Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476290 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #540 poslato: 19-03-2008, 12:15:39 »

To je stvarno odlicna ideja, ja bi bas voleo da morava protice kroz jagodinu
Sačuvana
Dark Eagle

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #541 poslato: 19-03-2008, 15:23:15 »

Mac si ti normalan?!Pa da budemo Cuprija???
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #542 poslato: 19-03-2008, 15:58:09 »

A ne ne, u Cupriji je Morava ruzna, a kod nas ce sigurno da ima jos neki dodatak kao npr. podmornice, tobogane i slicne stvari, tako da cemo biti bolji od cuprije
Sačuvana
Dark Eagle

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #543 poslato: 19-03-2008, 16:09:27 »

Ok,sad mi laknulo.Ne bih podneo da od titule Curana,predjemo na crevare.S konja na magarca-to bas ne ide.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #544 poslato: 19-03-2008, 17:37:10 »

Bilo bi super, namesto fontane vodopad u centru. Idi bre, to nema ni u Americi.
Sačuvana

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #545 poslato: 19-03-2008, 21:25:46 »

jebote koliko ste vi ludi,cccc! neverovatno keve mi.pa da, nasem narodu je u krvi samo da kudi! da vam nije Jagodina do pre 5 godina izgledala mozda lepse nego sada,a? Stvarno ste sabani sto govorite tako negativno  o tome sta je  uradjeno i kako je uradjeno!Ne znam kako ove iz Beograda nije sramota da nesto lose pricaju o Jagodini! Jadan onaj Beograd ,sve sto je ostalo od njega je onaj kalmegnan,nedovrsen hram ,par muzeja i to je to. Jedan Dar Es Salam glavni grad Tanzanije pa je lepsi od Beograda! Treba da se ponosite onim sto je sve uradjeno za ovaj grad,a ne da pljujete i kudite! SRAMOTA BRE LJUDI
Sačuvana
sve su seke jebene.

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #546 poslato: 19-03-2008, 21:39:19 »

To nije konkretno pljuvanje.Vise ti je to,nesto kao,srpski sarkazam,inacenje,...tako nesto.Znas,mozda sam i ja glasao za njega.Ali...znas li da su smanjene plate u institucijama koje je on preuzeo?A od bazena,tobogana i zoo-vrta hleb se ne kupuje i racuni ne placaju.Dzabe mi lep grad,kad mi je i onako malu platu smanjio.Hvala Bogu te ne radim tamo gde sam radio!Nadam se da necu ni da se vratim.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

nesa_skazi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 257
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #547 poslato: 19-03-2008, 22:12:10 »

pa sad ne znam na koje to institucije mislis,nema ih palma mnogo! A sto se tice plata,Jagodina je definitivno jedini grad u okolini sa najmanjim platama,a za to nije kriv predsednik vec nasi privatnici koji su inace vlasnici tih firmi! U sustini nigde u Srbiji ne tece med i mleko! Ako nista drugo srecan sam zbog toga sto uopste i zivim u Jagodini jer je inace zivahan grad,nesto se dogadja,cirkulacija ljudi je velika,a i sami znamo da postoje mnogo gradova u Srbiji gde dnevno niz glavnu ulicu ne prodju ni 200 coveka,a vec u 21 h nastaje gluvo doba .
Sačuvana
sve su seke jebene.

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #548 poslato: 19-03-2008, 22:23:00 »

Lepo čovek kaže sarkazam!
Poznato je da nama niko ne može da kaže šta je dobro a šta nije jer ga niko i ne sluša,
a i kad ga čuje pita ga što se meša u naše stvari!
Takvi smo i dok se ne promenimo, ceo svet će biti lud, samo mi pametni!
Sarkazam!!!
« Poslednja izmena: 20-03-2008, 16:21:08 od strane Louis »
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #549 poslato: 19-03-2008, 22:48:33 »

Jedan Dar Es Salam glavni grad Tanzanije pa je lepsi od Beograda!

Ne slazem se sa celim postom ali ovo mi je "ubolo" oci...elem,samo zbog izuzetne pasije prema ucenju glavnih gradova po Svetu da napomenem da Dar Es Salam iako najveci grad u Tanzaniji nije i glavni(bese nekad)..sada je to gradic sa pravim africkim imenom DODOMA:aq28:
« Poslednja izmena: 19-03-2008, 22:48:58 od strane groucho »
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #550 poslato: 19-03-2008, 22:53:52 »

Znas,duga je to i nepresusna tema.Ali jedan Palma,koji je toliko izgradio Jagodinu-svaka cast stvarno,bar ON licno nije SMEO da utice na to da se ljudima odvaja od usta!Sve sto je uradio,nece da odnese u grob,ali ponavljam,od betona ljudi ne zive,nego od para koje unesu u kucu i stave na sto pred svojom decom.Ako stignu da ih donesu do kuce.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #551 poslato: 19-03-2008, 22:54:40 »

Ajde sada vratite se na temu da ne bi brisao postove
Sačuvana
Dark Eagle

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #552 poslato: 20-03-2008, 15:05:06 »

