Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476381 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #80 poslato: 19-06-2007, 19:39:33 »

to o cemu vi pricate je isto kao kad bi se pljuvala indjija i jesic zbog organizovanja koncerta pepersa,itd...

Ja sam veliki fan poslovanja gospodina Jesica.postavio sam i link njihove opstine da se vidi kako se tamo radi.Retko ko mi je odgovorio na to.
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #81 poslato: 19-06-2007, 19:42:20 »

to o cemu vi pricate je isto kao kad bi se pljuvala indjija i jesic zbog organizovanja koncerta pepersa,itd...

Ja sam veliki fan poslovanja gospodina Jesica.postavio sam i link njihove opstine da se vidi kako se tamo radi.Retko ko mi je odgovorio na to.
a da ne vozi i jesic trotinet?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #82 poslato: 19-06-2007, 19:45:59 »

E ako se seca neko mog posta da sam rekao da ima da sedim jedan ceo dan tamo i da gledam koliko ce ljudi da dodje, evo jedne informacije.... sedeo sam  :aq01: :aq01:
Priznajem nisam sedeo puno radno vreme tamo jer stvarno dugo rade, ali sedeo sam od 9 do 17h i izbrojao oko 900 ljudi, plus minus 10. A kada se uzme u obzir da uvece najvise ljudi dolaze onda ta suma od 1000 ljudi i nije bas tako bezvezna
Sačuvana
Dark Eagle

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #83 poslato: 19-06-2007, 19:46:57 »

Sta si se bre uhvatila za taj trotinet?Ja nigde nisam ni pominjao ko sta vozi.
Ja sam pokusao da izvucem paralele izmedju nasih opstina i dosao sam do jednog zakljucka TO I JESU PARALELE(ako ne razumes na sta mislim pogledaj sta znaci pojam "paralelno")
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #84 poslato: 19-06-2007, 19:48:05 »

E ako se seca neko mog posta da sam rekao da ima da sedim jedan ceo dan tamo i da gledam koliko ce ljudi da dodje, evo jedne informacije.... sedeo sam  :aq01: :aq01:
Priznajem nisam sedeo puno radno vreme tamo jer stvarno dugo rade, ali sedeo sam od 9 do 17h i izbrojao oko 900 ljudi, plus minus 10. A kada se uzme u obzir da uvece najvise ljudi dolaze onda ta suma od 1000 ljudi i nije bas tako bezvezna

Izvini sto ti ne verujem.Mogu i ja da kazem da sam sedeo dva dana i da je uslo samo 10 coveka.
Uostalom ako si sedeo vikendom,izaberi radni dan.
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #85 poslato: 19-06-2007, 19:50:03 »

Sta si se bre uhvatila za taj trotinet?Ja nigde nisam ni pominjao ko sta vozi.
Ja sam pokusao da izvucem paralele izmedju nasih opstina i dosao sam do jednog zakljucka TO I JESU PARALELE(ako ne razumes na sta mislim pogledaj sta znaci pojam "paralelno")
a jesic i direkcija za izgradnju ravnaju one njive iz svog dzepa?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #86 poslato: 19-06-2007, 19:50:40 »

Nije bio vikend, mislim da to bejase cetvrtak. Naravno da imas puno pravo da mi ne verujes, ja samo kazem da sam tamo sedeo i brojao.
Sačuvana
Dark Eagle

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #87 poslato: 19-06-2007, 19:52:15 »

E ako se seca neko mog posta da sam rekao da ima da sedim jedan ceo dan tamo i da gledam koliko ce ljudi da dodje, evo jedne informacije.... sedeo sam  :aq01: :aq01:
Priznajem nisam sedeo puno radno vreme tamo jer stvarno dugo rade, ali sedeo sam od 9 do 17h i izbrojao oko 900 ljudi, plus minus 10. A kada se uzme u obzir da uvece najvise ljudi dolaze onda ta suma od 1000 ljudi i nije bas tako bezvezna

Izvini sto ti ne verujem.Mogu i ja da kazem da sam sedeo dva dana i da je uslo samo 10 coveka.
Uostalom ako si sedeo vikendom,izaberi radni dan.
a kad si sedeo i izbrojao 10 coveka?decembra?koliko zimi udje coveka u bg zoo?
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #88 poslato: 19-06-2007, 19:54:56 »

