Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ko me ter`o?!!!  (Pročitano 61902 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #40 poslato: 11-09-2009, 14:27:35 »

Kako to prima pare iz budzeta? Jel to znaci da i gradjani koji su ateisti odvajaju pare za ove razbojnke?
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #41 poslato: 11-09-2009, 15:24:54 »

ko te pita dali si ateista?
i oni sto nemaju televizor moraju da ga placaju uz struju,oni sto ne borave u Srbiji moraju da placaju izbacivanje smeca......ko te pita,vazno je da se otme!
samo za sta...eto vidimo??? :aq18:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #42 poslato: 11-09-2009, 17:19:29 »

A ovamo struja iskljucena zbog neplacanja nekim manastirima!

Pa sledeci ko mi pomene dobrovoljni prilog za Kosovo, ima da leti pravo
u PM!

DOBROVOLJNI PRILOG ZA KOSOVO...  :aq01:
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #43 poslato: 11-09-2009, 19:24:09 »


DOBROVOLJNI PRILOG ZA KOSOVO...  :aq01:

Da se ti malo nosis u tri lepe... Ne, ne vredi, ne mogu, ipak smo mi nasi, jebi ga!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #44 poslato: 11-09-2009, 19:30:08 »

hahahahahhahaahaha,tako ti svom ratnom drugu
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #45 poslato: 19-09-2009, 12:09:11 »

PONOSIM SE sto sam SRBIN!!!  :aq19:

ZASTO LI NAS MRZI SVET:-pa zato jer smo SRBI! :aq19:

Gde ste sada vi sto branite nasu kulturu,pricate o nasoj dobroti i nevinosti?
Beograd nije samo grad bez bezbednosti nego i bez opste kulture,tolerancije....i ne samo Beograd!
 Ne vodi se uzalud Srbija kao zemlja visokog rizika.

Pobijmo sve sto nije u "sumadijskoj narodnoj nosnji"!
« Poslednja izmena: 19-09-2009, 12:11:14 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #46 poslato: 19-09-2009, 15:30:36 »

luna sad vec preterujes ako mrzis srbe i svi koji mrze srbe nek se sad ovde javno iskazu.....jedno su srbi i srbija a drugo navijaci fanatici....ja bih ti toplo preporucila da pogledas engleski film o navijacima i realnu pricu kod njih koja je  100 puta gora nego kod nas.....e jedini problem sto kod nas sve gore i gore postaje sto se tih utakmica tice jeste bas ta slika iz engleske i generalno sa zapada,ako nisi znala engleska prednjaci po nasiljima medju navijacima u svetu....i sad se postavlja pitanje sta su crni englezi bolji od nas....i brate odlucite se vise ili ces biti srbin ili neces.....nemojte osudjivati celu naciju zbog budale koja bi rodjenog brata zadavila zato sto navija za drugi klub....ja sam ponosna sto sam srpkinja i mene ovakve vase izjave vredjaju,jer ste istog trenutka i mene osudili za tog francuza....
toliko od mene,pozdrav
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #47 poslato: 19-09-2009, 15:43:05 »

pa znas kako bev,ne radi se ovde sad o samom resavanju problema kaznjavanja,nego o osudjivanju cele nacije....pa verovatno ni kod njih nije postojao zakon i  red kad su navijaci u pitanju,dok cela situacija nije odmakla kontroli,a to se kod nas  evo polako podvlaci,ali sigurno jos uvek nismo gori nego oni,kako nas pojedinci ovde predstavljaju.....

a generalno nasa drzava jeste nesposobna,za skoro sve sto se odigrava u nasoj zemlji....to je cinjenica i to ne poricem....ali srpskog se nikad necu odreci,i necu dozvoliti da se pljuje po nasoj tradiciji ,kulturi i veri,jer se na taj nacin pljuje i po mojim precima a moji preci su i moji roditelji koji su krvavo radili i borili se da me podignu na noge,zato izvolte se izjasniti svi koji mrze srbe cisto da znamo na cemu smo.........
« Poslednja izmena: 19-09-2009, 16:03:24 od strane bebironac »
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #48 poslato: 19-09-2009, 17:47:59 »

Molim te bebi da svoj post namenjen meni malo drugacije formulises,
jer ja ni u jednom trenu NISAM navela da MRZIM  Srbe!
Ili ako ja ne citam dobro ,ajde mi tu moju tvrdnju iscitiraj pa da ti se izvinem,ili neka bude obrnuto.

