Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: MAČKE I PSI  (Pročitano 141377 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mira

  • Gost
MAČKE I PSI
« poslato: 05-07-2007, 12:28:23 »

Američki stučnjaci tvrde na osnovu istraživanja, da deca koja odrastaju u kući s dva ili više kućnih ljubimaca imaju 50 odsto manje mogućnosti da kasnije u životu pate od alergijskih bolesti koje prouzrokuju mačke ili psi od dece gde je u kući jedan ili nijedan čupavko.
("Men's Health")
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #1 poslato: 14-07-2007, 16:18:17 »

Rešen problem pasa lutalica

Mira

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #2 poslato: 16-07-2007, 09:12:16 »

Još kad bi bilo dobrovoljaca da ih usvoje bilo bi idealno.  :aq29:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #3 poslato: 16-07-2007, 16:58:27 »

Još kad bi bilo dobrovoljaca da ih usvoje bilo bi idealno.  :aq29:

na zalost vise je onih koji svoje ljubimce kada malo poodrastu isteraju na ulicu
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #4 poslato: 17-07-2007, 20:29:26 »

Kroz moju kucu su prosle sve moguce zivotinje :aq24: Kad mi je cerka bila mala imali smo macu,pa onda ribice, pa kornjace, kanarinca pa parkitu, hrcka, pa opet macu a sada imamo kucu. :aq01: A ona stvarno nije imala nikada alergije...medutim ja sam postala alergicna,osim na ciscenje, na macke i polenska alergiaj(testirano). Nisam sigurna da je to tacno sto oni kazu jer sam i kao mala imala i pse i macke :aq29:
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #5 poslato: 27-07-2007, 08:57:21 »

DANAS U BLICU
   MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,SUMARSTVA I VODOPRIVREDE,PROGLASILO JE ZARAZENIM OD BESNILA SELO SUPSKA I LOVISTE RAVANICA.ZA UGROZENA PODRUCJA PROGLASENA SU OPSTINA CUPRIJA I SELA ISAKOVO,VLASKA I KRUSAR.DO 3.AVGUSTA OBAVICE SE VAKCINACIJA I UNISTAVANJE PASA I MACAKA LUTALICA,NA HUMAN NACIN.
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #6 poslato: 27-07-2007, 09:06:56 »

DANAS U BLICU
   MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE,SUMARSTVA I VODOPRIVREDE,PROGLASILO JE ZARAZENIM OD BESNILA SELO SUPSKA I LOVISTE RAVANICA.ZA UGROZENA PODRUCJA PROGLASENA SU OPSTINA CUPRIJA I SELA ISAKOVO,VLASKA I KRUSAR.DO 3.AVGUSTA OBAVICE SE VAKCINACIJA I UNISTAVANJE PASA I MACAKA LUTALICA,NA HUMAN NACIN.
Još nam besnilo fali!  :aq25:
« Poslednja izmena: 27-07-2007, 09:07:26 od strane Mira »
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #7 poslato: 27-07-2007, 10:44:28 »

JOJ PA NE,NADAM SE DA CE SREDITI TO KAKO JE RECENO U TEKSTU
Sačuvana

Mira

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #8 poslato: 27-07-2007, 11:48:00 »

Nada umire poslednja!
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #9 poslato: 28-07-2007, 07:17:48 »

NADA MACA ILI KUCA NADA?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #10 poslato: 02-08-2007, 17:58:08 »

onda bolje  PAS

bar možeš da ga vežeš

a kako ćeš mačku da naučiš da ostane u tvom dvorištu

heheheh

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #11 poslato: 02-08-2007, 20:11:41 »

HE HE HE
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #12 poslato: 15-04-2008, 07:07:23 »

Protiv besnila postoji lek - vakcina za 100 din. Ja sam svoje ljubimce zaštitila na vreme i dobili su pasoš uz to.
Još nešto - zar mi nismo dovoljno besni i bez besnila životinja. Vidite šta se dešava u Nišu na ulicama, na našim stadionima, u školama... E zemljo Srbijo šta te je snašlo!
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

anny

  • Gost
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #13 poslato: 18-04-2008, 22:43:49 »

Obožavam životinje... Ponekad ih posmatram kao ljude sa kojima mogu da govorim... Jaoj,pa sam njihov pogled mi osveži dan! :aq08:
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #14 poslato: 19-04-2008, 09:34:35 »

Meni je moj Spajki obogatio zivot. Svakodnevno i pricamo  :aq29: sve razume i uzvraca mi svojim jezikom koji ja razumem.

