Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Park kod Opštine se sređuje  (Pročitano 18527 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #20 poslato: 17-07-2007, 07:49:25 »

Nikad na znas ko sve ovo cita....ako se ,kojim slucajem postavi fontanica, znacemo da i preko foruma mozemo da uticemo  :aq08:

Hahahahahaha

bas tako

Uh, bilo bi lepo da je to istina

Salvador

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 99
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #21 poslato: 17-07-2007, 16:39:12 »

to sredjuju zbog zote. resio je i tu ce da stavi spomenik knjeginji milici

Pa Palma i Zota su taj spomenik planirali da postave jos 2002 godine.Cak su i nasli vajara a vrrednost ove investicije je bila oko 25.000 evra.Ne znam zasto to tada nije realizovano.
Inace,finansije su trebale da budu obezbedjene dobrovoljnim prilozima gradjana.Ne znam kako sada to planiraju da ostvare.
« Poslednja izmena: 17-07-2007, 16:42:58 od strane Salvador »
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #22 poslato: 17-07-2007, 16:44:52 »

A je l' Zoti taj park od dede i oca ostao u nasledje pa ga sredjuje u SVOM fazonu?  :aq21: Je L' ga sredjuje i o svom TROSKU? Nemoj mi reci da ne slusa Cecu?  :aq21:

ti li si dala za spomenik i sve ostalo? koliko znam on je obezbedio sredstva, a kazem da ga sredjuje u svom fazonu iz jednostavnog razloga sto nije u fazonu fontana, da je u tom fazonu napraivo bi i on jednu dok je bio predsednik opstine, ali nije - znaci nije u fazonu fontana

Jaoooooo, nemoj, molim te o obezbedjivanju sredstava iz sopstvenog dzepa. Ne kad je ex JULOVAC u pitanju :D Izvrgavas sebe podsmehu :D Zna se kako su JULOVCI "posteni" i CIJE su to ZAPRAVO pare, JUL JE COOL :D
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #23 poslato: 17-07-2007, 18:49:14 »

A je l' Zoti taj park od dede i oca ostao u nasledje pa ga sredjuje u SVOM fazonu?  :aq21: Je L' ga sredjuje i o svom TROSKU? Nemoj mi reci da ne slusa Cecu?  :aq21:

ti li si dala za spomenik i sve ostalo? koliko znam on je obezbedio sredstva, a kazem da ga sredjuje u svom fazonu iz jednostavnog razloga sto nije u fazonu fontana, da je u tom fazonu napraivo bi i on jednu dok je bio predsednik opstine, ali nije - znaci nije u fazonu fontana

Jaoooooo, nemoj, molim te o obezbedjivanju sredstava iz sopstvenog dzepa. Ne kad je ex JULOVAC u pitanju :D Izvrgavas sebe podsmehu :D Zna se kako su JULOVCI "posteni" i CIJE su to ZAPRAVO pare, JUL JE COOL :D

tvoje pare? naravno da nisu oni dali iz dzepa ne znam sta, ali su nasli nekoga ko ima interes, a ti se zapitaj sto ti ljudi imaju interes
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #24 poslato: 19-07-2007, 16:21:17 »

To su NASE pare, ono malo sto mu gazdarica Mira nije stigla da iznese na Kipar  :aq21: Breeee, ZS, koliko ti imas godina? 15?  :aq24:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #25 poslato: 19-07-2007, 16:36:50 »

To su NASE pare, ono malo sto mu gazdarica Mira nije stigla da iznese na Kipar  :aq21: Breeee, ZS, koliko ti imas godina? 15?  :aq24:

to je od nekoga sada namakao, verovatno nekim obecjanjima ili je krenuo da naplacuje usluge koje je nekada cinio
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #26 poslato: 19-07-2007, 16:39:04 »

Zar nije usluge naplacivao PRE nego sto ih ucini. Ja se jos secam tarife ( u nemackim markama) koju su mi rekli da treba da mu pljunem ako hocu da radim u ELD. Daleko mu lepa kuca!  :aq28:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #27 poslato: 19-07-2007, 16:42:54 »

Zar nije usluge naplacivao PRE nego sto ih ucini. Ja se jos secam tarife ( u nemackim markama) koju su mi rekli da treba da mu pljunem ako hocu da radim u ELD. Daleko mu lepa kuca!  :aq28:

to su tarife za sve ELD i svugde su to uzimali, na zalost nisam video da je i jedna vlast, koja god da je dosla i koliko god pricaju da se bore protiv korupcije i kriminala ucinila da bar nekoga od nih smesti gde im je mesto. obzirom da sam sao cuo da su ludi uzimali, i to mnogi u mnogiim gradovima, ali nisam video da je bilo sta od toga dokazano, smatram da se to nije ni desilo (nemam materijaln edokaze koje bih mogao da predam organima).

e, posto ni protiv koga, a ni rpotiv njega, niti je pokrenut postupak, niti je osudjivan, po svim pravilima covek je nevin.

