Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Nedelje trudnoće  (Pročitano 3131 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Baduku

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 9
Nedelje trudnoće
« poslato: 14-12-2015, 11:22:32 »

E, da mi je neko pričao da ću toliko da se navučem na internet tokom trudnoće, ne bih mu verovala. Jer ja sam od onih što su uvek protiv novih tehnologija, i nemam nalog ni na jednoj društvenoj mreži ako možete da verujete. Ali, kad hoće da se namesti, ono se namesti. Kaže meni jedna mlada ženica kad sam išla na pregled kog ginekologa za neki sajt koji prati trudnoću iz nedelje u nedelju i na kome je sve lepo opisano šta se događa sa mamama, a šta sa bebama, koja kontrola treba da se radi u kojoj nedelji i sve tako redom. Naravno, ne verujem, ali ipak pribeležim kako se zove sajt. A naziv nikad prostiji http://nedeljetrudnoce.com/

Od tada je prošlo već nekoliko meseci i moj porođaj se bliži, a ja svakog ponedeljka (ne pitajte baš zašto sam izbrala ovaj dan ) idem na taj sajt i čitam šta čeka moju bebeu i mene u sledećoj nedelji. Šalu na stranu, nisam baš toliko zaluđena, ali mi se mnogo sviđa što na ovom sajtu nema onih priča o raznim komplikacijama koje mogu da se dese tokom trudnoće, a rekla bih da je baš stručno napisan. Zato sam i odlučila da podelim ovo sa vama jer je sajt odličan izvor informacija za svaku trudnicu. I to samo onih informacija koje su stvarno korisne, tako da sam sigurna da nećete pogrešiti ako počnete kao i ja da ga redovno posećujete.
Sačuvana

Vukan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 165
    • NVT Dizajn
Odg: Nedelje trudnoće
« Odgovor #1 poslato: 14-12-2015, 13:03:25 »

Mene je oduševio stručni tim koji piše tekstove i savete na ovom sajtu trudnoca i zdravlje
Sačuvana
Najbolji katalog yubc za pravi tim vegateam propali radio roadstar i severna desavanja zapadnobackiokrug
 

Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 24 upita.