Pa u civilizovanom drustvu se te cifre ne kriju vec se objavljuju na zvanicnim glasilima.Kao i zarada i promet,broj zaposlenih i sl.
Ne mora niko da sedi i broji.
Naravno da nisam sede i brojao.Nisam toliko (jos) poludeo.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #89 poslato: 19-06-2007, 19:57:13 »

Pa sta znam, jeste da bi to mozda stvarno trebalo da se objavi, barem svaki 3 mesec ako ne svaki, ali ne mozemo da ih bijemo.
Sačuvana
Dark Eagle

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #90 poslato: 19-06-2007, 20:05:20 »

Sta si se bre uhvatila za taj trotinet?Ja nigde nisam ni pominjao ko sta vozi.
Ja sam pokusao da izvucem paralele izmedju nasih opstina i dosao sam do jednog zakljucka TO I JESU PARALELE(ako ne razumes na sta mislim pogledaj sta znaci pojam "paralelno")
a jesic i direkcija za izgradnju ravnaju one njive iz svog dzepa?

Jao bre dete.Sto me mucis?Pa da li stvarno mislis da rade kao i ovde?
Pogledaj kako se kod njih prikupljaju sredstva za izgradnju objekata:

   http://www.direkcija-indjija.net/pdf/javnenabavke/hala.pdf

Ali procitaj ovo,molim te,pre nego sto napises bilo sta.
I postavi sebi pitanje,kako se to kod nas radi.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #91 poslato: 19-06-2007, 20:08:10 »

A evo i biografije gospodina Jesica:
 Goran Ješić



Rođen je 3. avgusta 1974. godine u Sremskoj Mitrovici. Osnovnu i srednju školu završio je u Inđiji. Diplomirao je 2003. godine na Poljoprivrednom Fakultetu u Novom Sadu, odsek stočarstvo.

Politički je aktivan od 1996. godine kada je osnovao opštinsku organizaciju Građanskog saveza Srbije u Inđiji. Jedan je od osnivača studentskog pokreta `Otpor` u Vojvodini 1999. godine, a u periodu od početka političkog angažovanja pa sve do 2000. godine bio je aktivan u mnogim nevladinim organizacijama. Predsednik opštinskog odbora postaje 1997. a predsednik pokrajinskog odbora Građanskog saveza Srbije 2000. godine. U vreme predizborne koalicije `Demokratska opozicija Srbije` 2000. godine bio je koordinator za opštine: Inđija, Pećinci, Stara Pazova i Irig. U septembru 2000. godine izabran je za odbornika skupštine opštine Inđija, a u oktobru iste godine za predsednika opštine, tada najmlađeg predsednika u Srbiji. Za člana glavnog odbora Građanskog saveza Srbije izabran je u maju 2001. a član Predsedništva stranke postao je u junu iste godine.

Pored unapređenja opštinske administracije i uvođenja svetskih standarda u gradsku kuću, kao predsednik opštine završio je veliki broj projekata kao što su: povećanje participacije građana u procesima odlučivanja - projekat realizovan u saradnji sa OTI, program reforme javnih komunalnih preduzeća - z saradnji sa DAI i USAID, program međuregionalne saradnje sa pokrajinom Tirol u Austriji - u saradnji sa NVO `Srpski forum Beč` i programom EU za pomoć izbeglicama. Sistem 48 - projekat elektronskog grada - opštine - u saradnji sa DAI, dovršena gasifikacija opštine, unapređene lokalne infrastrukture, rekonstrukcija svih škola i vrtića u opštini, izgradna kulturnog centra, kao i mnoge druge projekte.

Oženjen je Ružicom Ješić sa kojom ima sina Marka i ćerku Minu.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #92 poslato: 19-06-2007, 20:09:46 »

Pa pogledaj kako privlace investicije:

  http://www.indjija.net/upload/download/investiren_si.pdf

Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #93 poslato: 19-06-2007, 20:10:39 »

Ili jednostavno pogledaj njihov ceo sajt

  http://www.indjija.net/code/navigate.php?Id=3
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #94 poslato: 19-06-2007, 21:44:44 »

Pa u civilizovanom drustvu se te cifre ne kriju vec se objavljuju na zvanicnim glasilima.Kao i zarada i promet,broj zaposlenih i sl.
Ne mora niko da sedi i broji.
Naravno da nisam sede i brojao.Nisam toliko (jos) poludeo.

