Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?  (Pročitano 14162 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127

Sviram gitaru u tribut to rock bendu IZ SVE SNAGE iz KS-a.Trenutno sviramo u Kraljevu,ali smo spremni da se pojavimo svuda gde postoji dobra volja i dobri ljudi,koji vole da cuju kvaliteten zvuk.Uzivo hitovi GARI MOORA<KRAVICA<BILI IDOLA<DOORSA<DEEP PURPLA<WHITE SNAKA<EKV-A< PEPERSA<LEB I SOLA...i mnogo toga jos.Vi nadjite klub i eto nas kod vas.Pozdrav Cupriji od MUZIKOHOLIKA!!!!!!!!! :aq29: :aq29: :aq29: :aq29:
« Poslednja izmena: 14-08-2008, 12:26:29 od strane muzikoholik »
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #1 poslato: 19-11-2008, 21:50:21 »

     DA LI JE MOGUCE DA U CUPRIJI NE POSTOJI NI JEDNO MESTO GDE SE NESTO SVIRA<A DA TO NIJE NARODNJAK!? (187 puta procitano,a ni jedan jedini post,pa gde zive na forumu ti RnR-ovci!!! :aq16:)
 Paracin je proslog vikenda osvetlao obraz,svirali smo u PAB-u,i bas je bilo do j....  Ako neki DOBROnamerni slusalac DOBRE muze ima neku informaciju na ovu temu,a pri tom ponekad i izadje da proseta Cuprijom u kasne sate,nek posalje neki post...gde da dolazim u Cupriju u nebrano grozdje,da se izgubim,da zalutam..ovako je lakse,neko mi baci kosku,a ja se upecam i dojezdim. :aq06:
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #2 poslato: 21-11-2008, 10:15:52 »

   UUUUUuuu breeee....Cuprichani,a pogotovo Cuprichanke,al me bojkotujete maximalno.Ako,ako... Sad se Jimi Hendrix i Milan Mladenovic prevrcu u grobu zbog toga!!!Sto bar neko ne napise "ODJEBI BRE MUZIKOHOLIK,CUPRIJA JE TURBO-FOLK RUPA" i to je demokratski i forumaski,pa da sklanjam temu sa portala... :aq16:
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #3 poslato: 21-11-2008, 13:33:23 »

Ne donosi prebrze odluke,cupricanima treba vreme da se probude iz sna koji se zove ...sarene mi gacice,a ti se ljutis...,,sacekaj malo zima je tek pocela.Ima ljudi koji i drugacije misle,ali na zalost nisu u mogucnosti da ti pomognu,jer ,ili ne zive tamo vise,ili nemaju vezu ili .....ali ne odustaj od poziva,duboko verujem da ce cuprijski rokeri da se probude,a ima ih poprilicno veruj mi....
A sto ne odes da popricas sa ,,upravnikom ,,doma omladine,,?? ili zajedno sa Autentikom ,on zeli da organizuje igranke i druge zabave(nisam dvosmislena)pa mozda jednim udarcem  ubijete dve ili tri musice??
Molim te da ne odustajes,smatram da je tvoja namera dobra,jer nasi klinci treba da cuju  i nesto drugo i da se vaspitavaju i u nekom drugom muzickom smeru....samo napred imas moju podrsku ,ako je to nesto
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #4 poslato: 21-11-2008, 18:07:48 »

     Da nisi SONJA,nego npr. "SONJ" :aq29:,napisao bih "FALA K.....",da je neko napokon odreagovao,ovako posto si dama ,samo hvala na iskrenoj podrsci...Mozda se vidimo na svirci...
Sačuvana

Nesa@

  • Gost
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #5 poslato: 23-12-2008, 17:21:16 »

Pa Sonja,za tvoju informaciju,razgovarao sam ja letos sa direktorom Doma Omladine i sa Milketom,koji se tamo vise pita i od samog direktora,odmah ono posle Hita 202,koji smo radili u Domu Omladine,ali na zalost nikakav dogovor nismo mogli da postignemo,jer obojica gledaju iskljucivo svoje dzepove i svoje interese i ni malo ih ne interesuje da se tu nesto desava malo cesce i da i tu u Cupriji postoji i neka druga vrsta publike.Eto,za tvoju informaciju,da je bilo pokusaja,ali uzalud.
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #6 poslato: 23-12-2008, 21:52:42 »

KARFIOL(Nesa)
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #7 poslato: 28-02-2009, 21:57:56 »

  Jutros kad smo se vracali sa svirke iz Jagodine,na semaforu u Cupriji prochitam plakatu na jednom stubu tipa ZIVA SVIRKA U GREEN CAFFE-U ,gostuje neki RnR band...