i naravno, ukoliko ti je trazio, pa sto ga ne prijavi?
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 16:44:15 od strane zs »
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #28 poslato: 22-07-2007, 11:06:22 »

OBZIROM DA OBICAN GRADJANIN JAGODINE NEMA AMA BAS NISTA OD TOG(ISKRENO SIMPATICNOG PARKICA),PITAM SE DA LI CE I TO DRVECE BITI POSECENO,CISTO DA NE DIZE ONO STO NE TREBA
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #29 poslato: 24-07-2007, 20:38:37 »

Još malo i gotovo

Svečano Otvaranje parka i spomenika Knjeginje Milice je  28. Jula  u 17h

  pa dođite, a ja ću sigurno da postavim neku sliku

zs

  • Gost
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #30 poslato: 24-07-2007, 21:31:42 »

Na Dan opštine Jagodina, 28. jula


Otkrivanje spomenika kneginji Milici


Jagodina - Spomenik kneginji Milici, prvi u Srbiji, koji podižu građani Jagodine biće otkriven 28. jula na Dan opštine, potvrdio je juče predsednik Upravnog odbora Udruženja građana Jagodina 52 Životije Jovanović.
- Reč je o monumentalnom spomeniku, odlivenom u bronzi, visine oko dva i po metra, izgrađenom prema liku kneginje s freske manastira Ljubostinja, njene zadužbine - objasnio je predsednik UO Jagodina 52 koje je inicijator i uz Skupštinu opštine nosilac posla. Spomenik će biti postavljen u parku između zgrada SO, Zavičajnog muzeja, Policijske uprave i zgrade Pomoravskog okruga. Postolje za spomenik je završeno, a park se u celosti preuređuje i prilagođava novoj situaciji.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #31 poslato: 24-07-2007, 21:55:58 »

 Nesto mi je to mnogo 2,5m za onako mali prostor :aq15:  Kad je tako velik sigurno je pala seca? Jel video to neko od vas? :aq28:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #32 poslato: 24-07-2007, 22:00:00 »

Nesto mi je to mnogo 2,5m za onako mali prostor :aq15:  Kad je tako velik sigurno je pala seca? Jel video to neko od vas? :aq28:

poslednji put videh pre neki dan i nije pala seca, no sta se desavalo u meduvremenu nemam pojma
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #33 poslato: 29-07-2007, 10:58:37 »

Završen je park kod Opštine

i juče je bilo otvaranje spomenika Knjeginje Milice


evo malo slika i video snimaka da vam dočaramo kako je sve to proteklo

Uživajte

http://www.jagodina.autentik.net/knjeginjamilica/knjeginjamilica.php

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #34 poslato: 29-07-2007, 11:12:56 »

 Milica je vrhunska... samo mi je nesto "usamljena i izgubljena" sa svim tim betonom oko nje! Nisu trebali da je odvajaju ...Kako to izgleda "uzivo", kad se prilazi... :aq15:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #35 poslato: 29-07-2007, 21:54:29 »

Procitala sam u novinama da je to zadovoljstvo kostalo nekih 25000 €. Ima li za te pare jedna solidna montazna kuca od 70+ kvadrata da se kupi ili dve manje pa da se zbrinu makar dve najugrozenije porodice iz baraka u Dimitrija Tucovica?  :aq19:
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #36 poslato: 30-07-2007, 01:59:03 »

Procitala sam u novinama da je to zadovoljstvo kostalo nekih 25000 €. Ima li za te pare jedna solidna montazna kuca od 70+ kvadrata da se kupi ili dve manje pa da se zbrinu makar dve najugrozenije porodice iz baraka u Dimitrija Tucovica?  :aq19:
Jasno je da mu to nije prioritet, zbrinjavanje ugrozenih. Te barake su TUGA I ZALOST!! :aq25:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #37 poslato: 02-08-2007, 16:27:04 »

Dobro, ipak je taj parkić trebalo da se sredi

  baš je bilo ružno onako, a tu svakodnevno ljudi čekaju  za  SUP  ( heheheh )

i za  SUD ( heheheh)

i za  opštinu  -

Naravno kada dođu neke važne stranke u Opštinu, prvo što vide je taj parkić jer verovatno nemaju vremena da vide  sve ostalo šta se radi po Jagodini

pa je za prvi utisak  ODLIČNO

zs

  • Gost
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #38 poslato: 03-08-2007, 22:07:15 »

Dobro, ipak je taj parkić trebalo da se sredi

  baš je bilo ružno onako, a tu svakodnevno ljudi čekaju  za  SUP  ( heheheh )

i za  SUD ( heheheh)

i za  opštinu  -

Naravno kada dođu neke važne stranke u Opštinu, prvo što vide je taj parkić jer verovatno nemaju vremena da vide  sve ostalo šta se radi po Jagodini

pa je za prvi utisak  ODLIČNO

pa park je trebalo da se sredi ali ne dodatnim betonom
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Park kod Opštine se sređuje
« Odgovor #39 poslato: 04-08-2007, 08:18:12 »

pa kada ga rade  da ga rade  sve    da to bude kako treba
 

Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 24 upita.