Razne zanimljive teme > Hobi

Folklor

<< < (2/4) > >>

Black:
I ja sam igrao folklor u školskim , vojničkim i studentskim danima . Na moje insistiranje , i moja ćera je počela sa folklorom i uspešno nastupila na 5 - 6 koncerata. Onda je sve to zabatalila jer ,, tata , to uopšte nije kul " i posvetila se onome što je , po njenom mišljenju kul , hip - hopu. Sada je član juniorske formacije jagodinske ,, La Lune " , ima desetak medalja sa raznih takmičenja i pred vratima je čuvenog  ,, Drim Tima ". To je stariji sastav igrača koji se okitio sa nekoliko titula prvaka sveta u hip - hopu ( ako se dobro sećam). Šta da se radi , takva je bila njena volja i želja a ja nisam hteo silom da je teram da nastavi folklor. Mislim da je i njoj ponekada žao zbog te odluke ali....

Lazarica:

--- Citat: autentik  03-02-2008, 11:01:03 ---
--- Citat: Ivanka  03-02-2008, 10:47:37 ---Na žalost sam antitalent za igranje. Imam dve leve noge.

--- Kraj citata ---

To sam i ja ustanovio kod mene

--- Kraj citata ---
Ovo me podseti na jednog mog jako dobrog prijatelja. Tako on svaki put tvrdi da nema pojma sa igranjem, da ima dve leve noge, da je anti-talenat, bla, bla, bla... E, onda lepo popije, jedno 3-4 vinjaka, pa da vidiš kad se uhvati u kolo!!! Idi begaj! Veze k'o lud. Prepliće onim nogama, k'o makazicama. Eto, draga Ivanka i Autentiče, recepta za dobru igru. NI NE ZNATE DA ZNATE!!!

outbreak:
Lepo je počelo,drago mi je da ima puno vas koji su ili bi se bavili folklorom,i reći ću vam nije to tako teško,a i ako igra ne ide kako treba ima raznih aktivnosti i nikada nije kasno da se proba.Ja sam 17 godina aktivno igrao,za različita društva,najlepše mi je bilo u društvu u mome gradu gde sam i završio karijeru,i iskren da budem nikada nisam zažalio prošao sam puno toga proputovao dosta,naučio puno,i sada se trudim da i druge naučim tome.Sa klincima sa kojima sada radim mi je divno i osećam da radim jednu divnu stvar.Pa ko god od vas je voljan da nauči nešto o tome,i da igra naravno,evo mesta pitajte.

ribica:
Ja sam pokusavala,ali ne vredi,ne mogu da uhvatim ritam,valjda se rodis takav,trapav! :aq21: Kad bude neka svadba,prva ustanem,igram,srecom niko ne obraca paznju,izgubim se u masi. :aq24:

Ivanka:
Ma kad malo popijem, znam i da pevam. Nije lepo, ali je glasno.
--- Citat: Lazarica  04-02-2008, 21:30:07 ---
--- Citat: autentik  03-02-2008, 11:01:03 ---
--- Citat: Ivanka  03-02-2008, 10:47:37 ---Na žalost sam antitalent za igranje. Imam dve leve noge.

--- Kraj citata ---

To sam i ja ustanovio kod mene

--- Kraj citata ---
Ovo me podseti na jednog mog jako dobrog prijatelja. Tako on svaki put tvrdi da nema pojma sa igranjem, da ima dve leve noge, da je anti-talenat, bla, bla, bla... E, onda lepo popije, jedno 3-4 vinjaka, pa da vidiš kad se uhvati u kolo!!! Idi begaj! Veze k'o lud. Prepliće onim nogama, k'o makazicama. Eto, draga Ivanka i Autentiče, recepta za dobru igru. NI NE ZNATE DA ZNATE!!!

--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju