Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476167 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #460 poslato: 30-08-2007, 12:31:01 »

Akva park je raj za decu i ne bih voleo da ne mogu da vodim decu tamo. Postoji vrlo ozbiljan razlog a to je zdravstveni, deca mog prijatelja su navukla nekakve infekcije sa  enterobakterijama, a čujem da nisu jedini slučaj.
Drugo dokle mogu ljudi da idu u svojoj samoživosti  je beskrajno, Slučajan pogled na stopala čoveka koji se izležavao  u Akva parku neki metar od mene  me je užasnuo.Koža sa njegovih stopala se bukvalno raspadala, i bila posuta nekom žutom materijom, odvratno , čovek je imao neko žešće kožno oboljenje a otišao u bazen da se kupa i valjda topi te naslage.
Da li može uprava parka da pojača bakteriološku kontrolu vode i možda kontroliše posetioce koji imaju takva oboljenja , pa  možda i da stoji na ulazu neki lekar i bar ovlaš izvrši pogled na posetioce da se okrenu pred njim ili šta god.I da se naglasi da je bazen za kupanje a ne za uriniranje, za sve i za malu decu i za starije.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #461 poslato: 30-08-2007, 12:54:49 »

Posteno si me i zabrinuo i zgrozio ovim informacijama. Predlog ti je vise nego na svom mestu,i sto se tice lekara i "piskenja".Drugo,wc-i su stvarno precisti,tu nema sta da se komantarise,cak imaju i zenu koja spaklom skida zvake sa plocica,ali pri svakom izlasku iz wc-a,cini se,trebalo bi ....pa ajd sad nemam pojma sta,nesto tipa dezinfekcionog ispiranja nogu,jer covece,sta da ti pricam........iz wc-a pravo u bazen.....posecenost je poprilicno velika ( uopste se ne bavim ciframa u ovom slucaju ),a samozivaca na pretek,apsolutno se slazem s tobom.Treba preduzeti takve neke mere sirenja zaraze i kod dece,i kod odraslih.SAGLASNA
Sačuvana

MacDon

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 20
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #462 poslato: 30-08-2007, 14:46:33 »

Sve je OK samo ako bude novca za održavanje da ne bude leglo zaraze!
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #463 poslato: 30-08-2007, 18:21:33 »

Nego ljudi,do kada radi ovo cudo
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #464 poslato: 31-08-2007, 15:18:07 »

Nego ljudi,do kada radi ovo cudo

valjda dok posluzi vreme
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #465 poslato: 31-08-2007, 19:53:39 »

dokle god pristize "reka turista iz zemlje i inostranstva"
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #466 poslato: 01-09-2007, 11:32:00 »

zvanicno do 10.septembra,nezvanicno dok je lepog vremena...
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #467 poslato: 01-09-2007, 13:24:24 »

Ja sam cuo da ce da se pokrije ceo aqua park za zimus, da li je i to neko cuo? Cuo sam i da ce za sledecu godinu da se prosiri sa jednim bazenom 20x20x1.5m i jos nekim skakaonicama i naravno bazenom za njih i da ce da se napravi reka oko aqua parka za brodic da plovi oko njega, da li neko ima informacije o ovim stvarima?
Sačuvana
Dark Eagle

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #468 poslato: 01-09-2007, 14:16:47 »

Ja sam cuo da ce da se pokrije ceo aqua park za zimus, da li je i to neko cuo? Cuo sam i da ce za sledecu godinu da se prosiri sa jednim bazenom 20x20x1.5m i jos nekim skakaonicama i naravno bazenom za njih i da ce da se napravi reka oko aqua parka za brodic da plovi oko njega, da li neko ima informacije o ovim stvarima?
hmmmm
bilo bi lepo da se zatvori aqva park pa da radi i zimi, a za taj dodatni bazen sam cuo i ja...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #469 poslato: 01-09-2007, 18:06:48 »

Ja sam cuo da ce da se pokrije ceo aqua park za zimus, da li je i to neko cuo? Cuo sam i da ce za sledecu godinu da se prosiri sa jednim bazenom 20x20x1.5m i jos nekim skakaonicama i naravno bazenom za njih i da ce da se napravi reka oko aqua parka za brodic da plovi oko njega, da li neko ima informacije o ovim stvarima?