Kako je star, cesto me uhvati tuga. Ne mogu da zamislim svakodnevicu bez njega.

Radosti, nestasluci, mazenje, pogledi puni bezrezervne ljubavi, ljubomoru koju pokazuje cak i kad pricam na telefonu  :aq24:



Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #15 poslato: 19-04-2008, 10:57:35 »

To je stvarno lepo

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #16 poslato: 14-06-2008, 23:07:26 »

Ja imam dava macana i jednog koker-španijela koji žive u slozi i ljubavi. Kakvi ljudi takve i životinje - sve je u načinu vaspitanja.
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #17 poslato: 08-08-2008, 10:09:30 »

Moj srednji sin je autistican i po savetu psiholiga smo nabavili ribice,akvarijum...bla..bla prica iklinac je bio odusevljen,je rje to dobro za njegov mir...medjutim njega pocne da mrzi da pere akvarijum (to je bila njegova obaveza)nakon nekih set meseci pocnu ribice da umiru,ja nikako da ukapiram sta   je,jer je dogovor bio ,to su tvoje zivotinjke iti moras o njima da se brines,i od desatak ribica ostanu dve(svakakve neke vrste su bile,nemojte za imena da me pitate),meni je bilo zao i poklonim jednom drugu  te dve ribice,jer je on kao imao malo jezerce u dvoriste...medjutim dosla siva caplja i..prezivela je te zime...,posle toga sam kupila hrcke,z svako dete po jedan i lep kavez sa svim zezalicaam i spravama,medjutim klincima bilo vrucina i otvore sve zivo po  kuci i hrcke ubije promaja i  odu u vecni mir
Sve vreme smo imali imacke,tri,Sonja,ceca i Bonk(u prevodu Stamenko),Sonja umre od starosti,Bonk je zbrisao,nisam ga kastrirala na vreme( to se ovde zove pomoci zivotinji od ludila) ,ostala nam je Ceca,koja ,da l' zbog tuge ili ne znam cega,dobije epilepsiju.Pse ne zelimda drzim,mnogo je veliki porez na pse i ovde stalno pada kisa,tako da ne vidimsebe svaki dan po kisi pet puta da se setam sa psom.Sad bi volela da ima tri koke i petla,ali posto zivimu u sredini  koja ne trpi buku,bojim se da ako budem imala petla da cu  da placam mnoge kazne,jer ovde na moju,, srecu ,,postoji zakon  o dozvoljenoj buci.El znate vi da ovde psi ne laju?
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #18 poslato: 08-08-2008, 10:50:23 »

Imala sam 15 godina psa. Sada me je posvojio jedan mačak. Svaki dan dodje da ga nahranim, onda dozvoli da ga malo mazim i opet zbriše.
Sačuvana

Schnuffel

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 682
    • Schnuffel
Одг: MAČKE I PSI
« Odgovor #19 poslato: 10-08-2008, 22:55:55 »

Sonja a gde to psi ne laju? To je ugnjetavanje životinja. Izem ti takvu nenormalnu zemlju.
Ivanka žao mi je za tvog psa. I ja imam psa starog 17 godina pa kad pomislim da ga neće biti meni je teško. Taj mačak što ga hraniš daće ti puno ljubavi. Ja sam x mačaka i pasa nahrania i napojila (jednog sam čak i kupala u kadi jer je bila zima i bio je tri dana u kući) pa me sada čopori pasa prate a i mačke su uz mene. Najsigurnija i najsrećnija sam pored njih. Pozz
« Poslednja izmena: 16-08-2008, 22:16:44 od strane Schnuffel »
Sačuvana
Živimo ljubav, budimo ljubav, zračimo ljubav.
Radnik svetlosti

 

Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 22 upita.