Pitanje glasi:da li neko ima nekakvog pojma o ovom mestu,da li organizuju svirke,koliki je prostor,da li mozda neko ima neki kontakt itd...E sad ako ima kog dobronamernog ljubitelja dobrog zvuka nek naskraba nesto ovde,u suprotnom cu biti primoran da se lichno obratim AUTENTIKU,on ionako sve zna,valjda ima tu charobnu kuglu,sta ja vec znam...

Pa onda mozda zasvirimo i u Cupriji... :aq06:
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #8 poslato: 01-03-2009, 08:03:01 »

autentični pomogni čoveku


muzikoholičaru kada ste ponovo u Jagodini i gde
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #9 poslato: 01-03-2009, 18:26:03 »

 Pa ne menjamo lokaciju u Pabu nam je bas OK.Exkluzivna najava 27.mart,ponovo...malo ima da se nachekate,ali mislim da je jednom mesecho gostovanje sasvim u redu.Da je vise,mozda bi bilo previse...mada :aq15:
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #10 poslato: 02-03-2009, 10:36:40 »

AUTENTICE,pa kazi nesto u vezi tog GREEN CAFFE-a.. :aq13: :aq13:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #12 poslato: 02-03-2009, 11:39:30 »

Cafe Green se nalazi kod Tržnog centra SUNCE

u centru grada

064/93-42-894  -  Slađan - konobar

pa traži dalje

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #13 poslato: 02-03-2009, 17:07:13 »

 Jel' udaras recke,koliko si od mene do sad zaradio pica??? :aq21: :aq21: :aq21:

HVALA VELIKO! :xq004:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #14 poslato: 02-03-2009, 18:19:17 »

Pamtim ja sve, i beležim

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #15 poslato: 04-03-2009, 15:58:48 »

    Sve je to lepo,ali ja tog Sladjana nikako ne mogu da navatam....Zvao sam ga najmanje 10-tak puta u zadnja 3 dana,dok se nije javila neka zena sa jekavskim dijalektom i odgovorom da Sladjan nije kuci,i ne zna da li ce da dodje,i da on nigde ne radi..skroz konfuzno,kao da je videla duha preko telefona...Nista,izgleda da cu neko vece da se spustim do Cuprije.
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #16 poslato: 04-03-2009, 16:00:43 »

A da i jos nesto...svako ko je voljan da chuje nesto sto je iz sve snage,nek za info poseti paracinsku stranicu na istom forumu...
« Poslednja izmena: 04-03-2009, 16:01:22 od strane muzikoholik »
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #17 poslato: 04-03-2009, 17:26:55 »

Muzikoholičaru pa ti si se trudio "iz sve snage" da  postaneš PR benda
Sačuvana

muzikoholik

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 127
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #18 poslato: 05-03-2009, 10:18:57 »

   E prijatelju,ja sam ti i PR i menager i zapisnichar i higijenichar i komercijalni direktor i chistach voznog parka i blagajnik i psihoterapeut i unproforova mirovna misija kad zatreba i zivi podsetnik i bebisiter ,j...li ga sta vise nisam...


      Evo javno ti nudim menagerski posao tj.PR,uslov je da obezbedis najmanje 8 svirke mesechno i imas 10% od svake pogodbe!!!!Prvog meseca kad ne ispunis zadatak dobijas javni otkaz i da vidis koliko je lako svirati,ali svirati da te neko chuje,da se to ljudima svidi i da redovno imas posla...Oni sto sviraju po garazama i podrumima,imaju jednu ili nijednu svirku u mesec dana,a kenjaju o nekom kvalitetu su pluskvam-perfekat...

   Long live RnR je lepa fraza,ali kad jednom udjes u to nije ni malo lako da se tu i odrzis...najlakse je stvari posmatrati sa strane,malo je onih koji hoce(ili umeju) i da zagrizu,a u bendu je uvek 5-6 ljudi...Ziva istina! :aq25:

Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: DA LI JE NEKO VOLJAN DA UGOSTI rok atrakciju IZ SVE SNAGE!?
« Odgovor #19 poslato: 05-03-2009, 17:28:19 »

 :aq15: :aq15: :aq15:

ne moj dva puta da kažeš ovo, možda i pristanem za 20%

 :aq21: :aq21: :aq21:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 24 upita.