Ti podaci su javni i ima ih. Samo treba neko da povremeno isprati skupstinska zasedanja u SO. I o novcu i troskovima i prihodiam se prica i ima podataka.
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #95 poslato: 19-06-2007, 21:54:40 »

Pa u civilizovanom drustvu se te cifre ne kriju vec se objavljuju na zvanicnim glasilima.Kao i zarada i promet,broj zaposlenih i sl.
Ne mora niko da sedi i broji.
Naravno da nisam sede i brojao.Nisam toliko (jos) poludeo.

Ti podaci su javni i ima ih. Samo treba neko da povremeno isprati skupstinska zasedanja u SO. I o novcu i troskovima i prihodiam se prica i ima podataka.

Ne.Nema ih.
To su podaci koji se ne izlazu samo usmeno vec se postavljaju na zvanicna glasila i svima su dostupni.
Nadji ih i postavi ovde(ali gubis vreme).
.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #96 poslato: 19-06-2007, 22:03:07 »

Sta si se bre uhvatila za taj trotinet?Ja nigde nisam ni pominjao ko sta vozi.
Ja sam pokusao da izvucem paralele izmedju nasih opstina i dosao sam do jednog zakljucka TO I JESU PARALELE(ako ne razumes na sta mislim pogledaj sta znaci pojam "paralelno")
a jesic i direkcija za izgradnju ravnaju one njive iz svog dzepa?

Pod hitno ukljuciti mozak.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #97 poslato: 19-06-2007, 22:08:19 »

E ovako ljudi, zadnja opomena, ovo je topic za AQUA PARK!!!!! Ako hocete da pricate o drugim temama OTVORITE NOV TOPIC!!! Ja stvarno cenim to sto ljudi pricaju i raspravljaju se, ali zamislite da dodje neki korisnik koji nije upucen u ovo sto pricamo i vidi slucajno temu "Aqva Park Jagodina" i misli da ce da nadje tu nesto u vezi toga a ono nema nigde nista, samo nesto na pocetku. Zbog tih razloga stvarno bi cenio da kada neko oseti zelju da prica o nekoj drugoj temi neka lepo otvori novi topic, stvarno nije tezak niti dugotrajan proces.

TO VAZI I ZA DRUGE TOPICE!
« Poslednja izmena: 19-06-2007, 22:08:48 od strane Mac »
Sačuvana
Dark Eagle

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #98 poslato: 19-06-2007, 22:29:29 »

Sta si se bre uhvatila za taj trotinet?Ja nigde nisam ni pominjao ko sta vozi.
Ja sam pokusao da izvucem paralele izmedju nasih opstina i dosao sam do jednog zakljucka TO I JESU PARALELE(ako ne razumes na sta mislim pogledaj sta znaci pojam "paralelno")
a jesic i direkcija za izgradnju ravnaju one njive iz svog dzepa?

O cemu li ti to pricas????
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #99 poslato: 19-06-2007, 22:37:07 »

Pa u civilizovanom drustvu se te cifre ne kriju vec se objavljuju na zvanicnim glasilima.Kao i zarada i promet,broj zaposlenih i sl.
Ne mora niko da sedi i broji.
Naravno da nisam sede i brojao.Nisam toliko (jos) poludeo.

Ti podaci su javni i ima ih. Samo treba neko da povremeno isprati skupstinska zasedanja u SO. I o novcu i troskovima i prihodiam se prica i ima podataka.

Ne.Nema ih.
To su podaci koji se ne izlazu samo usmeno vec se postavljaju na zvanicna glasila i svima su dostupni.
Nadji ih i postavi ovde(ali gubis vreme).
.

ima ih, mrzi me da prepisujem, ali ih ima. to sto su tebi nedostupna je po meni tvoj problem
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 21 upita.