Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Lečenje narkomanije!  (Pročitano 144450 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Svilena

  • Gost
Odg: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #360 poslato: 16-08-2012, 09:50:27 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:15:37 od strane Svilena »
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Odg: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #361 poslato: 26-08-2012, 00:35:31 »

Ala je pop raspleo... bogovski!  :xq010:

Sačuvana

asip

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #362 poslato: 03-05-2014, 12:37:10 »

Postoji veoma jednostavan i jeftin nacin lecenja narkomanske zavisnosti,pririodnim putem,ja sam to sve iskusio na primeru mog sina koji je bio ovisnik nekih 8 godina

da ako nekom treba savet vrlo rado cu vam dati savet

asipbanik@gmail.com
Sačuvana

KristinaTina

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
muz mi je narkoman
« Odgovor #363 poslato: 10-05-2017, 13:49:24 »

Zdravo svima, sanzala sam da mi se muz drogira!🙁Zajedno smo 6 godina jako da dobro poznajem i znam da ga provalim kada laze , za vikend smo izasli zajedno posle jakog dugog vremena jer imamo malu bebu 6 meseci pa zbog toga ne izlazimo cesto dakle bili smo celo vreme zajedno on je malo vise popio stalno je isao do toleta nije mi nista bilo cudno jer covek kad popije ide cesce slucajno sam ispod stola videla jedan bankomat podigla sam ga i videla njegovo ime bilo mi je cudno kako je zavrsio na zemlji jer ima mali novcanik gde mu stoje samo karte i jako je tesko da ispadne posle te diskote otisli smo u jednu kafanicu gde ima uzivo muzika isto je isao cesto u toalet pred zanji put kad je bio seo je za sto i onda sam videla da mu curi krv iz leve nozdrve ne znam zasto ali odmahbsam pomislila da se drogira posle toga smo ubrzo otisli kuci i tada je isao cesto cula sam u krevetu dok je lezao da nesto suska stalno je nosio tel sa njim svaki put kad bio otisao ja sam pregledala da li ima nesto u krevetu nije bilo nicega i onda je jos jednom hteo da ide u krevetu je bila kesica sa belim ja sam bila zaprepascena nisam znala kako da reagujem poricao da nije njegovo i da ne zna odakle je to pre toga sam ga pitala sta to suska rekao mi je da Su pare da ih je stavio u masku od tel  ali i to mi je bilo cudno zato sto ih nikad ne stavlja tamo trazila sam da vidim pare bilo je 10€ urolano i na njoj malo krvi  celo vreme jebbio super prema meni rasprican inace nije takav samo kad popije sve mi je to bilo cudno legli smo da spavamo sutra dan sam mu trazila da mi ostavi pare nije mi nista rekao trazila sam kljuc od toaleta i gde stoji kljuc bio je njegov bankomat uzela sam ga njegova majka me je pitala zar on nije uzeo bankomat mi inace zivimo svi u jednom stanu u becu  onda mi je onda rekla da je nasla bankomat u wc kad sam malo bolje pogledala videla sam da je ostalo malo belog kako je vukao crte on je inace problematican jako pun je tajni nikada nikome ne prica o svojim problemima sacekala sam ga dodje i pokazala sam mu rekla sam mu da znam da se drogira i da ne vredi da me laze on je i dalje poricao i onda sam mu rekla da cu da odem do apoteke i da kupim test pa ce on sve da pokaze celo vreme se tad smejao kad smo pricali i na kraju mi je priznao da se drogira i da je uzeo samo dva put tada i jednom pre toga jako me je razocarao razlog tome su pare on ima jako lepu platu 1600€ njemu ne ostane ni 1€ od plate rekao je da cemo da pricamo uvece da nebih culi njegovi i naravno to je bio samo izgovor nismo ni pricali izbegava da pricamo o tome ! Jako mi je tecko zato sto to ne mogu da kazem nikome cutim i gutam u sebe mislim da necu psihicki da izdrazim to najzesce je to sto je taj dan kad smo mi pricali  njegov otac sanjao kako se on drogira i da ga je u snu probudilo desno oko kako je igralo ne znam da li zna sta je on sanjao ali najverovatnije bi posmislio da sam ja rekla dok sam bila trudna nasla sam isto jendom belo ali bilo je kao grudvica i da nije njegovo nego je pozajmio jednom drugu auto.. ne znam sta da radim ne znam da li je stvarno probO psr put ili je navucen jer on nikad para nema imao je i garazu svoju rsdio privatno ni tada nije imao para a lepo je zaradjivao . Pre 4 meseca sam spakovala svoje stavri htela sam da ga ostavim zato sto je pio nije dolazio po dan dva kuci moji i njegovi roditelji su me podrzavali i dala sam mu zadnju sansu pred svima jer su svi bili prisugni tu taman sam pocela da mu ,,verujem '' i onda ovo dok smo bili u vezi varao me lagao trazio stalno pare od mene vukao me je za nos kad sam sve svatila kakav cu zivot da imam sa njime bilo je vec kasno jer sam tad bila u drugom stanju ! Ne znam sta da radim jako se lose osecam ne znam da li mogu sve ovo psihicki da izdrzim volim ga jako puno ali ne zelim da moje dete odrasta uz oca narkoma !! Molim vas pomozi te mi ! 😭😭
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 21 upita.