Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: MILORAD ULEMEK(LUKOVIC) LEGIJA KAO PISAC  (Pročitano 28951 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
Одг: MILORAD ULEMEK(LUKOVIC) LEGIJA KAO PISAC
« Odgovor #20 poslato: 13-07-2010, 19:36:16 »

To što Ulemek piše knjige  i to što se te knjige prodaju u pomenutim tiražima, samo potvrđuje moje verovanje da je 90% stanovništva najozbiljnije i teško mentalno bolesno. Izvinjavam se njegovim fanovima, ali ako on ima pravo da piše knjige, onda ja imam pravo da kažem šta o tome mislim. Ne ulazim u to šta piše, to bi za mene bilo zaista previše, uostalom nisam niti ću čitati njegova "dela", tako da se ova kritika odnosi samo na njegovu literarnu aktivnost. Ovde stavljam tačku na svoje opservacije iz poštovanja prema ovom mestu i opravdane bojazni da bi, ukoliko nastavim, bila banovana na dugo, dugo, dugo  wq51
:xq004:
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život

sunce

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: MILORAD ULEMEK(LUKOVIC) LEGIJA KAO PISAC
« Odgovor #21 poslato: 16-12-2010, 09:43:13 »

odlicno stivo,vrlo zanimljivo,od tih knjiga treba napraviti dokumentarne filmove!!!
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: MILORAD ULEMEK(LUKOVIC) LEGIJA KAO PISAC
« Odgovor #22 poslato: 16-12-2010, 11:06:58 »

No comennt na ovakvu glupost koju sunce,uz duzno postovanje,izvali..Zbog takvih je Aca Lukas "ultra mega urbani heroj" po kome se snima film..Velica se glupost,nemoral i kriminal i prave se lazni heroji..
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Zigeuner

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 162
Odg: MILORAD ULEMEK(LUKOVIC) LEGIJA KAO PISAC
« Odgovor #23 poslato: 16-12-2010, 11:24:18 »

Puna je Srbija "laznih heroja" pa kad bi se svi latili pera, ne bih imao vremena za Andrica, Dostojevskog, Pekica, Kuelju ... neka fala, neka samo Legija pise zas vas  - za mene ne mora ...!

Sačuvana
Ko zna - ah, niko nista ne zna, krhko je znanje ...

marijap

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: MILORAD ULEMEK(LUKOVIC) LEGIJA KAO PISAC
« Odgovor #24 poslato: 13-07-2011, 10:41:23 »

ja sam na site www.yu4you.com pronasla sve Legijine knjige i kupila sam par da procitam upravo zato jer sam mislila ko zna sta covek pise ali sam se najiskrenije iznenadila njihovim sadrzajem i kupicu i ostale. Evo link ako nekome treba :)

http://www.yu4you.com/trazi.php?vrsta=knjiga&terms=milorad+ulemek&lang=sr&t=1&x=0&y=0
Sačuvana

GiiaJ

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: MILORAD ULEMEK(LUKOVIC) LEGIJA KAO PISAC
« Odgovor #25 poslato: 18-01-2015, 13:43:33 »

Jaooooo dal' bi neko smeo da bilo sta komentarise da je covek na slobodi?!Lajte sada moze vam se...pritom ko je bre masovni ubica?Branio Srpski narod rizikovao sopstveni zivot  dok ste vi bas ovako iz fotelja posmatrali i davali sebi kao i sada za pravo da komentarisete...sramota...Covek je u zatvoru i sta ce,da plete?!Pise o onome sto zna i sta je prosao ko to zna bolje od njega?!Ne pise o sivoj ekonomiji pa se toliko iscudjavate.A da nije nadprosecno iniligentan ne bi ni preziveo to sto jeste.Dobro kada vam je logicno to kada spozoruse i "estradne umetnice izdaju knjige" ma bre nije ni cudo sto nam je drzava ovakva kad se osporavaju i sede po zatvorima oni koji su nesto za nju i uradili!!!!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 25 upita.