Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ZOO Jagodina  (Pročitano 258223 puta)

0 Članovi i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #180 poslato: 25-06-2007, 22:35:09 »

Pa dobro "ivancica"-e probaj da razumes.Ovo jeste bilo ostro od "DANGUBA"-e ali o 90% stvari se ovde hipoteticki raspravlja iz jedne razloga.A to je nedostatak izvestaja rada zoo-vrta.
Jer vidis,ako ti kazes "ZOO posluje suficitarno(uz dobitak)" a ja kazem "ne",a nemamo podatke o tome,do cega dolazi?Do rasprave,naravno.Realno ne postoji nikakav valjan podatak o pozitivnom radu zoo-a(to mozes da prihvatis ili ne ali i da postavis izvestaj ako ga imas).Dakle radi se o tvojoj reci protiv moje.Ja sm izneo na par postova ranije na osnovu cega tvrdim da zoo NE MOZE DA IMA PROFIT pa bih voleo da cujem na osnovu cega ti tvrdis da ga ima.
Dalje,nije u pitanju samo zoo-vrt.To je celokupna politika i propaganda D.M. koju sprovodi i gde se za zoo-vrt na svim glasilima tvrdi da je nesto sto ce u Jagodinu privuci kapital a onda u budzetu vidis da agencija koja je zaduzena za privlacenje istog dobija minornih 4.500.000 godisnje a samo na dugovanja nam odlzi blizu 40 miliona pa ako tome dodas i da je iz budzeta za put u Gucu i na sajmove izdvojeno 8 miliona dinara(maltene duplo vise nego za agenciju kojoj je posao da "dovlaci" kapital a pored SVEGA OVOGA NEKO POLITIKU PALME NAZIVA USPESNOM,sasvim je jasno da ni meni to nije lako da gledam!Meni je od toga muka!

Naravno da tvoja inteligencija ne moze doci u pitanje zato sto nisi znala da nojevi nisu videli Australiju(to je neobavestenost,ni ja nisam zoolog pa sam to znao) ali pokazuje na indirektan nacin dozu neozbiljnosti u radu zoo-a.

Koliko si obavestena o stvarnom stanju u opstini mozes se zapitati i sad.Dakle da li si znala za ove podatke koje sam izneo?Da li ti ti podaci kazuju nesto?

Naravno da si pristalica Palme,imas na to puno pravo i toga ne treba da te bude sramota(mene bi bilo ali ja sam ideolog iliti budala) ali imaj malo mere kada tvrdis da je nesto dobro doneo u grad.Mozda jeste na tvom licnom planu ali za grad nije.
« Poslednja izmena: 25-06-2007, 23:19:58 od strane groucho »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #181 poslato: 25-06-2007, 23:29:24 »

Grouco hajde pojasni nam za sta agenciji koja "privlaci" kapital treba veliki budzet? Koje to troskove ljudi nisu predvideli? Znas li gde i za sta ide tih kako ti kazes minornih 4.500.000 dinara?
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #182 poslato: 25-06-2007, 23:36:58 »

Ti si svoje pravo na Kviska kod mene potrosio.
Tako da ces o troskovima pravljenja STRATEGIJE ZA RAZVOJ(koji mi nemamo)morati da saznas od nekog drugog.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #183 poslato: 25-06-2007, 23:39:13 »

Ti si svoje pravo na Kviska kod mene potrosio.
Tako da ces o troskovima pravljenja STRATEGIJE ZA RAZVOJ(koji mi nemamo)morati da saznas od nekog drugog.

Znas li uopste ko radi u toj kancelariji, sta se tamo zaista i radi, te koliki im je budzet potreban ili ces se i dalje izvlaciti na maskotu hrvatskog TV kviza?
« Poslednja izmena: 25-06-2007, 23:40:53 od strane zs »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #184 poslato: 25-06-2007, 23:42:42 »

No mozda je ipak bolje da se pokrene posebna tema koja ce se baviti gore pomenutom kancelarijom da ne bi smo opet otisli povise u off
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #185 poslato: 25-06-2007, 23:55:56 »

Paaa...da....izvlacicu se na doticnu.
Imam valjda i ja nekog Kviska kod tebe....dakle pokazi da je to dovoljan budzet za agenciju koja se bavi razvojem preduzeca u Jagodini i prosvetli nas.Naravno,objasni i kako stimulisu preduzeca sa 3.000.000 dinara godisnje.Dosadilo mi je da u svakoj diskusiji ostajes nedorecen.
Evo ti sada pisi.Ionako si bolje obavesten i od zvanicnih agencija za pracenje demografskog kretanja u Evropi.

Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #186 poslato: 10-07-2007, 21:22:32 »

Jagodinski Zoo vrt proslavlja godinu dana od otvaranja
Prvi rođendan uz tortu

JAGODINA- Jagodinski Zoo vrt danas obeležava svoj prvi rođendan. Svoju prvu godišnjicu proslaviće radno, bez ceremonija, sa rođendanskom tortom za sve zaposlene.

