Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476178 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #580 poslato: 26-03-2008, 21:12:54 »

nemam ja od aqua parka vec opstina i drugi a ja imam dovoljn o i od aqua parka mi netreba ali samim tim ako jagodina postane turisticki grad i las vegas u srbiji ja mogu mozda na neku drugu stranu da profitiram a kad covek nema nikakve ambicije onda mu tudji uspeh smeta dok se ja tudjem uspehu radujem i gledam kako da to isto postignem a nikasko da zelim da ostanem na isto a onasj drugi da propadne da bi bili jednaki!!

i kao svaki jagodinac volim da moj grad bude bolji od drugih i kao svaki normalan covek volim dobre restorane kafioce ribe itd a kome sve to smeta daj ce da napravimo neki zatvoren bazen izmedju jagopdine i cuprije na neku utrinu pa se bre kupajte do mile volje pa da budete i vi konsacno necim zadovoljni mada tesko da vama neko moze da udovolji!!
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #581 poslato: 26-03-2008, 21:34:08 »

Pa vidiš, nije sve u parama!
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #582 poslato: 27-03-2008, 10:59:55 »

@NIKO
Hvala na utrini !
Ja ne putujem mnogo zahvaljujuci dobrom jagodinskom standardu,pricam mozda vise o zatvorenom bazenu jer sam video krusevacki i video cene tamo i samo ih uporedio sa jagodinskim.
KS  cetvoroclana porodica dnevno na bazenu i leti i zimi 400 din.
JA  cetvoroclana porodica dnevno na bazenu 800 din i gledaj u nebo.
Sta je povoljnije?  Video sam bolji bazen, a jeftiniji za gradjane,i to ne znaci da se selim u drugi grad.Bolja usluga i niza cena je valjda nas interes,jer se sa nasim parama i gradi.
Realno kakvi su neki Jagodina je super,ali mislim da nismo toliko dobri da bi to svima naturali na nos.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #583 poslato: 27-03-2008, 18:55:38 »

ono u jagodini je aqua park nije bazen doduse nije ekstra aqua park ali bolji u srbiji nema i idi leti u krusevac i idi u jag aqua park pa vidi gde je vise ljudi i sta se vecini dopada!!!

a ako tebi licno odgovara krusevac idi covece tamo i meni se mnoge stvari ne svidjaju sto se vecini svidjaju ali to je druga prica!!

ako hoces da kritikujes palmu kritikuj ga ja sam prvi protiv toga da svako ko ima 4 tvoro dece dobija 200 evra besplatan prevoz itd ali posto znam razloge zasto se to radi a cilj ne bira sredstvo onda mi je ok ali aqua park i sve sto se gradi u jagodini je njegov odlican potez i to moze samo zavidan ljubomoran ili isfrustriran covek da kritikuje!

i opet se ti uhvatio za zatvoren bazen taj tvoj zatvoren bazen zanima 2 posto ljudi odnosno plivaci dok 98 posto ljudi idu u aqua park ne zbog plivanja vec zbog zabave jel tebi ovo jasno ili treba da ti se nacrta???
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #584 poslato: 27-03-2008, 21:27:24 »

Pravi"Aqua Park"se zna šta je!
Znači da 1 (jedan) bazen nikako ne ispunjava uslove da bi se zvao tim imenom,bez obzira na 3 (tri) tobogana!
Samo ime kaže "Vodeni Park"! :aq29:
Ljudi koji nisu iz Jagodine, kad čuju da je broj bazena u Aqua Parku ravan broju 1 (jedan),
prvo se začude, pa počnu da se smeju! :aq21:
Znači, nije Aqua Park, već bazen!
Drugo, svi znamo da je inspekcija zatvorila sve druge bazene nekoliko dana pre otvaranja ovog!
Što? Imaju li neki razlog, ili po naređenju?
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #585 poslato: 27-03-2008, 23:06:44 »

ja neznam gde ti vidis samo jedan bazen!da jedan bazen za plivanje!!

a veliki tobogani se uopste ne spustaju u taj bazen vec u drugi i imas vise od 3 tobogana plus deo za decu tako da ja neznam u cemu je tvoj problem!!

nesi delfinu niko nije zatvorio bazen niti misdku comporu a ako su zatvorili raci iz belice pa i trebali su odavno a gradski je posebna prica ono mesto da zjapi u neke 3 rupe gde dolaze samo cigani tu podhitno zgrade treba da niknu a sto se mene tice i celu pivaru bi izmestio posto joj nije nikako mesto onde!!na prostoru pivare da podignemo jagodinski world street tu ima mislim jedno 2 cela kvadratna kilometra prostora zauzeta za fabriku u sirem centru grada!!!
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #586 poslato: 28-03-2008, 01:49:06 »

mislim jedno 2 cela kvadratna kilometra prostora zauzeta za fabriku u sirem centru grada!!!

Uh...sjajan osecaj za brojke...takvog se ni Palma et himself ne bi postideo...