o tome je vec bilo reci ovde na forumu, a imao si dosta tih informacija i po medijima
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #470 poslato: 06-09-2007, 12:19:52 »

zanam da postoji druga faza u izgradnji,tj da ce biti noviteta,i da ce postojati ta  -lenja reka-
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #471 poslato: 06-09-2007, 14:02:59 »

The best, mislis  BELICA.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #472 poslato: 07-09-2007, 22:17:49 »

To pokrivanje ce samo zastitno, da se ne osteti u toku zime. Nemoguce je pokriti ga sada, kada se izgradio, za koriscenje u toku cele godine.

Nadam se nece tako nesto ni da pokusavaju. Nase zime su poznate po puno snega, bilo bi vrlo rizicno raditi takvu konstrukciju naknadno.

Uobicajeno je da se koristi mnogo stakla ili pleksiglasa, kako za zidove, tako i za svodove, sto naravno ne moze potpuno da se ukloni u toku leta.

A da ne pricamo da bi zagrevanje tog prostora gutalo energiju koliko i ceo grad!

To je sezonska atrakcija i tako treba i da ostane!
« Poslednja izmena: 07-09-2007, 22:25:02 od strane Loremo »
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #473 poslato: 08-09-2007, 07:09:24 »

Kakve veze ima koliko to guta energiju - znaju se prioriteti.....a dobro ti je i ovo "sezonska atrakcija",baca na razmisljanje i raspaljuje mastu.....
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #474 poslato: 19-10-2007, 15:35:41 »

eee sad da saberemo zaradu od prodatih ulaznica na tim bazencicima pa da podelimo sa 365 dana. da vidimo koliko donosi ta investicija... aha izdrzava se sama kao i zoo vrt, malo morgen....
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #475 poslato: 20-10-2007, 17:28:05 »

 :aq05: Ma, namlatili su se para samo tako  :aq21: Zar nema bombasticnih cifara na PALMI PLUS?
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #476 poslato: 20-10-2007, 22:19:21 »

ma na palmi se vise ne pominju bazeni i nece narednih 8-9 meseci, ta prica je aktuelna samo 2-3 meseca godisnje. sta je sada sa onih 80-oro zaposljenih.... eeee jagodino sa svim okolnim selima... :aq09:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #477 poslato: 21-10-2007, 10:04:54 »

Pa, oni su bili tu preko omladinske zadruge. Znaci, nista na duze staze. Ko je mnogo dobar sa Gligom mozda iskuka neko radno mesto trajnijeg karaktera, ostali dovidjenja do iduceg leta. Ej, a citala sam na SERBIAN CAFE nekog klinca iz Jagodine, neki Kvocka, kaze da je Autentikov prijatelj  :aq21: I kaze klinac kako su silni ljudi tu po AQUI zaposljeni te ce sada sto tine mladih Jagodinaca moci da se zene, udaju i formiraju porodice  :aq20: Kao, zaposlio ih "tata" i obezbedio im egzistenciju  :aq21: Kad mi kaze rodjaka da tamo zaradjuju po 14.ooo din i da su svi preko OZ. Znaci, danas te ima - sutra te nema. Posle procitam da je onaj Kvocka clan Palmine stranke i ima domaci da ga reklamira  :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #478 poslato: 21-10-2007, 10:15:02 »

to za zaradu ti je pogresna informacija, mada to nije sada toliko bitno
Sačuvana
Dark Eagle

the best

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #479 poslato: 21-10-2007, 10:35:23 »

ja ne mogu da verujem da vi i dalje zbog vasih sujeta ne mozete da podnesete realizaciju neke lepe ideje...tacno je da je akva park dok je radio ta tri meseca imao 7-8 hiljada posetilaca,ali je isto tako tacno da je cena  opstinskog zemljista oko akva parka i zoo vrta porasla do 10 puta i da setako puni opstinski budzet...i tako je opstina u dobitku...a i ako je tacno da im je plata u akva parku bila 14 000,zasto su pristali da rade?svako ima izbor...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 25 upita.