Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Jagodina i Njegov komentar  (Pročitano 8347 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Jagodina i Njegov komentar
« poslato: 19-10-2007, 10:03:20 »

...E da vidite kakva je Jagodina danas. Pa to je cudo jedno. Moze da prica ko sta hoce, ali tamo je napravljeno mnogo.Na toj njihovoj letnjoj sceni imali su 56 programa ove godine. I ne samo to, honorari su isplaceni na vreme, ispostovani smo do kraja.
Bio sam i u gradu, sve, bre, odlicno funkcionise, sredjeno, sve napravili, akvapark, zoo vrt. Ko Las Vegas. kazem, cudo jedno...


     Oliver Njego - Blic Puls 18.10.2007.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #1 poslato: 19-10-2007, 18:57:31 »

Dobro, covek video sjaj a mi vidjamo i bedu Jagodine.Jagodina kao LAS VEGAS po cemu ?Kockarnicama?Sumnjivim tipovima?Mozda dobio honorar kao da je pevao u Vegasu? Covek lepo peva ali lepo i lupa.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #2 poslato: 20-10-2007, 11:23:24 »

Smeh, ovaj komentar je odlican. Ne bih nista da dodam, osim da mi je vrlo cudno bilo to da je bas takav GLAS udario na Las Vegas!
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #3 poslato: 20-10-2007, 17:30:29 »

Mozda nekome i Bejrut izgleda cool na 2-3 sata, cista egzotika. E, ali ZIVI tamo, bato  :aq01:
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #4 poslato: 25-10-2007, 10:20:25 »

čovek lupa zato što iznosi svoje utiske...mislim da sada već preterujete,...pa ja ne mogu da verujem da vama ne valja svako ko kaze iole lepu reč o našem gradu????
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #5 poslato: 25-10-2007, 11:30:22 »

Jesi li bila u Vegasu kad ti se čini toliko sličan Jagodini?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #6 poslato: 26-10-2007, 10:40:14 »

Posto Njego nije debil pa da OZBILJNO poredi NEUPOREDIVO (Jagodinu i Vegas  :aq21: :aq21: :aq21: ) zakljucujem da je samo bio ironican, satirican, cinican, kako vam drago  :aq24: Ne zeli da sece granu na kojoj sedi, mozda kapne jos koji VEGAS honorar od Palme  :aq21: Diplomata  :aq21:
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #7 poslato: 04-12-2007, 18:25:13 »

                                                                                         O G L A S


Menjam svoj gradic u Vojvodini za JAGODINU. Svi pljuvaci Jagodine mogu da se jave u bilo koje doba dana i noci. A kada se budete menjali sa mnom, vise ce te znati da volite i cenite svoj grad ali, tada ce biti kasno.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #8 poslato: 04-12-2007, 22:36:14 »

Pa Jagodina i sa Palmom i bez Palme je svakako bolja od vojvodjanskih selendri van auto-puta, tako da ne treba preterivati.

Umesto zamene gradova, mozda obicna udaja moze da resi problem.

Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #9 poslato: 04-12-2007, 22:42:38 »

Pa Jagodina i sa Palmom i bez Palme je svakako bolja od vojvodjanskih selendri van auto-puta, tako da ne treba preterivati.

Umesto zamene gradova, mozda obicna udaja moze da resi problem.



Ti uopšte ne znaš da razgovaraš  - samo znaš da vređaš

Nije rekla  SELENDRA  nego gradić u Vojvodini

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #10 poslato: 04-12-2007, 22:54:13 »

Pazi ga autentik!! Pa jesi li ti bio po vojvodjanskim selima i varosicama?

Ja je jednog leta celu procesljala, zanosila se da kupim tamo kucu. Moji utisci...ravnica, sve usoreno, dosadno...da se ubijes!

I gradici tamo su zesce selendre kad su odsecene.

 
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #11 poslato: 04-12-2007, 23:02:38 »

Pa Jagodina i sa Palmom i bez Palme je svakako bolja od vojvodjanskih selendri van auto-puta, tako da ne treba preterivati.

Umesto zamene gradova, mozda obicna udaja moze da resi problem.


Ti uopšte ne znaš da razgovaraš  - samo znaš da vređaš
Nije rekla  SELENDRA  nego gradić u Vojvodini

Nisam ni rekao da ona živi u selendri nego da je Jagodina bolja od vojvođanskih selendri, posebno van auto - puta, sa onom žutom vodom iz vodovoda što smrdi itd. Izvinjavam se ako je izgledalo kao uvreda, hteo sam reći da ima koječega od čega je Jagodina bolja, uprkos ...

Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #12 poslato: 05-12-2007, 11:07:23 »

Ma, necemo se valjda sad svadjati oko mene, vojvodjanskih "selendri", gradica i koje čega. Lala bi reko "manite se, derani". Nije baš sve tako crno ovde. Ima i ovde sratih gradova, koji su prelepi (Sombor, Subotica, Zrenjanin, Inđija,a o Novom Sadu i da ne pričam). Ali, eto, ko za inat meni je Jagodina lepša, jer se u njoj osećam kao "svoj na svome"... Ipak je to ŠUMADIJA. Ko je živeo u pojedinim delovima Vojvodine, taj savršeno dobro zna o čemu pričam. A ono za vodu ste u pravu. Stvarno nam je voda takva.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #13 poslato: 05-12-2007, 14:03:38 »

Jagodina nije u Sumadiji vec u Pomoravlju. Cak je i sediste te oblasti.

A Novi Sad..pa nema mu ravnog u celoj Srbiji! Najlepsi grad! Takodje i Subotica i Sombor.

To su gradovi koji ne mogu da se porede sa gradovima u Srbiji.

A ono sto je mene privuklo u Vojvodini su LJUDI! Krase ih osobine koje se meni jako svidjaju!
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #14 poslato: 05-12-2007, 16:53:44 »

Loremo, u pravu su za Pomoravlje. Stvarno sam napravila veliku omašku. Nadam se da se Jagodinci ne ljute što sam im grad malo "pomerala" po geografskoj karti. Možda grešim, ali nekako mi se sve čini da ti imaš neku rodbinu u Vojvodini i da ih posećuješ. Ako ne misliš da sam suviše ljubopitljiva, volela bih da znam u koji grad ti to nama dolaziš?
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #15 poslato: 05-12-2007, 18:24:27 »

Ako izuzmem tetu, koja zadnjih godina zivi u Indjiji i kod koje sam bila dva puta,
nemam rodbinske kontakte sa Vojvodinom.
Moji utisci datiraju jos iz perioda adolescencije i sa godinama su se samo ucvrstili.
Kao klinka sam imala drustvo iz Rume i N.Sada. Nezaboravno druzenje sa neizbrisivim uspomenama
na srdacnost, kulturu, stil... tada je N.Sad ostavio na mene jake utiske.  :aq29::aq06: :aq26:
Sa godinama i razna poznanstva i prijateljstva, putovanja i price su, eto, formirale to moje misljenje.

A tvoje odusevljenje Jagodinom ne razumem. Realno, ne vidim cime taj grad moze nekoga toliko da fascinira.
Osim...ako je ljubav u pitanju! :aq06: :aq28:



   

Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #16 poslato: 09-12-2007, 10:26:42 »

A ja ne razumem zasto neko ko je toliko zaljubljen u Jagodinu - ne dodje i da u njoj zivi? Sad vidim da gospodjica ne zivi van Srbije (kao sto sam najpre pomislila) vec u Vojvodini, u mestu cije ime nikako ne zeli da kaze. Ne vidim sta je onda problem iznaujmiti stan u JA, spakovati kofere i otputovati 200 km juznije? Vidis, u Jagodini cvece cveta, pticice pevaju, kuce su od cokolade, prozori od marmelade, ima posla kol'ko ti drago, plate velike, grad sa DUSOM...sta se ceka?  :aq21: Sele se ljudi u Australiju, na Novi Zeland, sta tebe sprecava?
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #17 poslato: 12-12-2007, 21:04:16 »

A ja ne razumem zasto neko ko je toliko zaljubljen u Jagodinu - ne dodje i da u njoj zivi? Sad vidim da gospodjica ne zivi van Srbije (kao sto sam najpre pomislila) vec u Vojvodini, u mestu cije ime nikako ne zeli da kaze. Ne vidim sta je onda problem iznaujmiti stan u JA, spakovati kofere i otputovati 200 km juznije? Vidis, u Jagodini cvece cveta, pticice pevaju, kuce su od cokolade, prozori od marmelade, ima posla kol'ko ti drago, plate velike, grad sa DUSOM...sta se ceka?  :aq21: Sele se ljudi u Australiju, na Novi Zeland, sta tebe sprecava?

Ja nisam po prirodi ni cinicna, niti sarkasticna, ni ironicna, da bih na ovakvo pitanje odgovarala tim tonom i stilom kojim je ovaj komentar napisan.

                                                                                                                                                                               
 Leremo, veliki pozdrav za tebe i samo jos jednom konstatujem kako je svet mali, jer, zamisli tu koincidenciju, ja imam sestru od tetke, koja je udata u Rumi. Dobro sad... meni se, licno Ruma ne dopada, ali zato o Novom Sadu imamo identicno misljenje :aq26: :aq06: :aq26:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Jagodina i Njegov komentar
« Odgovor #18 poslato: 14-12-2007, 17:57:05 »

Super, onda odgovori tonom koji se tebi svidja. Sta je problem preseliti se u DUSEVNU Jagodinu?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.134 sekundi sa 24 upita.