Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: MITO I KORUPCIJA!!!!  (Pročitano 77396 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bebironac

  • Gost
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #20 poslato: 25-07-2008, 15:07:06 »

objasnjenje kosta 200din AAAAAAAAAA mito i korupcija   :xq005: :xq005: :xq005:
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #21 poslato: 25-07-2008, 15:44:22 »

Ja mogu d' objasnim i za manje!!! :xq008:
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #22 poslato: 25-07-2008, 16:17:26 »

Deko,deko ne mesaj mi se u biznis  :xq047:
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #23 poslato: 25-07-2008, 16:53:05 »

Lozinka? :xq060: Kum Ruzvelt! :xq060:
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #24 poslato: 25-07-2008, 17:11:14 »

Sta sestre kao ne primaju mito? Gore u porodilistu nece ni da ti iznesu bebu da je vidis kada ti se porodi, zena,sestra, majka... ako im ne gurnes dvetra trista dinara, primaju one sve: kafu, secer, najvise vole eure...cvece ne vole.
             A na to su ih navikli primitivni muzevi,svekrve i majke.Ja na to ne gledam kao na mito vec na cascavanje povodom jednog tako lepog dogadjaja.Odneti kafu i sok sestri koja je dvanaest sati u smeni i gleda tvog najblizeg i stara se o njemu,za mene to nije mito
Sačuvana

leptirica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #25 poslato: 25-07-2008, 18:28:55 »

thx
Sačuvana

leptirica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #26 poslato: 25-07-2008, 19:33:29 »

zar joj nije posao da 12 sati gleda i obilazi pacijente i brine se o njima?
Sačuvana

leptirica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #27 poslato: 25-07-2008, 19:38:12 »

Aha kapiram, kada ti ne daj boze treba neki pregled, onda ti lepo izvadis lovu i castis doktora, posto si se razboleo, jer ne desava se svaki dan da se razbolis i da ides na ultrazvuk, rengen, operacije, to je bas lep povod da za radost i cascavanje. To onda nije mito.
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #28 poslato: 25-07-2008, 22:12:14 »

Aha kapiram, kada ti ne daj boze treba neki pregled, onda ti lepo izvadis lovu i castis doktora, posto si se razboleo, jer ne desava se svaki dan da se razbolis i da ides na ultrazvuk, rengen, operacije, to je bas lep povod da za radost i cascavanje. To onda nije mito.
            Pa ne kapiras!!!Ne kazem da je to bilo cija obaveza ili duznost  ali trazenje novca je jedno a 100 grama kafe i sok nesto drugo.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #29 poslato: 26-07-2008, 01:50:37 »

Pa i to je korupcija, nebitno da li su to pare ili kafa. Sto bi to bilo extra kad bi meni neko donosio tako stvari samo zato sto sam mu zavrsio posao.
Sačuvana
Dark Eagle

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #30 poslato: 26-07-2008, 02:47:46 »

ne znam gde  radis i cime se bavis ali recimo da je to banka....zavrsis mi u roku papire,kredit,transfer novca,uz sve to budes jako ljubazan i fin...ja krenem kuci ali se vratim i donesem hladnu koka kolu i cokoladu u znak zahvalnosti za azurnost i lepu rec.....ne mislim da je to mito.
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #31 poslato: 26-07-2008, 08:33:33 »

vise puta sam castila salterske sluzbenike u banci,zbog njihove ljubaznosti,da li je to mito????  radi se o kafi i soku,mali znak paznje
Sačuvana

ninoslav

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 80
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #32 poslato: 26-07-2008, 18:46:11 »

