, nema šanse da da ima ispod 5 hiljada ljudi dnevno

zato što sam bio jedan dan i uverio se i sam

znači  -  sigurno ima

a i ne vidim razlog zašto bi me on lagao, a znam ga dobro

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #435 poslato: 23-08-2007, 09:04:30 »

Niko ne laze,i niko ne govori istinu....ako moj klinac recimo bude u Akvi celog dana,a ide da piski 5 puta u toku istog,znaci,sve to delimo sa 5.Da uymemo u obzir muske sa slabom prostatom,i zene sa blagom upalom besike (moze i jajnika),to je vec JEDNACINA SA VISE NEPOZNATIH.Znaci KO JE ZAPALIO ZITO?

CELAVI.....Vasa laze.....Student koji ovo izracuna NIJE ZAPALIO ZITO.....

ps. MAJNE BRUDER PERA.....PETROVIC
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #436 poslato: 23-08-2007, 11:05:34 »

Vec mi je dosadilo da pisem o tome, ali sa 5000 ljudi dnevno Aqua park ce za par meseci premasiti ukupnu turisticku posetu Srbiji.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #437 poslato: 23-08-2007, 12:19:46 »

SMEH, eto, ti bi recimo bio odlican jagodinski novinar ( mislim na ono- VEC MI JE DOSADILO DA PISEM O TOME ).....
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #438 poslato: 23-08-2007, 12:21:48 »

Vec mi je dosadilo da pisem o tome, ali sa 5000 ljudi dnevno Aqua park ce za par meseci premasiti ukupnu turisticku posetu Srbiji.

nece, jer si ti ti zabrazdio. i ti, bez obzira koliko neke stvari gledas ispravno gledas sa natuknutim amovima. niti jedna strana nije u pravu.
realno ne mozes uporedjivati (neka ih i bude) 5.000 posetioca bazena sa 5.000 turista u vrnjackoj banji, to su dve potpuno razlicite kategorije.

u krajnjem slucaju sta je problem i da ima 5.000 ljudi. koliko njih je islo na bazen na pivari? koliko njih je islo na jezero u bagrdanu? to su samo "kupaci", ne turisti
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #439 poslato: 23-08-2007, 12:22:49 »

SMEH, eto, ti bi recimo bio odlican jagodinski novinar ( mislim na ono- VEC MI JE DOSADILO DA PISEM O TOME ).....

ako su takvi ljudi u novom putu nisu i svi ostali :) uz to nisam video da je ovima iz novog puta bilo sta dosadilo i dalje pisu hvalospeve i nikada nisam cuo da je i jedan rekao "necu, daj ljudi batalite to malo"
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 25 upita.