Posle dvanaest meseci rada, danas posetiocima nudi da pogledaju 45 životinjskih vrsta sa 120 životinja, oko 200 ribica i više od 200 ptica raznih vrsta.
Tokom prošle godine kroz ovaj vrt prošlo je oko 100.000 posetilaca, dok je u prvoj polovini ove godine ovuda prošetalo već oko 80.000 građana.
Prema rečima direktora Zoo vrta, Miška Antića ovo javno preduzeće se samostalno izdržava, dok se dobit koja je ostvarena u prethodnom periodu koristi za nova ulaganja u infrastrukturu.

- Napravljen je prostor za čovekolike majmune, zatim smeštajni prostor za močvarnog risa i jaguare, napravljena je veterinarska ambulanta, urađena je gasifikacija svih objekata, kako bi se ispoštovala potrebna temperatura okoline kod određenih vrsta životinja, sređen je ekonomski deo, napravljen klub "Tigar", kao i mnoštvo drugih sitnijih ulaganja- rekao je Antić.

Preuzeto iz Glasa javnosti
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #187 poslato: 11-07-2007, 09:15:44 »

Prema rečima direktora Zoo vrta, Miška Antića ovo javno preduzeće se samostalno izdržava, dok se dobit koja je ostvarena u prethodnom periodu koristi za nova ulaganja u infrastrukturu.
Preuzeto iz Glasa javnosti
Da, kako da ne! :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq11:  :aq20:  :aq09:
« Poslednja izmena: 11-07-2007, 09:17:41 od strane Mira »
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #188 poslato: 11-07-2007, 11:05:58 »

Prema rečima direktora Zoo vrta, Miška Antića ovo javno preduzeće se samostalno izdržava, dok se dobit koja je ostvarena u prethodnom periodu koristi za nova ulaganja u infrastrukturu.
Preuzeto iz Glasa javnosti
Da, kako da ne! :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq11:  :aq20:  :aq09:

pa sta da ri radim ako ti se to ne svidja? cinjenica je da ulazu i da jos uvek zive. zasto zelis da nesto sto je neko uradio (ko se tebi eventualno ne svidja) proladne? zar moramo da sve unistimo da bi smo pokazali da ej neko pogresio?

ili mozda i mi treba da komentarisemo sve sto ti preuzmes iz men's health sa "da, kako da ne!"
« Poslednja izmena: 11-07-2007, 11:07:27 od strane zs »
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #189 poslato: 11-07-2007, 13:34:51 »

Prema rečima direktora Zoo vrta, Miška Antića ovo javno preduzeće se samostalno izdržava, dok se dobit koja je ostvarena u prethodnom periodu koristi za nova ulaganja u infrastrukturu.
Preuzeto iz Glasa javnosti
Da, kako da ne! :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq11:  :aq20:  :aq09:

pa sta da ri radim ako ti se to ne svidja? cinjenica je da ulazu i da jos uvek zive. zasto zelis da nesto sto je neko uradio (ko se tebi eventualno ne svidja) proladne? zar moramo da sve unistimo da bi smo pokazali da ej neko pogresio?

ili mozda i mi treba da komentarisemo sve sto ti preuzmes iz men's health sa "da, kako da ne!"
Volja vam!
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #190 poslato: 11-07-2007, 13:36:17 »

Prema rečima direktora Zoo vrta, Miška Antića ovo javno preduzeće se samostalno izdržava, dok se dobit koja je ostvarena u prethodnom periodu koristi za nova ulaganja u infrastrukturu.
Preuzeto iz Glasa javnosti

Da, kako da ne! :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq11:  :aq20:  :aq09:

pa sta da ri radim ako ti se to ne svidja? cinjenica je da ulazu i da jos uvek zive. zasto zelis da nesto sto je neko uradio (ko se tebi eventualno ne svidja) proladne? zar moramo da sve unistimo da bi smo pokazali da ej neko pogresio?

ili mozda i mi treba da komentarisemo sve sto ti preuzmes iz men's health sa "da, kako da ne!"
Suviše ovo lično shvataš ali to nije sada tema o tome na nekom drugom mestu...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #191 poslato: 11-07-2007, 16:12:10 »

Prema rečima direktora Zoo vrta, Miška Antića ovo javno preduzeće se samostalno izdržava, dok se dobit koja je ostvarena u prethodnom periodu koristi za nova ulaganja u infrastrukturu.
Preuzeto iz Glasa javnosti

Da, kako da ne! :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq11:  :aq20:  :aq09:

pa sta da ri radim ako ti se to ne svidja? cinjenica je da ulazu i da jos uvek zive. zasto zelis da nesto sto je neko uradio (ko se tebi eventualno ne svidja) proladne? zar moramo da sve unistimo da bi smo pokazali da ej neko pogresio?