Ja NISAM pljuvala ni po veri,ni po religiji,vec govorila istinu na osnovu svega sto citam i cujem ,iskljcivo u nasim medijima,ne u onima sto nas "mrze"!
Gde sam veru pomenula? Iscitiraj mi i to,da se izvinem ili neka opet bude obrnuto.

Malo sam duze gradjanin Srbije od tebe ,a imala sam nazalost prilike da se mnogo puta stidim svojih zemljaka bas zbog ovakvih i slicnih postupaka,
i bez ikakvih argumenata jos i opravdavam takve i slicne njihove postupke. I ne samo ja.

zitat:
...i necu dozvoliti da se pljuje po nasoj tradiciji ,kulturi i veri,jer se na taj nacin pljuje i po mojim precima a moji preci su i moji roditelji koji su krvavo radili i borili se da me podignu na noge,zato izvolte se izjasniti svi koji mrze srbe cisto da znamo na cemu smo.........
kakve veze ima ovao sa temom a posebno sa mojim postom,ili je bio namenjen drugoj temi pa si ga ovde greskom postavila?

Problem je ocigledan,da se umesto sagledavanja gresaka i krivih postupaka odmah okrece na,vec paranoicnu  "mrznju prema Srbima"!
Ovaj tvoj post je jos jedno ogledalo toga. Ni jednog trena nisi osudila pocinioce,vec si spiz okrenula drugacije.

A moje je dete bilo sada 10 dana u Italiji,izmedju ostalog i na utakmici,pa kako bi bilo da su mi ga vratili slomljeno,u komi ili nedaj boze jos gore?
A inace su Hrvati nacionalisti i ustase kad premlate nase u Hrvatskoj!
Kako mi ovo da nazovemo?


« Poslednja izmena: 19-09-2009, 17:50:26 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #49 poslato: 19-09-2009, 19:35:08 »

uh... ko me tero da citamo ovo uopste...

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #50 poslato: 19-09-2009, 20:13:17 »

Ma bre ljudi navijači su  druga psihologija, to nema veze ni sa jednom nacijom, to su sve neki fanatici koji su neispoljeni na ličnom poslovnom ljubavnom i li ko zna kakvim planovima i pripadnošću nekom klubu oni pronalaze svoj identitet .
Čuo sam da su uhvatili napadače i trebalo bi ih zajedno sa Urošem Mišićem  da osude na 10 - 20 godina , pa da vidiš da li bi drugi divljali . Samo kazne !
Ajde MIR MIR  NIKO NIJE KRIV , AVA AVA AVA LUNA I BEBIRONAC SU KRAVA    :aq21: :aq21:
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #51 poslato: 19-09-2009, 20:28:32 »

Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #52 poslato: 19-09-2009, 21:13:25 »

da zavrsim,
to sto sam navela odnosi se na sliku o nama kao naciji,kakva se na osnovu ovakvih i slicnih dogadjaja stvara o nama u svetu!
I ja licno ne vidim neki extra razlog da se ponosom time sta sam i odake sam,jer sam covek kao i svi ostali!
a sa ovakvim naslovima posebno.

sada svima jedno lepo vece.

Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #53 poslato: 20-09-2009, 00:51:21 »

PONOSIM SE sto sam SRBIN!!!  :aq19:

ZASTO LI NAS MRZI SVET:-pa zato jer smo SRBI! :aq19:



IRONIJA,Ovo je klasicna izjava nepatriota,DA, ponosim se sto sam srpkinja,to sto se kod nas dogodilo zaista je za svaku osudu ali se nije nista dogodilo sto se ne dogadja u nemackoj,francuskoj ili engleskoj.....zasto oni nisu osudjeni,nego najvise osudjujemo srbe??!?!?

Ovakvom jednom izjavom smatram da covek pljuje i po svom narodu i po svojoj religiji i tradiciji,ovih trideset navijaca,huligana ne predstavljaju nasu naciju,ni francuzi ni englezi ih takodje ne bi svrstali medju svoje vec bi osudili i izolovali,ali ne,samo kod nas se mesaju babe i zabe....da se ja pitam svako od njih bi dobio dozivotnu kaznu zatvora,za razlog zbog kojeg je decko nasttradao ni kriv ni duzan.....osudjuj huligane ali ne i srbe.....
A mediji su cudo,da li je moguce da ne mozete sami da sagledate situaciju nego uzimate sve zdravo za gotovo,ovakva slika je zaista jedna ruzna slika svake zemlje,ali me ni to na bi nikad nateralo da kazem da me je sramota odakle sam,kao sto si ti rekla....