Inace, 1 kilometar kvadratni ima 1.000.000(slovima: milion) kvadratnih metara.Logikom koju verovatno razumes dolazimo da zakljucka da je 2 kvadratna kilometra zapravo imaju 2.000.000(slovima: dva miliona) metara kvadratnih.

Po mojoj slobodnoj proceni,na tu povrsinu bi moglo da se smesti 40-tak fabrika kao sto je "JAGODINSKA PIVARA".


Mislim,ovo i nije bitno...samo me fasciniraju te manipulacije brojkama(ne bih da ulazim u razloge)...2 kvadratna kilometra....500000 vikend-turista u Srbiji....10000 turista u Jagodini dnevno...

Neverovatno!



Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #587 poslato: 28-03-2008, 09:04:31 »

Ahahhaaa, ali "istinito"!
@neko, izvini, sta ti ovde zelis da nam kazes, objasnis i dokazes?
Slobodno otkucaj sve sto ti lezi na dusi, ali da te ukapiram : akva park.....je najlepsi, najbolji, najjjj.... jeb. li ga sta vec, i onda dalje, to se isplati zbog toga, to je dobro za ovo- ono...
Ako ti nije prbl. cekam sa nestrpljenjem tvoj odgovor!
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #588 poslato: 28-03-2008, 10:47:55 »

aqua park nije najbolji na svetu ali u srbiji jeste i to je definitivno tako i da postoji kapacitet da se prosiri i da opet ne bude najbolji na svetu ali konkurentan onima u grckoj bugarskoj itd a u isto vreme i najbolji van mora da bude jedan od retkih dobrih aqua parkova koji nije na obali mora!!

i nisam razumeo tvoje pitanje ona sta jos hoces da ti odgovorim???

a ja i ti mozemo da odemo i premerimo pivaru od pivarskog bazena pa sve do dole do silosa ima minimum 500 metara a tek sa one strane koliko je pivara dugacvka tako da ako sam malo preterao mozda nema 2 kilometra ali 1 ima sigurno!
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #589 poslato: 28-03-2008, 14:07:56 »

a ja i ti mozemo da odemo i premerimo pivaru


Merili su to oni kojima je to posao.

Iskreno,nemam vremena za tu za*ebanciju(da ne pomislis da odbijam poziv zato sto nisam druzeljubiv) pa cu posegnuti za malo sofisticiranijim metodama:

   http://www.belex.co.yu/prospekti/JGPI___.html

Cak i da saberes i povrsinu predstavnistva "JAGODINSKE PIVARE" u Kragujevcu,Krusevcu i Nisu,neces doci maltene ni do cetvrtine zeljene cifre.Ako te ne mrzi,saberi povrsinu koja ti je data pa ces videti.

od pivarskog bazena pa sve do dole do silosa ima minimum 500 metara a tek sa one strane koliko je pivara dugacvka tako da ako sam malo preterao mozda nema 2 kilometra ali 1 ima sigurno!

Od bazena do centra ima 500 m...manje-vise....tek da znas.


Eh ti brojevi....ne moz' covek medj' njima da se snadje.... A zapravo,sva besmislenost tvrdnje da AQUA PARK ima neki profit se zapravo i vidi u brojevima.Evo recimo,sta ti mislis,koliko prosecno posetilaca ima dnevno AQUA PARK Samo uzmi u obzir i da kisnim danima nema nikog i potrudi se da budes malo realniji nego u slucaju sa PIVAROM.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #590 poslato: 28-03-2008, 14:34:02 »

Citat
Od bazena do centra ima 500 m...manje-vise....tek da znas.

Misliš od Pivarskog bazena do centra grada ?

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #591 poslato: 28-03-2008, 14:47:46 »

Misliš od Pivarskog bazena do centra grada ?

Da.Opet,moja slobodna procena....znas li ti tacnije?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #592 poslato: 28-03-2008, 15:07:29 »

Misliš od Pivarskog bazena do centra grada ?

Da.Opet,moja slobodna procena....znas li ti tacnije?

Slabo procenjuješ  - ima više od 1 km

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #593 poslato: 28-03-2008, 15:17:23 »

Slabo procenjuješ  - ima više od 1 km

Moguce.Ocigledno mi procena nije jaca strana.

Ali to ne menja bitno ono sto sam hteo da kazem.A to je da je kvadratni kilometar reda duzine skoro do centra...pa jos toliko u sirinu....Besmislenost tvrdnje da "JAGODINSKA PIVARA" zauzima 1 kvadratni kilometar je ocigledna(a o dva da ne pricam)...

