Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: HIT 202  (Pročitano 12695 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

marshall

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 108
HIT 202
« poslato: 08-06-2009, 09:39:57 »




     HIT NEDELJE 202 je emisija koja ja na programu vise od 25 godina. Uz nju su odrastale rock 'n' roll generacije, i kroz nju su se afirmisali najveci domaci bendovi. Karavan 202 bio je u skoro svim vecim, a i manjim mestima u Srbiji, sireci rock kulturu medju populacijom. Svake nedelje odrzi se nekoliko svirki sirom nase zemlje. Mnogi bendovi, koji sada cine stub domace rock i metal scene, poceli su, a i dan danas sviraju pod zastavom BEOGRADA 202, ponosni sto cine nesto za muziku koju vole, a koja nije dovoljno promovisana u Srbiji. Ova emisija je jedna od retkih toga tipa, i postala je utociste za sve one koji ne zele da se priklone MAIN STREAM-u. HIT DANA je emisija koju mozete pratiti svako vece od 19h, a svirke HITA NEDELJE (21h) su najcesce petkom ili subotom sa direktnim prenosima na frekvencijama nase stanice, a one su: Beograd - 101.0 FM, 104.0 FM; Novi Sad, Zrenjanin, Becej - 101.8 FM; Subotica - 98.5 FM; Kragujevac, Jagodina - 101.0 FM; Uzice, Cacak, Kraljevo - 101.6 FM; Nis, Krusevac, Prokuplje, Leskovac - 103.5 FM; Bor, Zajecar - 100.4 FM; Negotinska krajina - 98.9 FM.
Sačuvana
C O V E K  I Z  S E N K E...

...POSTOJI CILJ, A NIKAKO PUT. ONO STO ZOVEMO PUTEM JESTE KOLEBANJE...

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: HIT 202
« Odgovor #1 poslato: 09-06-2009, 10:39:27 »

postali su borring jos pre 10god
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: HIT 202
« Odgovor #2 poslato: 09-06-2009, 12:39:29 »

postali su borring jos pre 10god

Da. Ja sam slušala 202 dok sam odrastala. Prestala sam, kad sam odrasla.
Sada, mi zvuči kao mnogo puta preslušana stvar  :xq006:
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: HIT 202
« Odgovor #3 poslato: 10-06-2009, 13:08:51 »

upravo
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: HIT 202
« Odgovor #4 poslato: 10-06-2009, 17:22:48 »

Da. Ja sam slušala 202 dok sam odrastala. Prestala sam, kad sam odrasla.


Bila bih jako srećna da i nove generacije odrastaju uz 202-jku, pa neka i oni prestanu kada odrastu  :aq26:
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: HIT 202
« Odgovor #5 poslato: 10-06-2009, 22:40:19 »

U pravu si, ja prosto ne mogu zamisliti zivot bez Vesne, Vlade, Ace i ostalih.... i tako vec godinama i godinama.....u stvari meni je poslednjih 10-12 godina skala radio aparata zavarena na jednu frekvenciju, a to je 202, slusam je bilo da sam u Jagodini, Beogradu, Novom sadu, na autoputu ili na moru, cak i dok sam bio u vojsci u Vranju.
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: HIT 202
« Odgovor #6 poslato: 11-06-2009, 16:44:02 »

nekada je hit202 nudio raznovrsniju mjuziku, svaki dan je bio za posebne vrste muzike...ali jbg...sve je sada podredjeno metalu...tako da nista tu novog nema cuti...

glasam za b92 ipak :)
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: HIT 202
« Odgovor #7 poslato: 11-06-2009, 18:52:59 »

nekada je hit202 nudio raznovrsniju mjuziku, svaki dan je bio za posebne vrste muzike...ali jbg...sve je sada podredjeno metalu...tako da nista tu novog nema cuti...

glasam za b92 ipak :)

Jedno vreme sam na poslu mogla da uhvatim samo 202. Ok, kažem ja sebi, to je radio koji sam volela, nisam izlazila u grad da bih slušala neke emisije...i tako. Slušam ja tako danima, i skapiram da slušam jednu te istu muziku, ali bukvalno. Hello  :xq010: , pa baš para uši. Tada sam promenila i sada sam samo na B92.
Sećam se da sam kao klinka, prekidala igranje u dvorištu da u 12h čujem hit 202 ( tog leta beše Whitesnake - Is This Love  :xq011: :xq011:), međutim to je ipak bilo pre dvadeset i kusur godina  :aq29:
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: HIT 202
« Odgovor #8 poslato: 11-06-2009, 18:56:41 »

