Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476371 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #380 poslato: 05-08-2007, 11:33:46 »

 Pa Autentik, mi i ne skrecemo bas sa teme. Aqua je Palmino najmladje cedo!  :aq01:
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #381 poslato: 05-08-2007, 12:35:34 »

I dalje si mi najsipmaticnija,malo se udaljismo sa teme,a moja \sramota\je u stvari glupost \namerno odradjena\, cisto da vidis da ista ne prolazi neprimeceno
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #382 poslato: 06-08-2007, 11:07:33 »

I dalje si mi najsipmaticnija,malo se udaljismo sa teme,a moja \sramota\je u stvari glupost \namerno odradjena\, cisto da vidis da ista ne prolazi neprimeceno
konkurencija i nije neka! Znaci testiras, da znam za u buduce! Uplasila sam se da smo oterali Yakuzu, srecom evo ga medju nama!
       Vracam se na temu. Za problem guzve i nadgledanja tobogana postoje semafori! Mogli bi da ih postave. :aq28:
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #383 poslato: 06-08-2007, 11:26:05 »

Pa u pravu si,iskreno nemam pojma kako bi to izgledalo,ali verujem ti na predlogu \imajuci u vidu to gde si i cime se bavis\, pa eto ideje za slesece leto,Loremo ovde je dosla jesen,danima je hladno ispod 20,tako da nemam pojma,znas onaj osecaj kao da vise nece biti lepih dana?Doduse najavljuju meteorolozi lepo,samo se uvukla zima \u staracke kosti\,ne znam da li si procitala da je u planu jos jedan bazen za sledecu sezonu,nisam ekonomista, nemam pojma ni nasta idu te pare od Akve,ali ne mogu da pljujem,lepo je stvarno za sve generacije,a dobro je i da \malisu\ nismo uplasili,i treba da bude ovde
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #384 poslato: 06-08-2007, 11:41:15 »

 Moram da naucim da saljem fotke, samo zbog vas! To je stub,visok koliko i stepenice,gore j semafor, cim se prodje pali se crveno a dole je senzor koji salje signal da se upali zeleno. Nikakva filozofija, svi cekaju, nema cike koji se nervira...A za novi bazen za neplivace...pa aqua vec ima takav,ako se ne varam! Ako se vreme ne poboljsa znaci aqua radio samo 3 nedelje? p.s. koliko su ti to kosti stare? :aq01:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #385 poslato: 06-08-2007, 22:12:02 »

Moram da naucim da saljem fotke, samo zbog vas! To je stub,visok koliko i stepenice,gore j semafor, cim se prodje pali se crveno a dole je senzor koji salje signal da se upali zeleno. Nikakva filozofija, svi cekaju, nema cike koji se nervira...A za novi bazen za neplivace...pa aqua vec ima takav,ako se ne varam! Ako se vreme ne poboljsa znaci aqua radio samo 3 nedelje? p.s. koliko su ti to kosti stare? :aq01:

u srbiji ne pali semafor. tesko da bi neko to postovao - na zalost, opet mi morali da postave i "policajca" pored
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #386 poslato: 06-08-2007, 22:16:07 »

Reci mi, molim te Stripoteko, sta je,po tebi, bilo pljuvanje na gostoprimstvo. Da li ono sa toboganima i suncanicom ili to sto je po partijskoj liniji, pa da ne spominju "naseg preedsednika"? :aq15: A sta tebe ima da bude sramota sto je Palma seljak i neobrazovan a umisljen? To je stvarno samo i samo njegova sramota! Tako bi razmisljala i da sam dole. A cak i odavde volim svoj grad i "dole" sam preko vas, na forumu. Toliko sam se zanela JA :aq17: da nisam ni primetila da su ovde, nedaleko od moje kuce, napravili masakr drvoreda koji sam ja obozavala.  :aq24: 

pa zar je moguce da i tamo prave masakr drveca, mislio sam da to samo palma radi? - bar mi tako deluje na osnovu izjava nekih ovde na forumu. mozda bi i dodali da to holandjani prepisuju od palme  :aq01:
« Poslednja izmena: 06-08-2007, 22:17:06 od strane zs »
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #387 poslato: 06-08-2007, 22:47:02 »

 Za sve postoji lek! Svakako uvek treba neko da nadgleda i iz bezbednosnih razloga, pa kad uhvati one koji se ne pridrzavaju pravila, podaci pa zabrana i izbacivanje. Tako je ovde. Medju klincima uvek ima onih koji krse pravila ali ih vecina ipak postuje. Takodje treba vrlo strogo reagovati kad je seksualna intimidacija u pitanju! Za to se ovde odmah zove policija pa bio to i decak od sedam god.(imali smo slucaj) Zovu se roditelji pa se to dalje u stanici raspravi i registruje. Skoro su postavili i podvodne kamere bas zbog toga. Nije da se to cesto desavalo ali moze da bude vrlo traumaticno za devojcice. Nadam se da se u aqua vodi racuna o tome!  p.s. prave i ovde masakr, drvored od 2km ,bilo je zadovoljstvo proci tim putem, ali odmah podmladjuju.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #388 poslato: 06-08-2007, 22:49:42 »

