Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Vaša pitanja i sugestije  (Pročitano 329488 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #860 poslato: 24-02-2010, 16:00:07 »

Pravda za Lunu !!!!!!
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

osica

  • Gost
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #861 poslato: 25-02-2010, 08:34:45 »

Ovih dana sam imao malo vremena da iscitam neke teme, i vidim da je do kraja prosle godine, ovde bilo vrlo zivo. Pisalo se na "sva usta". citam da su neki clanovi foruma izbaceni, neki blokirani, a neki sami bojkotuju forum. Negde krajem januara i pocetkom februara, jednostavno sve zamire....... kao da nije zima, kao da clanovi nemaju vremena da pisu. Ili se prolece prerano probudilo, ili je u pitanju nesto drugo.
Mnogi koji su pisali redovno, svakodnevno i po nekoliko desetina postova dnevno, danas jednostavno apstiniraju (tu ne mislim na one koji su izbaceni ili sami napustili) Traze se neke pravde za pojedine clanove.......
Sta je sa moderatorima, sta je sa vlasnikom foruma. Dali oni vide sve to. A mozda i vide. A mozda i ne vide, ili "ne zele da vide".
Na ovaj nacin ce vam forum otici u "stecaj".
Autentik, dali imas neko objasnjenje za ovu situaciju.????
Sačuvana

zdravlje

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2985
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #862 poslato: 25-02-2010, 10:39:35 »

 :xq005:

novi clan a vec provalio situaciju...

*chapeau*
osice, skidam kapu
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #863 poslato: 25-02-2010, 11:26:59 »

nije dzabe on - osica
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #864 poslato: 25-02-2010, 12:49:44 »

Ovih dana sam imao malo vremena da iscitam neke teme, i vidim da je do kraja prosle godine, ovde bilo vrlo zivo. Pisalo se na "sva usta". citam da su neki clanovi foruma izbaceni, neki blokirani, a neki sami bojkotuju forum. Negde krajem januara i pocetkom februara, jednostavno sve zamire....... kao da nije zima, kao da clanovi nemaju vremena da pisu. Ili se prolece prerano probudilo, ili je u pitanju nesto drugo.
Mnogi koji su pisali redovno, svakodnevno i po nekoliko desetina postova dnevno, danas jednostavno apstiniraju (tu ne mislim na one koji su izbaceni ili sami napustili) Traze se neke pravde za pojedine clanove.......
Sta je sa moderatorima, sta je sa vlasnikom foruma. Dali oni vide sve to. A mozda i vide. A mozda i ne vide, ili "ne zele da vide".
Na ovaj nacin ce vam forum otici u "stecaj".
Autentik, dali imas neko objasnjenje za ovu situaciju.????

Ništa nije tako kako izgleda...  to sam nekoliko članova dižu rašinu... inače sve ide onako kako mora... ovaj forum ne može biti aktivniji jer ima samo 2 000 člana...

to će vremenom da se sredi sa većim brojem članova... koji diskutuju o konkretnim stvarima...

do sada je bilo.. napiše svako šta mu prvo padne na pamet.. koliko da napiše... što uopšte nije bila poenti i nije bitno za forum..

Bolje i 5 odgovora dnevno pametnih... nego  50 čisto da se napiše nešto...

osica

  • Gost
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #865 poslato: 25-02-2010, 13:10:14 »

:xq005:

novi clan a vec provalio situaciju...

*chapeau*
osice, skidam kapu

Hvala na pohvalama....
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #866 poslato: 25-02-2010, 13:19:28 »

Ovih dana sam imao malo vremena da iscitam neke teme, i vidim da je do kraja prosle godine, ovde bilo vrlo zivo. Pisalo se na "sva usta". citam da su neki clanovi foruma izbaceni, neki blokirani, a neki sami bojkotuju forum. Negde krajem januara i pocetkom februara, jednostavno sve zamire....... kao da nije zima, kao da clanovi nemaju vremena da pisu. Ili se prolece prerano probudilo, ili je u pitanju nesto drugo.
Mnogi koji su pisali redovno, svakodnevno i po nekoliko desetina postova dnevno, danas jednostavno apstiniraju (tu ne mislim na one koji su izbaceni ili sami napustili) Traze se neke pravde za pojedine clanove.......
Sta je sa moderatorima, sta je sa vlasnikom foruma. Dali oni vide sve to. A mozda i vide. A mozda i ne vide, ili "ne zele da vide".
Na ovaj nacin ce vam forum otici u "stecaj".
Autentik, dali imas neko objasnjenje za ovu situaciju.????