I ja licno ne vidim neki extra razlog da se ponosom time sta sam i odake sam,jer sam covek kao i svi ostali!

sada svima jedno lepo vece.



Zar posle ovakve izjave treba bilo sta da dodam?!?!?!!?!?!?!

Ja ne stavljam ni amerikance a ni Iindijce ni Kineze ispod sebe time sto se ponosim onim sto jesam i odakle sam,covek sam kao i ostali sa svim vrlinama i sa svim manama.....e vidi ovako od ovih nacija bas mozes da naucis nesto o patriotizmu....
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #54 poslato: 20-09-2009, 11:11:43 »

tako je kao sto ti kazes!  :aq28:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #55 poslato: 20-09-2009, 17:02:09 »

tako je kao sto ti kazes!  :aq28:

 :aq28:
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #56 poslato: 20-09-2009, 19:48:40 »

 :aq01:   Uffffff
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #57 poslato: 20-09-2009, 23:56:49 »

Uf, uf, uf!
Ovu vest, o prebijanju Francuskog navijača, "varim" od kad sam je čula. Što se mene tiče, poenta je da se u ovom društvu ne samo toleriše, nego i ohrabruje nasilje najgore vrste!
Posebna je priča, odakle vetar duva, ali možemo i o tome...Svi smo, manje ili više postali indolentni prema ovakvim incidentima, jer su nam nažalost, svakodnevica  :xq010:
« Poslednja izmena: 20-09-2009, 23:57:27 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #58 poslato: 21-09-2009, 00:18:43 »

dobro bre sta hocete pobogu,o cemu vi pricate,boba pa ko tolerise ovo sranje sto se desilo,pa i javno se i privatno gde god sam sedela i pricala sa ljudima,osudjuje ovaj cin....molim i tebe i lunu da pederadu ne mesate sa prebijanjem francuza.....uhvaceno je 11 mladica koji su odgovorni za ovaj zlocin i trazice se maksimalne zatvorske kazne od 30-40 godina.....hocete mi reci da je ovako nesto moglo biti zaustavljeno??!?!!??!

pa nije policija vidovita zorka pa da predvidi sta ce zlikovci da ucine,da oni znaju da bacaju pasulj ili bob pa kriminala ne bi bilo,ej porodicu se pre vremana od ovih vasih izjava aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Ko me ter`o?!!!
« Odgovor #59 poslato: 21-09-2009, 00:46:37 »

dobro bre sta hocete pobogu,o cemu vi pricate,boba pa ko tolerise ovo sranje sto se desilo,pa i javno se i privatno gde god sam sedela i pricala sa ljudima,osudjuje ovaj cin....molim i tebe i lunu da pederadu ne mesate sa prebijanjem francuza.....uhvaceno je 11 mladica koji su odgovorni za ovaj zlocin i trazice se maksimalne zatvorske kazne od 30-40 godina.....hocete mi reci da je ovako nesto moglo biti zaustavljeno??!?!!??!

pa nije policija vidovita zorka pa da predvidi sta ce zlikovci da ucine,da oni znaju da bacaju pasulj ili bob pa kriminala ne bi bilo,ej porodicu se pre vremana od ovih vasih izjava aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Polako bre bebi!!!
Ko meša "Paradu ponosa" sa prebijanjem Francuza? Ti si napravila vezu, ne ja.

Da se vratimo na prebijanje Francuza. Sve što sam napisala, napisala sam posmatrajući širu sliku. U našem društvu, nasilje je nešto što je ...pa, eto, uobičajeno. Ne kažem tebi, meni...desetinama ljudi. Ali nemoj da zanemariš podatak da je samo pet do sedam posto stanovništva normalno!!! Velikoj većini je normalno da ošamari ženu, šutne kuće, iscepa komšiji gume ako mu parkira " na njegovo mesto"....itd...Takođe, postoje različite grupe (političke partije, razne organizacije i udruženja) koja slobodno propagiraju obračun sa neistomišljenicima. Policija ne mora da bude vidovita Zorka, da bi ih pohapsila, a ostali državni organi zabranili njihov rad...Kad uzmeš sve to u obzir, dobijaš dnevne vesti.
Ne znam da li me razumeš, i ne znam koliko se baviš time što se dešava oko nas i sa svima nama. Svejedno. Ja razumem kako ti posmatraš stvari, ali nisam rekla ništa od onoga što mi ti pripisuješ pod indukciju.
« Poslednja izmena: 21-09-2009, 01:12:35 od strane SunđerBoba »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 22 upita.