• Dobro došli na Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin.
 

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Glavni meni

Ja imam talenat `09 - Sandra Todorović

Započeo Svilena, 22-09-2009, 23:59:34

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Black

Razočaran sam ishodom ,, glasanja'' . Klasična nameštaljka , sad će ovi klinci da postanu robovi Pinka...navijao sam za onu malu curicu od 8 i po godina , kako se ono zvaše....?

Svilena

#61
.

Luna

Nema problema,nasla sam.
Ja sam videla samo njih nekoliko,ali mi  ovi pobednici nisu nesto!  :aq25: mislim, nisu za prvo mesto!

krimortus

ovu decu sam slusao zilion puta po Knez Mihajlovoj i ne vidim cemu tolika buka oko njih...nisu nista specijalno talentovani ... svuda ih guraju tako da me to nervira

Luna

Nisam kompetentna jer sam samo videla tih par izvodjaca na YouTube,ali ova decurlija mi nisu za pobednike...obicna mala cerga!
Niti onaj Oliver koji je bezlican i monoton.

pe-tar

                          Slažem se sa Bev, Pilerovi su stvarno odlični! Nikada ih pre polufinala nisam ni čuo ni video (za razliku od nekih) tako da ne znam da li ih nako gura. Po meni, ovo je stvarno zaslužena pobeda ( bez obzira što sam navijao za naše Jagodinke kao pravi lokal patriota)!

Luna

I bre pe-tar,pa tebi cula sve oslabila  :aq21:

pe-tar

                        Ne mogu da se složim sa ovim negativnim komentarima. Pilerovi su zasluženo pobedili i predviđam im sjajnu budućnost (ako se ne utope u ,,pink" vode).

Luna

Preslusala sam ih vise puta,i ne shvatam,pa ajde molim te objasni meni maldoj i neukoj,u cemu se sastoji taj kvalitet pobednika kod njih?

Alkar

Evo sad sam pogledao snimak finala bas da vidim o cemu pricate
Nastup Sandre Todorovic je jedan od najdosadnijih video klipova na youtube, zato je i izgubila
Pilerovi su mi bar drzali paznju

government

ono što je meni ostavilo utisak je prkosan i odlučan  pogled koji deca imaju dok izvode kompoziciju , poput najvećih svetskih virtuoza. odlučnost da se promeni život  i uspe u životu . Kad završe izvodjenje oni se opet pretvaraju u decu i gledaju i razgovaraju stidljivo , devojčica se čak i rasplakala .
Dobro je što im je data šansa, bolje na vreme nego prekasno.

pe-tar

                     Nemam šta da dodam, deca su i prevazišla svoje mlade godine!

Alkar

Od otvaranja ove teme lomim se da napisem sta stvarno mislim, jer iskreno ne zelim da budem nekoko omalovazava talenat nasih ljudi i ne zelim da budem negativan ni u kom smislu. Molim vas da pogledate Susan Boyle u finalu, i molim vas da ne zaboravite da je izgublia
http://www.youtube.com/watch?v=b2xiAQCTy2E&feature=related

zatim pogledaje pobednike, "Diversity" i uzivajte!
http://www.youtube.com/watch?v=KJIz8BgRQc0&feature=related

Svilena

#73
.