Ništa nije tako kako izgleda...  to sam nekoliko članova dižu rašinu... inače sve ide onako kako mora... ovaj forum ne može biti aktivniji jer ima samo 2 000 člana...

to će vremenom da se sredi sa većim brojem članova... koji diskutuju o konkretnim stvarima...

do sada je bilo.. napiše svako šta mu prvo padne na pamet.. koliko da napiše... što uopšte nije bila poenti i nije bitno za forum..

Bolje i 5 odgovora dnevno pametnih... nego  50 čisto da se napiše nešto...

Traktor...... ORgije........ JEsen...... ESencija...... JAbuka..... KALODONT .... NT.....NT
Pa zar kalodont spada u pametne odgovore
Dali KALODONT spada u pametne, ili samo u onih 5 odgovora.
Na grupi gde se pise o Cupriji, osim tvojih postavljenih odgovora i slika o desavanju u samoj Cupriji, i ne vidim bas neku preteranu aktivnost.
Zar mislis da ces tako zadrzati clanove na forumu. Zar mislis da ce se vremenom samo na takav nacin, javljati novi clanovi, a oni stari ostati da bi to citali: kaladont i slikice.....
Tesko bogami
Koliko ja znam, a i koluko pisem na drugim forumima, njima je cilj da se na forumu uclani sto vise clanova, da sto vise clanova pise.
Ovo danas je demokratska drzava i demokratsko drustvo, i treba uvazavati i citati (ako vam to uspe) i misljenja drugih, ma koliko ponekad ona BOLELA i PECKALA.
Mislim da mnoge mnogo jace zaboli istina nego LAZ.....
« Poslednja izmena: 25-02-2010, 13:20:58 od strane osica »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #867 poslato: 25-02-2010, 14:23:53 »

Ćuti dobro je i to.. zamisli da nema forum...

zdravlje

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2985
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #868 poslato: 25-02-2010, 15:07:39 »

zamisli da nema forum...

 :aq27:
Sačuvana

osica

  • Gost
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #869 poslato: 25-02-2010, 16:03:41 »

Ćuti dobro je i to.. zamisli da nema forum...

HE HE, pardon, xe xe xe, ako ti nastavis da izbacujes , to jest blokiras i banujes (jel se tako kaze) clanove, lako se moze desiti da i ne bude.
Bice ti veci mortalitet od nataliteta.
U trgoviskom zargonu se kaze ovako:
Jedna zadovoljna musterija ti dovede jos jednu NOVU, ali zato jedna nezadovoljna odvede 10.
Razisli ti malo..... stavi prst (sudbine) na celo, i nemoj mnogo njime da saras, nego pritiskaj dugmici, jer on za to sluzi a ne za pretnje.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #870 poslato: 25-02-2010, 17:02:42 »

Pa i u staroj grčkoj se znao red...

tako i ovde... Onaj ko ne valja.. mora da leti...

ako odu svi znači da niko ne valja...


jbg.. nemoćan sam... to mi je na oca...  Moram da isteram pravdu.. pa makar se sve srušilo

šta ću...

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #871 poslato: 25-02-2010, 18:00:57 »

ako svi odu od tebe jednog.....nije do svih.....

Ne brini.. otićiće samo onak ko nije dobar...

Svilena

  • Gost
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #872 poslato: 25-02-2010, 18:44:49 »

Pa i u staroj grčkoj se znao red...

tako i ovde... Onaj ko ne valja.. mora da leti...

ako odu svi znači da niko ne valja...

jbg.. nemoćan sam... to mi je na oca...  Moram da isteram pravdu.. pa makar se sve srušilo

šta ću...