Nego 'ajd kada si tu a ja sada imam vremena,koliki je prosecan broj posetilaca vodenog parka dnevno?Okvirno...da ne bude da ja umanjujem...
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #594 poslato: 28-03-2008, 16:22:09 »

oko 4 000 ljudi dnevno je u proseku bilo ljudi prošlog leta u Aqua parku

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #595 poslato: 28-03-2008, 16:36:40 »

Prvog meseca prodato 50 000 ulaznica sezona zavrsena sa 90 000 prodatih ulaznica.Barata se sa cifrom od 100 000 posetilaca,ali niko ti nece reci 100 000 prodatih ulaznica.Leto je bas bilo dobro,a krajem avgusta bazeni su vec bili prazni.Nisam bas brojao dane ali to je prosek oko 1500-1700 karata dnevno. Podatak za prvi mesec izneo Gliga na TVu,za njega sam bas siguran,drugi sam pokupio opet Gliga na nekom takmicenju. Sigurno je bilo dana i sa preko 5000 ulaznica,ali bilo je i dosta vezanih dana sa 0.
« Poslednja izmena: 28-03-2008, 16:41:08 od strane GODO »
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #596 poslato: 28-03-2008, 17:05:37 »

od bazena pa do kraja silosa pivarskih ima 500 metara i to je sigurno!!

ovako ja sam realan covek sto se aqua parka tice kao prvo prosle god je jako kasno optvoren i to je bilo nesto novo tako da prosla god nije relevantna ali ajmo ovako od 1 juna do 1 septembra da postoje 60 dana kada ce aqua biti otvoren i to neka se pomnozi sa prosekom od 4000 ljudi dolazi se do cifre od 240000 hiljada i nek ne plati svako ulaznicu vec neka bude prosek 150 dinara tu se dobija 3200000 dinara ili 400000 evra samo od ulaznica a gde su suncobrani gde su lezaljke gde su pljeskavice gde su sokovi ove stvari mnogo vise donose para od samih ulaznica tako da je aqua park i te kako profitabilna stvar stim sto u slucaju prosirenja i bolje markentiske kampanje moze da se dodje do cifre od 10000 ljudi dnevno!!

ja jos nisam dobio odgovor na pitanje dali 98 posto ljudi ide u aqua park zbog plivanja ili zabave???
i dali je neko dirao nesu gigica i miska compora i njihove bazene??????posto ovde neko stralno prica kako inspekcija je zatvarala bazene neka mi neko samo kaze koje to bazene!!
epos nije radio ni pre i da ono neki pametan uzme pod svoje pa da ono postane bazen samo za goste kafane znaci nemoze da se udje na kupanje nego da moze samo da se tu pijucka pice nesto jede i u tom slucaju moze da se kupas!!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #597 poslato: 28-03-2008, 17:50:28 »

i ti si "realan covek"??? i nek ti vrati pare onaj sto te ucio matematiku....
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #598 poslato: 28-03-2008, 18:56:49 »

@ NIKO
99% ide zbog zabave,jer kad je guzva ne moze da se pliva.Ja sam bio jednom i bio je tunjav dan i brat bratu, nije bilo 50 ljudi i bilo mi je super.
Racun ti i ovako i onako,samo mislim da je prosek od 4000 precenjen.
U pravu si za ostale bazene,ja sam ih koristio bez problema.
Da li znas gde idu pare sa bazena,JASSI , opstini,ili dele?
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #599 poslato: 28-03-2008, 19:31:41 »

mozda prosle god je bilo malo manje od 4000 ali ove ce sigurno da bude toliko ako ne i vise!!

evo ja gledam po sebi koliko samo para ostavim u taj deo grada od kako je tamo aqua park i zoo vrt koliko puta kad mi neko dodje sa strane odemo tamo na rucak i svi su odusevljeni i dodju tu ponovo i te ulaznice su sitnica koliko se tu para jos potrose!!
a te pare nemora da idu nikome u dzep bitno je samo da se siri i tako automatski gradjevinskwe firme dobijaju posao pa se tu grade zgrade pa tu mnogi nadju posao ako ne direkno onda indirekno od toga ima neku korist samim tim sa velikom cirkulacijom ljudi se otvara mogucnost za restorane kafice prodavnice sve to vuce sa sobom neke stvari ko imalo razume sadasnju ekonomiju i sadasnji svetski trend pare se ulazu u hotele nekretnine zabave diskoteke kafice 90 posto ekonomije u razvijenim zemljama donose usluge to jest prodavnice banke kafane aqua parkovi razno razne atrakcije evo ja ovako glup to znam a ova jagodinka pametna to nezna!!!

a pare se zaradjuju i prave u africi i aziji od cistog rada znaci proizvodnja poljoprivreda itd!!

sad nisu to neke idealne plate ali bolje i to nego nista koliko je samo dzabalebarosa po skveru koji trose zadnji dinar svojih roditelja na pivo i vutru i semenke svako radno mesto za te dzabalebarose bez obzira na platu od 16000 moze i njima da donese malo bolji zivot a i njihovi roditelji malo da zivnu a neko ko misli da se u razvijenim zemljama vozi mercedes dok cistis aqua park pa taj je mnogo slusao cedu jovanovica i b92!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 24 upita.