Za sve postoji lek! Svakako uvek treba neko da nadgleda i iz bezbednosnih razloga, pa kad uhvati one koji se ne pridrzavaju pravila, podaci pa zabrana i izbacivanje. Tako je ovde. Medju klincima uvek ima onih koji krse pravila ali ih vecina ipak postuje. Takodje treba vrlo strogo reagovati kad je seksualna intimidacija u pitanju! Za to se ovde odmah zove policija pa bio to i decak od sedam god.(imali smo slucaj) Zovu se roditelji pa se to dalje u stanici raspravi i registruje. Skoro su postavili i podvodne kamere bas zbog toga. Nije da se to cesto desavalo ali moze da bude vrlo traumaticno za devojcice. Nadam se da se u aqua vodi racuna o tome!  p.s. prave i ovde masakr, drvored od 2km ,bilo je zadovoljstvo proci tim putem, ali odmah podmladjuju.

videcemo sta i kako ce biti ovde u akva parku, ali mislim da trenutno niko ne razmislja u tom pravcu (niti prepisuje)

sto se drveca tice, i ovde ce ga obnoviti (priocali smo vec o tome u odgovarajucoj temi)
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #389 poslato: 07-08-2007, 10:07:07 »

Hahaha...pa valjda zabelezi \svojerucno\ ,pa ga \svojerucno\ prepise,zar ne zs? Nego,nema te nesto danju,radis samo nocu il te stisli rokovi
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #390 poslato: 07-08-2007, 16:31:44 »

Hahaha...pa valjda zabelezi \svojerucno\ ,pa ga \svojerucno\ prepise,zar ne zs? Nego,nema te nesto danju,radis samo nocu il te stisli rokovi

mozda, no znas ko o scemu odlucuje :)

nema me jer mi je naisao period kada sam mrzovoljan i uglavnom provodim vreme citajuci
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #391 poslato: 08-08-2007, 17:46:05 »

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #392 poslato: 08-08-2007, 18:03:32 »

Pa ne bih trebalo da pričam o tome, ali opet... Baš me briga neko će baš da me nađe ovde na vašem forumu... Radi se o tome da je Stranka Srpskog Jedinstva (ili Jedinstvena Srbija, kako se već zove Palmina stranka), tj. opštinski odbor Palmine stranke u Kruševcu, organizovao dva besplatna autobusa koja je platio Palma da dođu u Jagodinu na Dan Jagidine i besplatno posete Zoološki vrt i Aqua Park :aq05: I u jednom busu su bili "klinci", znači srednjoškolci uglavnom (i uglavnom ženskadija pa je mini bilo super wq04), a u drugom aktivisti te stranke (znači starci). I bilo je super, sve je bilo besplatno, išli smo u Zoološki vrt, mada onde ima više kioska sa pljeskavicama nego životinja, al ajde, bar se debeli ćelavko potrudio :aq01: i imali smo besplatne sendvičei kao što rekoh, besplatno kupanje u Aqua Parku!
Jedino su me nervirali oni padobranci, imao sam žarku želju da ih skinem sa nekom puškom! :aq01:


Brate, obozavam te! :D :D :D Ti si moj idol :D :D
Sačuvana

dr.Yakuza

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 16
    • Sportska Berza
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #393 poslato: 09-08-2007, 10:09:51 »

Misliš da si jedina?!  :aq01:
Sačuvana
Eat well, stay fit... DIE ANYWAY!

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #394 poslato: 09-08-2007, 11:19:54 »

Jok, evo vidim i Loremo te gotivi  :aq21: Salim se, bas si me nasmejao i osvezio ovu temu  :aq21: Lepo je videti stvari i iz nekog DRUGOG ugla  :aq24: Znaci, Jagodinci cascavaju ostatak Srbije BESPLATNIM autobusima, sendvicima, picem, kupanjem u AQUI i posetom ZOO vrtu  :aq21:
A KAKO CE AQUA PARK DA VRATI KREDITE, ako ne zaradjuje pare?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #395 poslato: 09-08-2007, 11:57:41 »

kako sad ispade da ne zaradjuje

pa 5 000 ljudi dnevno  x  100 dinara  -  a bilo je i vise ljudi i starijih ali neka

to je 50 000 dinara dnevno  -  x 30   ----   1 500 000 dinara mesecno

pa gde to malo bre

dr.Yakuza

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 16
    • Sportska Berza
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #396 poslato: 09-08-2007, 12:03:31 »

Ma možete da me gotivite koliko god hoćete, ja znam da najvećeg obožavatelja imam u Stripoteci :aq29:
Sačuvana
Eat well, stay fit... DIE ANYWAY!

dr.Yakuza

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 16
    • Sportska Berza
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #397 poslato: 09-08-2007, 12:07:01 »

Čekaj bre malo... Pa koliko košta karta za Aqua Park?!
Sačuvana
Eat well, stay fit... DIE ANYWAY!

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #398 poslato: 09-08-2007, 12:23:36 »

pa 100 dnara do 7 godina

i 200 dinara preko 7 godina

nego ja sam racunao  najmanje moguce
pa ipada dosta  a kamoli kada bi stvarne vrednosti sabrali, bilo bi mnogo vise

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #399 poslato: 09-08-2007, 12:31:56 »

kako sad ispade da ne zaradjuje

pa 5 000 ljudi dnevno  x  100 dinara  -  a bilo je i vise ljudi i starijih ali neka

to je 50 000 dinara dnevno  -  x 30   ----   1 500 000 dinara mesecno

pa gde to malo bre

I kad je padala kisa bilo je po 5000 ljudi?

A toliko ce i decembru i u januaru i u ...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 25 upita.