Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE  (Pročitano 8501 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« poslato: 19-07-2007, 12:40:41 »

Sony je snizio cene Playstationa 3, ali se Microsoft neće odlučiti za isti potez za Xboxom 360.

Ovog ponedjeljka, Sony je snizio cene Playstationa 3 za 100 dolara, odnosno oko 17%, kako bi unapredio loše prodajne rezultate. Playstation 3, sa hard diskom kapaciteta 60 gigabajta i Blu-ray plejerom, sada košta oko 500 dolara i toliko je Microsoftovom Xboxu 360 Elite, sa hard diskom od 120 gigabajta, ali bez mogućnosti reprodukcije DVD diskova nove generacije.

Međutim, Microsoft se odlučio da zadrži cene na istom nivou, tvrdeći da će privlačnost postojećih i dolazećih igara biti dovoljno jaka da privuče većinu kupaca novih konzola. Takođe, Microsoft ima problema i sa neprihvatljivo visokom stopom kvarova Xboxa. Veliki broj vlasnika konzole se žali da Xbox jednostavno prestaje sa radom. Microsoftovi troškovi opravki i produženja garancija za Xbox 360 će ove godine iznositi preko milijardu dolara. Mislim da je Playstationa 3 mnogo bolji sobzirom da se Xbox mnogo vise greje i brzo moze da crkne.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #1 poslato: 19-07-2007, 15:05:22 »

Bolji  je   PS3

Br@nkO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 73
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #2 poslato: 24-07-2007, 17:17:22 »

Meni je X-BOX interesantnija konzola...a ima i bolje igre (bar trenutno)...
Sačuvana

Daca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 82
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #3 poslato: 04-09-2007, 13:35:03 »

Definitivno dajem glas za 360!!! Imam prvu konzolu Xbox koju sada koristi moj sin, a i 360 koju ja koristim. Nikad je ne bih menjala za PS3. Xbox ima mogucnost igranja u mrezi i to je ono koje daj car igrama. Jednu igru mozete zavrsiti za dvadesetak sati, ali igranjem u mrezi uvek je kao da igru pocinjete prvi put. Pored igranja, na ovoj konzoli koristim i msn bez upotrebe racunara. Konzola je povezana u kucnu mrezu i sa ostalim racunarima. Takodje postoje igre koje mogu da se igraju sa igracima koji nemaju ovu konzolu, ali imaju racunar sa vistom na kome imaju tu odredjenu igru.
Sto se tice grejanja, pre mesec dana ispravili su i tu gresku, tako da sad imaju bolje ventilatore i greje mnogo manje. I meni je konzola pre par meseci otisla na popravku, ali nisu je popravili, vec sam dobila novu sa tromesecnom pretplatom igranja u mrezi i tri igre. Zar je malo? Stvarno, komercialni gest na koji sam ostala bez reci. Onaj ko nije probao LiveXbox ne poznaje prave cari ove konzole!
Sačuvana

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #4 poslato: 06-09-2007, 18:34:11 »

Definitivno dajem glas za 360!!! Imam prvu konzolu Xbox koju sada koristi moj sin, a i 360 koju ja koristim. Nikad je ne bih menjala za PS3. Xbox ima mogucnost igranja u mrezi i to je ono koje daj car igrama. Jednu igru mozete zavrsiti za dvadesetak sati, ali igranjem u mrezi uvek je kao da igru pocinjete prvi put. Pored igranja, na ovoj konzoli koristim i msn bez upotrebe racunara. Konzola je povezana u kucnu mrezu i sa ostalim racunarima. Takodje postoje igre koje mogu da se igraju sa igracima koji nemaju ovu konzolu, ali imaju racunar sa vistom na kome imaju tu odredjenu igru.
Sto se tice grejanja, pre mesec dana ispravili su i tu gresku, tako da sad imaju bolje ventilatore i greje mnogo manje. I meni je konzola pre par meseci otisla na popravku, ali nisu je popravili, vec sam dobila novu sa tromesecnom pretplatom igranja u mrezi i tri igre. Zar je malo? Stvarno, komercialni gest na koji sam ostala bez reci. Onaj ko nije probao LiveXbox ne poznaje prave cari ove konzole!
ja imam x-box 360 i kajem se sto sam pozurio pa sam ga kupim, i ja sam imao problem oko grejanja, jeste da je resen ali nije to to, imao sam prilike da se poigram i da isprobam PS3 i mnogo je bolji, a i kako mozes da kazes da je x-box bolji ako nisi probala PS3, a sto se mene tice menjao bi ga odmah za PS3, ako neko hoce doplaticu 50e... imam jos 8 meseci garanciju
« Poslednja izmena: 06-09-2007, 18:35:10 od strane ookkii »
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #5 poslato: 06-09-2007, 20:23:57 »

Licno moje misljenje je, da PS3 ima bolju grafiku, Xbox360 ima stvarno neke prednosti kao npr. umrezavanje i slicno ali meni licno se svidja najvise Nintendo Wii jer se kreces dok igras i ne sedis samo, a i dosta je jeftiniji od konkurencije, i te sve prednosti se naravno i odrazile na prodaju tako da je ta konzola najprodavanija.
Sačuvana
Dark Eagle