Na http://vukajlija.com/administrator nadjoh interesantnu definiciju:

Administrator
Presvetlo biće cele sajber vaseljene koje postoji da zabludele članove i moderatore svog sajta vrati na pravi i istinski put. To je biće od kojeg i najstrašniji moderator strepi i kojem se dižu hramovi po celom internetu, kao i biće koje prosvetljuje svojom mudrošću članove svog foruma i čije ime se unosi u molitve.

Administratoru naš,
koji jesi na ovom sajtu,
sveti se ime tvoje i
neka dođe po programu tvojem,
da bude volja tvoja na četu i forumu,
temu nam zadaj nasušnu danas,
i oprosti nam hejtovanje naše
kako mi opraštamo i hejterima našim,
ne uvodi nas u napast od isljučenja sa sajta,
već nas izbavi od tog zla.
Enter !


Ucinilo mi se primenljivo  :aq02:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #873 poslato: 25-02-2010, 18:46:32 »

hehehehehe dobra fora...

Svilena

  • Gost
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #874 poslato: 25-02-2010, 18:48:41 »

Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #875 poslato: 25-02-2010, 19:30:24 »

ako svi odu od tebe jednog.....nije do svih.....

Ne brini.. otićiće samo onak ko nije dobar...
rekla sam da ...iz razloga ne zelim da pisem  ovde vise   ...ali , zar ja nisam bila dobra ????ja te nikad  nisam uvredila ,a ti si poceo da banujes iskrene i  dobre  ljude,poceo si da  brises moje  postove ,bez da sam uvredila nekog,a  i bez nekog  upozorenja ili  opomene ,banaovao si sabu ,lunu ....ljude  koji su ti  iskreno skretali  paznju ,sa namerom da  se pobolljsaju  stvari  ovde  na forumu ,ti nisi zeleo da poslusas ...vuces me za jezik  ...jer  nisi  iskren  prema  ovim  ljudima  koji ti postavljaju  pitanja ,  prema starim i  novim clanovima  koji   vide da nesto ne stima  ovde .... svaka cast  svakome ...rec je rec  ,a   iskrenost je cini mi se,sa tvoje  strane ,  ovde nesto  kao  naucna fantastika .....
pitaj se  zbog cega su ti  otisli  vredni clanovi  ovog  foruma???Zato sto nisu bili  dobri ???P a  ovo je  ironija  bre .Kako to smes i mozes  da kazes  ..jer dobro znas da  puno  nas   bojkotuje  ovaj forum zbog tvoje  neravnopravnosti ....toliko o  tome ,,ko nije  dobar ,,moze da  ide ,a  ako se ja  kao admin ne slazem sa tim brisem i banujem koga ja ocu ...
ovo je   jedan  od  neverovatno  tuznih i neiskrenih  odgovora koje sam ja cula  u mojih  4 decenije zivota
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #876 poslato: 25-02-2010, 19:56:45 »

Pa sta znam. Autentikov forum-Autentikova pravila. Ja kontam sta covek zeli
On bi hteo da forum bude informativne prirode a ne mesto za casual druzenje. Medjutim,to je varijanta oko koje bi morao mnogo vise da se potrudi. Ima puno ozbiljnih foruma gde ljudi jako ozbiljno rade. Tamo su cak diskutanti i savetodavci placeni.

Meni ovde licno vise smeta totalna nesredjenost.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #877 poslato: 25-02-2010, 20:51:13 »

Šta je sa Sabom ?

U RL važi ono "O pokojniku sve najbolje" a na ovom forumu o "virtuelnim pokojnicima" ne sme ni da se priča ili pita. Ko da su u Moravu upali.  :aq01:
« Poslednja izmena: 25-02-2010, 21:00:42 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #878 poslato: 25-02-2010, 22:10:09 »

ako svi odu od tebe jednog.....nije do svih.....

