Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni  (Pročitano 21026 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #20 poslato: 10-04-2012, 06:19:06 »

Pa sta sad ispade? Da ce pogon od par stotina ljudi da ima i svoju kuhinju? Vatrogasnu sluzbu!? Tu izgleda nece biti mesta samo za ove sto siju :)
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #21 poslato: 10-04-2012, 11:18:18 »

Od oko 500 radnika 350 će biti u pogonu , za šivaćim mašinama a ostatak su prateće službe ( otprilike)
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Vanja

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 87
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #22 poslato: 10-04-2012, 14:12:40 »

Od oko 500 radnika 350 će biti u pogonu , za šivaćim mašinama a ostatak su prateće službe ( otprilike)

Sto bi znacilo da ce to biti jedna Osnovna organizacija udruzenog rada (OOUR) u kojem ce prema Zakonu o udruzenom radu (ZUR) udruziti rad samoupravljaci.
Vec vidjeno ...
Black, da li ti uopste znas sta pricas - koji ce strani poslodavac zaposliti 150 "pratecih" radnika, odnosno 30% dzabalebarosa koji ce u fabrici konfekcije da cekaju da se pokvari masina ili ce da cekaju da bukne pozar ili ce da kuvaju dorucak? I svi ce oni da uzivaju talijanske plate na talijanskom jeziku a ni iglom nece da mrdnu.
Toga u Evropi nema, ako bukne, ne daj boze pozar, pozovu se vatrogasci dobrovoljci kojih ima u svakom vecem selu, a ako je pozar veci, onda za deset minuta stizu profesionalci. Ako se pokvare el. instalacije, nazove se odgovarajuca firma. Na pauzi radnici jedu sta ponesu od kuce pa to lepo zagreju u maloj kuhinji koja je svima na raspolaganju ili pak odlaze na rucak u obliznje restorane.
Eto Black, tako se to radi u Evropi.  Italijani to vrlo dobro znaju, nisu oni sisali vesla vec su radili dok smo mi samoupravljali.


« Poslednja izmena: 10-04-2012, 14:59:17 od strane Vanja »
Sačuvana
Dodju tako vremena
kada pametan zasuti,
budala progovori,
a fukara se obogati.
                 
                 Andric

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #23 poslato: 10-04-2012, 16:41:59 »

Sve je to lepo i krasno i fajn ali si zaboravi...(o ili la) da je ovo zemlja Serbia i da ovde važe neki drugi zakoni poslovanja. U ovoj zemlji nema vatrogasaca dobrovoljaca a dok stignu pravi , ode mas' u propas'. Zar misliš da će čekati pola sata - sat dok stigne majstor iz odgovarajuće firme za popravak ( koje uzgred i nema ovde)? Plate će biti serbske. Bilo kako bilo , za 100 dana počinje rad pe ćemo videti. Nadam se da ću iz druge ruke znati kako je tamo.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

srki035

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #24 poslato: 16-11-2013, 21:00:57 »

Ko je uzeo radnicima 30% od licnog dohotka za prethodni mesec.Kaubojska zemlja,kaubojske firme!!!
Sačuvana

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #25 poslato: 18-11-2013, 08:28:54 »

@Black

Upravo tako će se desiti. Čekaće se majstor za mašine i ima ih u Srbiji. Čak i instalacije mašina radi firma iz Bgda.
Za vatrogasce ne znam.
Sačuvana

blond72

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #26 poslato: 27-02-2015, 13:24:18 »

Pozz drustvo,nova sam na forumu.Pre mesec dana sam se doselila u Jagodinu.Nadajuci se da ovde mogu lakse naci zaposlenje.Cula sam za 2 italijanske firme koje se bave konfekcijom a posto sam 10god radila u konfekciji rekoh da probam....Molim vas ako neko zna gde bih mogla poslati svoj CV-i .postoji li neki konkurs uopste?Ne poznajem grad sem centra ,cula sam neke zene u gradu da pricaju da se za tu firmu Andrea nose licno nekoj prodavnici,lokalu..nisam razumela jer su mi rekle adresu ali ja ne poznajem grad.Hvala vam unapred
Sačuvana

blond72

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #27 poslato: 27-02-2015, 13:28:23 »

cula sam i za neku fabriku selotep traka i da su vec poceli da primaju CV-e ali neznam gde.Nisam uspela naci mi za to nikakav konkurs.Molim vas pomozite.
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #28 poslato: 27-02-2015, 19:54:18 »

A jesi li ti cula za nekog gospodina Palmu? Raspitaj se malo.... Posto si nova ovde.
Sačuvana

blond72

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #29 poslato: 01-03-2015, 18:28:47 »

Pa nije valjda sve preko Palme?!Ima li nekog konkursa ili sve preko njega.Pobogu pa ja pobegla od Jasne u SD!
Sačuvana

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #30 poslato: 02-03-2015, 04:07:30 »

Pozz drustvo,nova sam na forumu.Pre mesec dana sam se doselila u Jagodinu.Nadajuci se da ovde mogu lakse naci zaposlenje.Cula sam za 2 italijanske firme koje se bave konfekcijom a posto sam 10god radila u konfekciji rekoh da probam....Molim vas ako neko zna gde bih mogla poslati svoj CV-i .postoji li neki konkurs uopste?Ne poznajem grad sem centra ,cula sam neke zene u gradu da pricaju da se za tu firmu Andrea nose licno nekoj prodavnici,lokalu..nisam razumela jer su mi rekle adresu ali ja ne poznajem grad.Hvala vam unapred



Da malo pojasnimo stanje u Srbiji
u zemlji Liliputanija se 'Ne ceni Znanje i Iskustvo", posao se uglavom dobija:
- clanstvom u Partiji
- platis odredjenu svotu novca (ide od 5.000 eura pa nagore)
- preko *urca (ako si zensko)

u tvom slucaju Ja bih otisao licno na razgovor u kompaniji (bez zakazivanja) i kazes da te poslao Dragan Markovic, ti si njegova sestricina iz Koncareva ostavis CV i pozvace te,
napomenes ako ima bilo kakvih problema neka pozovu Dragana na broj 035/224-636 da provere KO si (a nece, jer sve sekretarice/PR su neopisivo glupe)

CV slati na:

Confezioni Andrea Serbia

Email: info.serbia@confezioniandrea.com

Industrijska Zona BB, Kočino Selo, 35220 Jagodina

P.S.

Ako neznas ko je Palma na ovome linku mozes ga bolje upoznati....Good Luck...

https://www.youtube.com/watch?v=rsVEbPm3dXA
Sačuvana

blond72

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #31 poslato: 03-03-2015, 18:00:39 »

Hvala ti mnogo na odgovoru.Bas sam se nasmejala,a mene je tesko nasmejati poslednjih meseci.Bravo zatebe, donwlayko.Sjajan si.Poslacu CV-i.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Andrea Konfecioni u industrijskoj zoni
« Odgovor #32 poslato: 09-11-2015, 21:38:11 »

Confezioni ANDREA Serbia d.o.o. 
Industrijska zona bb
Kočino selo, 35220 Jagodina

KONKURS NOVEMBAR 2015.

Raspisuje konkurs za radno mesto osoba sa radnim iskustvom u modeliranju I izradi predmeta od koze- kozne galanterije.

Opis posla: 
- Izrada sablona,
- Rucno krojenje,
- Rucno I masinsko sivenje
- Zavrsna obrada

Biоgrafiju (CV) sa fotografijom (lično,  putem telefona 035/740-900  ili  na mail adresu info.serbia@confezioniandrea.com)
 

Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 20 upita.