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #6 poslato: 06-09-2007, 22:17:32 »

Licno moje misljenje je, da PS3 ima bolju grafiku, Xbox360 ima stvarno neke prednosti kao npr. umrezavanje i slicno ali meni licno se svidja najvise Nintendo Wii jer se kreces dok igras i ne sedis samo, a i dosta je jeftiniji od konkurencije, i te sve prednosti se naravno i odrazile na prodaju tako da je ta konzola najprodavanija.
nitendo will se i meni vise svidja od x-box-a ali ipak mi je PS3 najbolji, grafika je neprevazidjenja a i kvalitet konzole
Sačuvana

Daca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 82
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #7 poslato: 07-09-2007, 08:27:33 »

Definitivno dajem glas za 360!!! Imam prvu konzolu Xbox koju sada koristi moj sin, a i 360 koju ja koristim. Nikad je ne bih menjala za PS3. Xbox ima mogucnost igranja u mrezi i to je ono koje daj car igrama. Jednu igru mozete zavrsiti za dvadesetak sati, ali igranjem u mrezi uvek je kao da igru pocinjete prvi put. Pored igranja, na ovoj konzoli koristim i msn bez upotrebe racunara. Konzola je povezana u kucnu mrezu i sa ostalim racunarima. Takodje postoje igre koje mogu da se igraju sa igracima koji nemaju ovu konzolu, ali imaju racunar sa vistom na kome imaju tu odredjenu igru.
Sto se tice grejanja, pre mesec dana ispravili su i tu gresku, tako da sad imaju bolje ventilatore i greje mnogo manje. I meni je konzola pre par meseci otisla na popravku, ali nisu je popravili, vec sam dobila novu sa tromesecnom pretplatom igranja u mrezi i tri igre. Zar je malo? Stvarno, komercialni gest na koji sam ostala bez reci. Onaj ko nije probao LiveXbox ne poznaje prave cari ove konzole!
ja imam x-box 360 i kajem se sto sam pozurio pa sam ga kupim, i ja sam imao problem oko grejanja, jeste da je resen ali nije to to, imao sam prilike da se poigram i da isprobam PS3 i mnogo je bolji, a i kako mozes da kazes da je x-box bolji ako nisi probala PS3, a sto se mene tice menjao bi ga odmah za PS3, ako neko hoce doplaticu 50e... imam jos 8 meseci garanciju
naravno da sam igrala vecinu igara i na PS3. Inace kad smo kod grafike, uporedjivala sam na plazmi full HD i tek tad se vidi da razlike u kvalitetu bas i nema. Ako se ne igra na kvalitetnom TV-u, sa velikom rezolucijom, onda dzabe je pricati o kvalitetu grafike. Meni je bitniji sam sistem igre i raznovrsnost igara!
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #8 poslato: 07-09-2007, 13:56:56 »

ps3 je ekstra,sanjala sam nocas da sam ga kupila,...smrc,smrc...fudbal izlazi na jesen
Sačuvana

Daca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 82
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #9 poslato: 07-09-2007, 17:34:50 »

ps3 je ekstra,sanjala sam nocas da sam ga kupila,...smrc,smrc...fudbal izlazi na jesen
ti si zaludjenija od mene izgleda, hehhehehe.... sanjas video igre, konzole..... u potpunosti te razumem!!!!!
pozzz
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #10 poslato: 08-09-2007, 10:04:32 »

jao,svaki dan idem u maksi da ga gledam...
Sačuvana

Daca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 82
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #11 poslato: 09-09-2007, 11:35:57 »

jao,svaki dan idem u maksi da ga gledam...
kao sto sam rekla, razumem te! Samo ga ti gledaj... lep, crn, elegantan, sa pravilnim crtama..... hahhaha
Sačuvana

zixmix

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 221
  • Ja bi ovo radio tata....-I tata bi sine!
Одг: Playstationa 3 vS Xbox 360 ???????????? STA VI MISLITE
« Odgovor #12 poslato: 25-01-2008, 07:59:07 »

Ko
jao,svaki dan idem u maksi da ga gledam...
kao sto sam rekla, razumem te! Samo ga ti gledaj... lep, crn, elegantan, sa pravilnim crtama..... hahhaha
Koliko je superiorniji PS3 od Xbox360 govori i vest da je Crytek koji je napravio fantastičnu igrici Crysis za PC odlučio da je napravi i za PS3 ali je odustao od XBOX360 jer njegov hardwer je nedovoljan da podrži zahtevnost buduće igrice. Inače neznam zašto uopšte razmattramo koja je konzola bolja to je očiglidno i iz aviona PS3. Jedino što im je zajedničko je to što su i jedna i druga konzola najsavremenije ali je PS3 ispred svog vremena i da će doći do izražaja tek za 1-2 godinde.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 26 upita.