Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Novi pasosi  (Pročitano 13432 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Novi pasosi
« Odgovor #20 poslato: 06-12-2010, 10:54:33 »

Jbg  :aq09:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Odg: Novi pasosi
« Odgovor #21 poslato: 06-12-2010, 14:42:52 »

Izbrisano je zato sto je od tog posta pa na dalje krenulo vredjanje i stvari koje nemaju bas neke velike veze sa pasosima novim nego cisto neka rasprava.
Sačuvana
Dark Eagle

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Odg: Novi pasosi
« Odgovor #22 poslato: 06-12-2010, 16:32:27 »

Pa ono jes'...nalupetalo se dosta toga.

Nego kako sada ide vadjenje pasosa? Ja sam dobio broj i nakon predaje dokumenata cekao 15-ak dana. I cekao sam jos malo manje od sata da podignem pasos i licnu.
Inace,vadio sam u zahebato vreme. Tada su penzioneri iz Jagodine vadili pasose da bi isli na more o trosku opstine. A oni + ljudi sa Kosova koji su ovde prijavljani = velika guzva.
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Odg: Novi pasosi
« Odgovor #23 poslato: 07-12-2010, 07:57:27 »

Sada ide bez problema. JA sam cekao 15min za broj,a dosao sam u pola 8. Mozda sam samo imao srece. Da nije bilo tako isao bih drugim putem.Po hitnom postupku moguce je pasos izvaditi za 4 dana po redovnom traje 2 nedelje.Inace pasos bude gotov za krace vreme,ali to ide preko policijske kurirske sluzbe pa ...

Off record: Slazem se sa MAC sto ej obrisao ona vredjanja,ali ne slazem se sto je obrisao post kako je covek dosao do pasosa.Mnogi ljudi iz inostranstva i nemaju "osecaj" kako se ovde zavrsavaju posao.NAzalost to je surova realnos u Srbiji.Pa ako nekome je nesto hitno,a administracija je spora....
Sačuvana
Nista nije nemoguće...
 

Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 25 upita.