Ja se secam kada im je pre 10ak godina Luna i ona pesmica ...ne razumem ja toliko razloga bla bla....poremetila koncepciju pa je cak mislim i bila hit nedelje, meseca...sto je za njih bilo totalno zaprepascujuce ...hahahah samo sam se smejao... 202ka
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: HIT 202
« Odgovor #9 poslato: 11-06-2009, 19:07:26 »

Godinama sam slušala 202_ku. Nedeljom, nije mogla da se "uhvati", a išlo je Indeksovo pozorište. Bilo je tu šetanja stuba po kući samo tako. Ali stvarno mi se čini da je dvojka malo "zaostala" u razvoju. Prosto, ne mogu da slušam isto ono što sam slušala kada sam imala trinaest - četrnaest godina. Ne odgovara mi ni forma, ni zvuk, ni koncept.  Meni je to bila faza u razvoju, koju sam prerasla tako da sam poslednji put slušala 202 , tada kada u kancelariji nisam mogla da "uhvatim" ništa drugo, dakle pre dve godine.
Sačuvana

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Одг: HIT 202
« Odgovor #10 poslato: 12-06-2009, 12:05:04 »



 Ne razumem sta znaci to "prerasla-o" sam nesto,udala sam se ili ozenio...pa onda vise ne slusam ili ne radim nesto.


 Skoro sam cula na Tv-u slicnu takvu ordinarnu glupost,na "Menjam Zenu"...


....Zena otisla na "zamenu" u Zrenjanin kod "novog"muza i on drzi klub u kome se slusa i pusta iskljucivo rock muzika...

Kad je usla unutra da se vidi sa "novim" suprugom culi su se Zeppelini na razglasu,i njen komentar je bio:"U jebo te,nisam cula Zeppeline zadnjih 10 godina,otkad sam se udala..."

  Komentar je uzas,da nemam reci za to...

 Pa sam se ja pitala,da li ti je neko branio da slusas Zeppeline tih predhodnih 10 godina ili to ima veze sa tobom samom i tvojim mozgom...?

 Na zalost ovakvih primera je na svakom koraku ovde u ovoj zemlji...

Ovim sam ujedno odgovorila nekima ovde na njihove komentare,koji su necu reci sta,a mozda ce shvatiti iz gore napisanog?
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...

SunđerBoba

  • Gost
Одг: HIT 202
« Odgovor #11 poslato: 12-06-2009, 20:18:18 »

Ne razumem sta znaci to "prerasla-o" sam nesto,udala sam se ili ozenio...pa onda vise ne slusam ili ne radim nesto.
Skoro sam cula na Tv-u slicnu takvu ordinarnu glupost,na "Menjam Zenu"...
....Zena otisla na "zamenu" u Zrenjanin kod "novog"muza i on drzi klub u kome se slusa i pusta iskljucivo rock muzika...

Kad je usla unutra da se vidi sa "novim" suprugom culi su se Zeppelini na razglasu,i njen komentar je bio:"U jebo te,nisam cula Zeppeline zadnjih 10 godina,otkad sam se udala..."

  Komentar je uzas,da nemam reci za to...
Pa sam se ja pitala,da li ti je neko branio da slusas Zeppeline tih predhodnih 10 godina ili to ima veze sa tobom samom i tvojim mozgom...?
Na zalost ovakvih primera je na svakom koraku ovde u ovoj zemlji...
Ovim sam ujedno odgovorila nekima ovde na njihove komentare,koji su necu reci sta,a mozda ce shvatiti iz gore napisanog?

Jasna je poenta tvoje egzistencije na forumu, ali  ne razumem sa kim se svađaš?

Kada neko kaže da je nešto prerasto, to obično znači da mu to nešto više nije zanimljivo, interesantno, da mu ne privlači pažnju...i tome slično. Znači i da ga zanimaju neki drugi sadržaji, neke druge teme i da to što je nešto prerasto nije ništa ružno i uvredljivo za one koji nisu prerasli i još uvek uživaju u sadržajima, koji ovom prvom više nisu zanimljivi. Probaj, na primer da obuješ cipele koje si nosila u petom razredu osnovne škole...možda stvoriš sliku šta znači "prerasti".

Baš mi je drago da gledaš "Menjam ženu", možda odgovore koje tražiš dobiješ u sledećoj epizodi.