ne znam gde  radis i cime se bavis ali recimo da je to banka....zavrsis mi u roku papire,kredit,transfer novca,uz sve to budes jako ljubazan i fin...ja krenem kuci ali se vratim i donesem hladnu koka kolu i cokoladu u znak zahvalnosti za azurnost i lepu rec.....ne mislim da je to mito.
e pa kad čovek ne pije koka kolu ti mu daj neki evrć pa će da kupi šta mu odgovara :aq21:
sledeci put dok ne vidi šta ima u kesi neće da ta usluži kako treba, a ako nema kese onda će da se mršti izmišlja i kilavi
Mi kao stranke  a naročito kao pacijenti smo glavni krivci nastaka čika MITE
Zar meni nije dužnost da obavljam svoj posao po normama koje su postavljene u mojoj firmi
« Poslednja izmena: 26-07-2008, 18:47:28 od strane ninoslav »
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #33 poslato: 26-07-2008, 19:38:10 »

E pa to stvarno jos nisam video, da neko donese kafu nekom liku koji radi na salteru u banci.  :aq01:
Ali dobro, mozda i jeste tako.
Sačuvana
Dark Eagle

bebironac

  • Gost
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #34 poslato: 26-07-2008, 19:57:29 »

ne znam gde radis,ali i ti bi dobio kafu od mene kad bi pokazao ljubaznost na svom radnom mestu,sta je tu lose?
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #35 poslato: 26-07-2008, 20:00:19 »

ne znam gde  radis i cime se bavis ali recimo da je to banka....zavrsis mi u roku papire,kredit,transfer novca,uz sve to budes jako ljubazan i fin...ja krenem kuci ali se vratim i donesem hladnu koka kolu i cokoladu u znak zahvalnosti za azurnost i lepu rec.....ne mislim da je to mito.
e pa kad čovek ne pije koka kolu ti mu daj neki evrć pa će da kupi šta mu odgovara :aq21:  
sledeci put dok ne vidi šta ima u kesi neće da ta usluži kako treba, a ako nema kese onda će da se mršti izmišlja i kilavi
Mi kao stranke  a naročito kao pacijenti smo glavni krivci nastaka čika MITE
Zar meni nije dužnost da obavljam svoj posao po normama koje su postavljene u mojoj firmi

                Kao sto rekoh:krenem kuci pa se vratim...ne dajem unapred da bi mi se zavrsio posao vec u znak zahvalnosti za vec odradjen posao.Trazenje i nudjenje mita je krivicno delo,a nacin na koji ce se neko zahvaliti je stvar licnog izbora i kucnog vaspitanja.Ja cu kupiti kafu,odvesti nekog na pice ili veceru(ako ga licno poznajem) a neko ce i pored svog zavrsenog posla biti nezadovoljan i opsovatii...kao sto rekoh kucno vaspitanje
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #36 poslato: 26-07-2008, 20:41:57 »

Pa reci da sam u slicnom biznisu kao sto je vlasnik ovog sajta. A o ponasanju ljudi prema nama ima jedan clanak ovde na forumu.
Sačuvana
Dark Eagle

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #37 poslato: 26-07-2008, 20:57:00 »

E pa onda ovako...ako dodjem da mi uradis sajt,platim ti cenu koju trazis i budem ekstra zadovoljna time sto si uradio vodim te u `Status` na pice
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #38 poslato: 26-07-2008, 20:58:04 »

Ili ti donesem kafu,secer i ratluk :aq24:
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: MITO I KORUPCIJA!!!!
« Odgovor #39 poslato: 27-07-2008, 22:58:56 »

znaci u status dam konobaru 40 kinte i to je korupcija jel njemu je posao da nosi kafe jednostavno moje pare mogu da dam kome hocu i to mi niko nemoze zabrani kao sto mogu cigancetu na ulici mogu i medicinskoj sestri konobaru ili bilo kome korupcija je kad radis nesto nelegalno i ksad za svoju nelegalnu rabotu das nekom pare da zazmuri!!
ili neka osoba koja je duzna da radi taj posao nece da odradi dok mu nedas pare ali ako ta odsoba to radi i ti castis posle toga to nemoze nikako mito da bude!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 24 upita.