Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Gotovinski popust od 10% na PVC stolariju, roletne i komarnike  (Pročitano 1587 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrmot

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 585

ZAŠTO PVC STOLARIJA?

PVC STOLARIJA predstavlja više od polovine montirane stolarije u Nemačkoj, a to pre svega zbog njene energetske efikasnosti, lake nege, visokog kvaliteta i dugovečnosti. PVC STOLARIJA predstavlja više od polovine montirane stolarije u Nemačkoj, a to pre svega zbog njene energetske efikasnosti, lake nege, visokog kvaliteta i dugovečnostiŠto se tiče ekološkog uticaja, PVC stolarija je postigla veoma dobre rezultate u pogledu rešavanja ekoloških problema. Pre svega imaju najveći potencijal u uštedi energije od svih materijala od kojih se izrađuje stolarija danas. Profili od kojih je napravljena PVC stolarija se mogu 100% reciklirati. Tako da uzevši sve to zajedno sa njihovom dugovečnošću i uštedi tokom životnog ciklusa stolarije ovaj materijal je najodrživije rešenje dostupno kada su u pitanju prozori danas.

Vise informacija na http://www.mrpvcsistem.rs/pvc-stolarija.php

Mike Alasa 50, lokal 25
Tel.: 011/328 52 14
milos.tatic@mrpvcsistem.rs / www.alustolarijabeograd.rs

Gandijeva 3, lokal 15
Tel.: 011/ 22 82 413
trgovacka@mrpvcsistem.rs / www.pvcstolarijabeograd.rs

Vojačka 56, Batajnica
Tel.: 011/8482-552 / Fax.: 011 848 04 000
office@mrpvcsistem.rs / www.mrpvcsistem.rs

« Poslednja izmena: 20-07-2017, 10:42:24 od strane mrmot »
Sačuvana

Mirjana983

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 16
Odg: Gotovinski popust od 10% na PVC stolariju, roletne i komarnike
« Odgovor #1 poslato: 21-07-2017, 10:53:04 »

Dobar dan, mene zanima da li MR PVC SISTEM u svojoj ponudi ima nesto tipa nepravilni prozori? Sad ne mogu tačno da se setim kako se zovu ti sto mene zanimaju, mislim da je nešto, kosi prozori, lučni prozori, uglavnom to su neki nepravilni PVC prozori. Molim Vas ako znate sta trazim da me samo uputite gde mogu pogledati ponudu.
Sačuvana

Vukan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 165
    • NVT Dizajn
Odg: Gotovinski popust od 10% na PVC stolariju, roletne i komarnike
« Odgovor #2 poslato: 31-08-2018, 14:27:57 »

Zašto su naše pvc ograde bolje od drvenih ograda i kako izabrati pvc ogradu
Sačuvana
Najbolji katalog yubc za pravi tim vegateam propali radio roadstar i severna desavanja zapadnobackiokrug
 

Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 24 upita.