I nemoj da stavljaš formulaciju "ordinarna glupost" i "komentar je užasan" u isti post sa "Skoro sam cula na Tv-u na "Menjam Zenu""... malo je bez veze  :aq28:


« Poslednja izmena: 13-06-2009, 13:04:21 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Одг: HIT 202
« Odgovor #12 poslato: 12-06-2009, 22:55:56 »

Godinama sam slušala 202_ku. Nedeljom, nije mogla da se "uhvati", a išlo je Indeksovo pozorište. Bilo je tu šetanja stuba po kući samo tako.

Zamisli, i ja sam to radio.
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: HIT 202
« Odgovor #13 poslato: 13-06-2009, 07:34:46 »



 Ne razumem sta znaci to "prerasla-o" sam nesto,udala sam se ili ozenio...pa onda vise ne slusam ili ne radim nesto.


 Skoro sam cula na Tv-u slicnu takvu ordinarnu glupost,na "Menjam Zenu"...


....Zena otisla na "zamenu" u Zrenjanin kod "novog"muza i on drzi klub u kome se slusa i pusta iskljucivo rock muzika...

Kad je usla unutra da se vidi sa "novim" suprugom culi su se Zeppelini na razglasu,i njen komentar je bio:"U jebo te,nisam cula Zeppeline zadnjih 10 godina,otkad sam se udala..."

  Komentar je uzas,da nemam reci za to...

 Pa sam se ja pitala,da li ti je neko branio da slusas Zeppeline tih predhodnih 10 godina ili to ima veze sa tobom samom i tvojim mozgom...?

 Na zalost ovakvih primera je na svakom koraku ovde u ovoj zemlji...

Ovim sam ujedno odgovorila nekima ovde na njihove komentare,koji su necu reci sta,a mozda ce shvatiti iz gore napisanog?


LooooooL

Si cula nekad da covek evoluira, napreduje, sazreva, menja se.... Znas to ima veze i s muzikom... Ne mislis valjda da svi ostajemo na istom stupnju razvoja... o boze :)))
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: HIT 202
« Odgovor #14 poslato: 13-06-2009, 08:57:21 »

Godinama sam slušala 202_ku. Nedeljom, nije mogla da se "uhvati", a išlo je Indeksovo pozorište. Bilo je tu šetanja stuba po kući samo tako.
Zamisli, i ja sam to radio.

Svi smo to radili  :xq005: :xq005: :xq005:

LooooooL
Si cula nekad da covek evoluira, napreduje, sazreva, menja se.... Znas to ima veze i s muzikom... Ne mislis valjda da svi ostajemo na istom stupnju razvoja... o boze :)))

Čak je i moj sin prerastao, rece da mu je dosadno, favorizuju se samo odredjene grupe, kao da ne postoje drugi bendovi osim Metalice, Maiden-a, Bjesova, Alogije, YU Grupe...(voli on sve to da slusa, ali traži i nove sadržaje) na svirke vode iste sastave i da je gitarijada pukla zbog njih. 

Tako on kaže - a ja mu verujem  :aq01:
« Poslednja izmena: 13-06-2009, 09:19:45 od strane Svilena »
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: HIT 202
« Odgovor #15 poslato: 15-06-2009, 08:15:47 »

objasnicu evAluira ;)
Sačuvana

marshall

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 108
Одг: HIT 202
« Odgovor #16 poslato: 15-06-2009, 12:56:22 »

  

Ovde covek stvarno moze procitati zalosne komentare pojedinih.

Ocigledno je da Vi jos niste "evoluirali" kako kazete i da  jos ovek razmisljate mozgom 10-ogodisnjeg deteta,mada sumnjam i da oni vise razmisljaju tako...
« Poslednja izmena: 15-06-2009, 12:57:02 od strane marshall »
Sačuvana
C O V E K  I Z  S E N K E...

...POSTOJI CILJ, A NIKAKO PUT. ONO STO ZOVEMO PUTEM JESTE KOLEBANJE...

SunđerBoba

  • Gost
Одг: HIT 202
« Odgovor #17 poslato: 15-06-2009, 13:05:30 »

 

Ovde covek stvarno moze procitati zalosne komentare pojedinih.



Mmmmm...da!  :aq29:
Sačuvana

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: HIT 202
« Odgovor #18 poslato: 17-06-2009, 15:06:06 »

jel po tebi evolucija = stagnacija, zastoj a ?
Sačuvana

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Одг: HIT 202
« Odgovor #19 poslato: 18-06-2009, 11:22:04 »

 :xq005: :xq005: :xq005:...


  ...Ne,nego nagla stagnacija razvoja...

  ...posle zenidbe i udaje,naravno!!!
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...
 

Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 24 upita.