Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Mrtva beba u kontejneru  (Pročitano 4038 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Mrtva beba u kontejneru
« poslato: 28-02-2011, 07:43:33 »

... a sad, uozbiljimo se malo i zamislimo, pronadjena mrtva beba u kontejneru kod zelj. stanice u Jagodini. Hoce li se oglasiti neko iz Jagodine medju palmama ?!
« Poslednja izmena: 28-02-2011, 09:49:27 od strane Zigeuner »
Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #1 poslato: 28-02-2011, 09:55:36 »

to je stvarno strašno

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #2 poslato: 28-02-2011, 10:45:53 »

Je l ta informacija proverena?
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #3 poslato: 28-02-2011, 10:50:54 »

Vesti sa nacionalne TV.
Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #4 poslato: 28-02-2011, 11:14:57 »

Mrtva beba nađena u kontejneru rođena živa
Tanjug | 28. 02. 2011. - 11:29h izmena vesti 11:35h | Komentara: 0

JAGODINA - Novorođenče ženskog pola, koje su u kontejneru za smeće kod železničke stanice u Jagodini, našli radnici gradske čistoće preduzeća "Standard", "rođeno je živo, a smrt je nasupila nasilno", saopštila je danas Policijska uprva u Jagodini.

"Sudsko-medicinskim veštačenjem, utvrđeno je da je dete rođeno živo, sposobno za vanmaterični život, a da je smrt nasupila nasilno", navodi se u saopštenju.


Policija intenzivno radi na rasvetljavanju ovog krivičnog dela i identifikaciji majke i poziva građane da pomognu, ako imaju neku informaciju o tom događaju da jave najbližoj policijskoj stanici.

 

Beživotno telo bebe nađeno je u kontejneru za odlaganje smeća 26. februara oko 20 časova u kutiji, zamotano u najlon kesu.

 

Policiji su slučaj prijavili radnici Dejan Azirović i Ševko Halilović, koji su našli bebu.



Izvor:Blic on line




Ja sam ostala bez teksta.Ovo me dira jako intimno,boli me jako kao zenu.Skoro pred mojom zgradom videh kucence koje je cvilelo i bilo nesnosna buka za usi,pored kojeg su ljudi prolazili ne osvrcuci se.Ja sam ga nahranila.Pitam se kakav je to mentalni sklop tog monstruma da uradi to svom rodjenom detutu,oduzme mu pravo na zivot nasilnim putem.Uzas.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #5 poslato: 28-02-2011, 11:48:57 »

[u]Politika:[/u]

Јагодина – Тек рођену мртву девојчицу, у контејнеру код железничке станице у Јагодини, у суботу увече, пронашли су радници фирме „Пор Вернер и Вебер”. Како „Политика” сазнаје у јагодинској полицији, резултати обдукције показали су да је беба рођена жива у навршеном деветом месецу трудноће, али је умрла насилном смрћу. Против мајке, за којом полиција интензивно трага, биће подигнута кривична пријава за кривично дело убиство при порођају.
Бебу су пронашли Дејан Азировић и Шевко Халиловић приликом пражњења контејнера.
– Пошто наш народ има обичај да свашта баца у контејнер, увек погледамо шта има у њему пре него што га испразнимо. Када смо видели кутију, која је била тешка, одмах нам је било сумњиво. Када смо отворили неколико кеса и кутију од ципела обмотану неколико пута селотејп траком, имали смо шта и да видимо. У њој је била потпуно смрзнута беба, чије су руке и ноге биле згрчене, а пупчана врпца није била одсечена. Колега и ја смо били у шоку јер не можемо да верујемо да неко може тако да баци недужно створење. Целе ноћи нисам могао да спавам јер ми се та слика непрестано враћала – наводи за „Политику” Шевко Халиловић и додаје да су они одмах обавестили полицију.
Према његовим речима, радници ове фирме су пре три године у контејнеру код Прве техничке школе такође пронашли мртву бебу.





Pre tri godine ... pa danas ... pa koliko je mozda jos beba baceno u kontejnere a da nisu pronadjene.
Bizarno i besmisleno je citati o drustvima za zastitu kitova, belih medveda, pasa lutalica. Jos nisam citao da postoji drustvo za zastitu beba ... od vlastitih  majki i oceva



« Poslednja izmena: 28-02-2011, 11:52:15 od strane Zigeuner »
Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #6 poslato: 28-02-2011, 12:11:05 »

Ja mislim da je morao to neko da primeti ,mislim neko od komsija te monstrum zene.Porodila se ,a deteta nema...Apelujem na sve koji ovo citaju da razmisle da li su imali u okolini takav slucaj.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #7 poslato: 28-02-2011, 22:51:43 »

A u bolnicu se niko nije javljao?
Sačuvana

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #8 poslato: 21-06-2011, 21:46:53 »

I nikom nista
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Mrtva beba u kontejneru
« Odgovor #9 poslato: 21-06-2011, 22:28:36 »

Ja zaista ne znam ima li nekih novosti o tom slucaju.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."
 

Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 25 upita.