Ne brini.. otićiće samo onak ko nije dobar...
rekla sam da ...iz razloga ne zelim da pisem  ovde vise   ...ali , zar ja nisam bila dobra ????ja te nikad  nisam uvredila ,a ti si poceo da banujes iskrene i  dobre  ljude,poceo si da  brises moje  postove ,bez da sam uvredila nekog,a  i bez nekog  upozorenja ili  opomene ,banaovao si sabu ,lunu ....ljude  koji su ti  iskreno skretali  paznju ,sa namerom da  se pobolljsaju  stvari  ovde  na forumu ,ti nisi zeleo da poslusas ...vuces me za jezik  ...jer  nisi  iskren  prema  ovim  ljudima  koji ti postavljaju  pitanja ,  prema starim i  novim clanovima  koji   vide da nesto ne stima  ovde .... svaka cast  svakome ...rec je rec  ,a   iskrenost je cini mi se,sa tvoje  strane ,  ovde nesto  kao  naucna fantastika .....
pitaj se  zbog cega su ti  otisli  vredni clanovi  ovog  foruma???Zato sto nisu bili  dobri ???P a  ovo je  ironija  bre .Kako to smes i mozes  da kazes  ..jer dobro znas da  puno  nas   bojkotuje  ovaj forum zbog tvoje  neravnopravnosti ....toliko o  tome ,,ko nije  dobar ,,moze da  ide ,a  ako se ja  kao admin ne slazem sa tim brisem i banujem koga ja ocu ...
ovo je   jedan  od  neverovatno  tuznih i neiskrenih  odgovora koje sam ja cula  u mojih  4 decenije zivota

Postoji i druga strana medalje... ja te razumem u potpunosti zbog čega se tako osećaš... ali kažem ti Luna i Saba su Izbačeni sa razlogom...

imaju više od dva upozorenja zbog toga što su su strai članovi... ali granice postoje.. ne zbog mene.. već zbog drugih članova ovog foruma... Onda bi svako mogao da radi šta želi...

Ja ne želim da vam objašnjavam i obrazložavam zašto je neko izbačen... nemate ni prava to da me pitate... jer to nije pitanje za diskusiju... Ja imam kompletan pregled sa svih strana i od dvih članova foruma... tako da sam opet kaže najmerodavniji da o tome odlučujem...

Ali ne razumem kako ste došli do zaključka da mi je interes da izbacim ili uradim bilo šta na štetu foruma... To je pitanje koje trebate da postavite sami sebi...

A kad dođete do zaključka da to ne želim... onda ćete doći i do zaključka da su izbačeni članovi morali da budu izbačeni... jer su uradili nešto preko čega niko i ni jedan administrator bilo kog foruma.. ne može da pređe...

Čak sam prošle godine i vraćao Lunu posle mesec dana zabrane... tako da nikako ne možete da kažete da sam loš administrator ili radim na štetu foruma...

Mnogo sam popuštao i to mi je jedina geška... ali je neću ponoviti ponovo u to budite sigurni...


DA REZIMIRAMO... Za Nove članove

Forum je imformativnog tipa... ima znači dosta informacija... svi članovi su ovde dobrovoljno...Dobrovoljno mogu da odluče i da ne dolaze više ovde... Pravila moraju da se poštuju kako sa moje, tako i sa srane svih registrovanih korisnika...

Ukoliko neko nije zadovoljan kako se forum vodi... može da da predlog...ukoliko neko bojkotuje i ne želi da dolazi na forum zato što je neki njegov prijatelj izbačen...i to je isto izbor svakog člana...

Sve što želim je da na forumu zavlada red... kako bi oni koji stvarno žele da dođu do informacija, da pitaju nešto, da daju odgovor i svoje civilizovano mišljenje.. mogu to da urade.. To je cela ideja ovog Foruma... Ukoliko ne bude aktivnih članova a biće ih... ima ljudi koji dolaze na forum samo da bi pročitali neku temu... što je isto dobra stvar...

Ali nećemo više o ovome... Ukoliko neko ima pitanje.. neka mi se javi na PP (putem privatne poruke)

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Одг: Vaša pitanja i sugestije
« Odgovor #879 poslato: 25-02-2010, 23:02:24 »

i da jeste bevana.....ocigledno i ima razloga za to
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 1.195 sekundi sa 25 upita.