ili mozda i mi treba da komentarisemo sve sto ti preuzmes iz men's health sa "da, kako da ne!"
Suviše ovo lično shvataš ali to nije sada tema o tome na nekom drugom mestu...

ne shvatam licno, samo ne volim negativce koji u svemu vide nesto lose
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #192 poslato: 12-07-2007, 09:17:30 »

Prema rečima direktora Zoo vrta, Miška Antića ovo javno preduzeće se samostalno izdržava, dok se dobit koja je ostvarena u prethodnom periodu koristi za nova ulaganja u infrastrukturu.
Preuzeto iz Glasa javnosti

Da, kako da ne! :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq11:  :aq20:  :aq09:

pa sta da ri radim ako ti se to ne svidja? cinjenica je da ulazu i da jos uvek zive. zasto zelis da nesto sto je neko uradio (ko se tebi eventualno ne svidja) proladne? zar moramo da sve unistimo da bi smo pokazali da ej neko pogresio?

ili mozda i mi treba da komentarisemo sve sto ti preuzmes iz men's health sa "da, kako da ne!"
Suviše ovo lično shvataš ali to nije sada tema o tome na nekom drugom mestu...

ne shvatam licno, samo ne volim negativce koji u svemu vide nesto lose
Opet nisi razumeo. Ja sam samo rekla da ne verujem da se zoo sam izdržava. Ako misliš da sam time pokazala da sam negativac to sve govori o tvojoj moći pozitivnog/negativnog zaključivanja!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #193 poslato: 13-07-2007, 06:15:17 »

Prema rečima direktora Zoo vrta, Miška Antića ovo javno preduzeće se samostalno izdržava, dok se dobit koja je ostvarena u prethodnom periodu koristi za nova ulaganja u infrastrukturu.
Preuzeto iz Glasa javnosti

Da, kako da ne! :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq12:  :aq20:  :aq11:  :aq20:  :aq09:

pa sta da ri radim ako ti se to ne svidja? cinjenica je da ulazu i da jos uvek zive. zasto zelis da nesto sto je neko uradio (ko se tebi eventualno ne svidja) proladne? zar moramo da sve unistimo da bi smo pokazali da ej neko pogresio?

ili mozda i mi treba da komentarisemo sve sto ti preuzmes iz men's health sa "da, kako da ne!"
Suviše ovo lično shvataš ali to nije sada tema o tome na nekom drugom mestu...

ne shvatam licno, samo ne volim negativce koji u svemu vide nesto lose
Opet nisi razumeo. Ja sam samo rekla da ne verujem da se zoo sam izdržava. Ako misliš da sam time pokazala da sam negativac to sve govori o tvojoj moći pozitivnog/negativnog zaključivanja!

kada ti neko kaze da se sam izdrzava, a ti odmah izrazis sumnju, bez ikakvih cinjenica, jednostavno ne verujes, to  spada u negativno razmisljanje
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #194 poslato: 13-07-2007, 08:55:11 »

Nisi u pravu ali ovde nećemo o tome. To nije tema o kojoj se ovde raspravlja.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #195 poslato: 13-07-2007, 17:14:04 »

Ne, to samo spada u misljenje suprotno od tvoga.
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #196 poslato: 14-07-2007, 09:16:35 »

Ne, to samo spada u misljenje suprotno od tvoga.
U pravu si to je mišljenje suprotno od mog. Ali to ne znači da je taj neko negativac i ako ima suprotno mišljenje od mog. Mada ja razumem tu filozofiju "Ako nisi za mene protiv mene si" jer je ona ovde godinama prisutna i razumem ljude koji se njome vode. Ali ovde nije to tema pa kao što rekoh neću sada o tome. O tome na nekom drugom mestu.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #197 poslato: 14-07-2007, 11:02:55 »

Ne, to samo spada u misljenje suprotno od tvoga.

ne nego je vase misljenje suprotno od cinjenica
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #198 poslato: 14-07-2007, 11:21:43 »

Ne, to samo spada u misljenje suprotno od tvoga.

ne nego je vase misljenje suprotno od cinjenica
Vreme će pokazati ko je u pravu nisi ti tu da sudiš!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: ZOO Jagodina
« Odgovor #199 poslato: 14-07-2007, 20:23:05 »

Ne, to samo spada u misljenje suprotno od tvoga.

ne nego je vase misljenje suprotno od cinjenica
Vreme će pokazati ko je u pravu nisi ti tu da sudiš!

naravno da ce vreme i ponasanje ljudi da pokaze kako ce biti u buducnosti. cinjenice su trenutno da on radi, lepo izgleda i da zak ima i dobit koja se ulaze - bar tako kazu zvanicnici (koji se pri tom kunu), te ne vidim zasto im se (bar za sada) ne bi verovalo
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 25 upita.