Pre neki dan ekskurzija iz Krusevca bila u Jagodini i gledali izmedju ostalog AQUA park. Pre neki dan ja bio u Krusevcu i odveli me da mi pokazu bazene.Jedan olimpijski i dva manja u zatvorenom prostoru,grejanje super,reprezentacija na pripremama,svi sem CAVICA.Spolja na otvorenom isto to, plus tobogan,mada je nas tobogan bolji.Dnevna ulaznica 100 din,mesecna 1200. Ovo kod nas je lepo ali za Krusevac je malo dete.
Sačuvana

macha

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 33
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #553 poslato: 21-03-2008, 14:12:18 »

Meni je park zaista ok  dopada mi se i bila sam vise puta ali na otvaranju mi je bilo najlepse naravno zbog moje Svetlane ........Evo i jedna medju niz slika sa njom:
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #554 poslato: 24-03-2008, 18:35:35 »

aqua park u jagodini je super iako nisam ljubitelj vode i kad na more odem ni na plazu ne odem a kamoli u more niti sam ukvasio dupe niti cu ikad u tom bazenu za grad kao sto je jagodina i sa svojim geografskim polozajem je i vise nego dobro a hvala bogu tek ce da bude!!

a ta radna mesta o kojima se ovdede prica zasbava i usluge su stvari koje najvise donose novac industrija u evropi propada industrija i fabrike se sele na istok ko je imalo normalan zna da se od takvih stvari najvise pare okrecu turizam ali ne sa pejzazima vec sa zabavom makao vegas dubai nnemaju ni jednu fabriku niti iko ide tamo zbog mora ili pejzaza vec zbog zabave kazina akva pèarkovi restorani itd jagodina je daleko od toga ali cak i palma koji je covek sa sela i koji je dosta konzervativan je ukapirao gde su pare i sta srbiji treba ali mnogi politicari u srbiji a vidim i ovdee na forumu jos nisdu!!

nece stranac da dodfje u srbiju da ostavi pare da vidi djavolju varos vec hoce na splav u kazino itd a taj sto ce da dodje da obidje nase planine potrosice 100 evra dok ovaj sa meckom ce da doleti i ostavice 10000 hiljada evra a nama takvi trebaju!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #555 poslato: 24-03-2008, 18:49:58 »

aqua park u jagodini je super iako nisam ljubitelj vode i kad na more odem ni na plazu ne odem a kamoli u more niti sam ukvasio dupe niti cu ikad u tom bazenu za grad kao sto je jagodina i sa svojim geografskim polozajem je i vise nego dobro a hvala bogu tek ce da bude!!

a ta radna mesta o kojima se ovdede prica zasbava i usluge su stvari koje najvise donose novac industrija u evropi propada industrija i fabrike se sele na istok ko je imalo normalan zna da se od takvih stvari najvise pare okrecu turizam ali ne sa pejzazima vec sa zabavom makao vegas dubai nnemaju ni jednu fabriku niti iko ide tamo zbog mora ili pejzaza vec zbog zabave kazina akva pèarkovi restorani itd jagodina je daleko od toga ali cak i palma koji je covek sa sela i koji je dosta konzervativan je ukapirao gde su pare i sta srbiji treba ali mnogi politicari u srbiji a vidim i ovdee na forumu jos nisdu!!

nece stranac da dodfje u srbiju da ostavi pare da vidi djavolju varos vec hoce na splav u kazino itd a taj sto ce da dodje da obidje nase planine potrosice 100 evra dok ovaj sa meckom ce da doleti i ostavice 10000 hiljada evra a nama takvi trebaju!
brale, sve mi lici ko da ti palma ovo pisao, da ti nije rod rodjeni?!
Sačuvana

Zockey

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 533
  • Ljubav Svetlost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #556 poslato: 24-03-2008, 19:33:15 »

ponavljam:

znate li koliko kosta odrzavanje aqua parka,ko ce to da plati?
zasto se naplacuje reket svim preduzetnicima?
zasto su vam glavni gosti umetnici koji su opljackali sve sta su mogli,ko ih dovodi?
zasto to trpite?

nije valjda neko zaveo rezim?
zasto...ima jos milion zasto...
Sačuvana
Mi nismo stvorili ovaj svet, mi smo samo deo njega, sve što mu činimo, činimo to i sami sebi!

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #557 poslato: 24-03-2008, 20:01:06 »

odrzavanje aqua parka placa aqua park od dobiti koju napravi!!

a ako reketiranje nazivas tante za kukurike onda si se grdno sjebao mesto ti je na marsu a ne na planetio zemlji jel od tokija preko milvokija do sideja pa preko moskve vlast politila drzava itd funkcionise sa jakim privrednicima po sistemu tante za kukurike tako funkcionise uopste ovaj svet od g8 preko evroske unije pa sve do jedne male opstinice poput jagodine!!
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #558 poslato: 24-03-2008, 20:08:24 »

jel bre, jel to placa od one dobiti koju napravi za 2-3 meseca, jbg, godina ima 12 meseci, podeli tu dobit na 12
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #559 poslato: 24-03-2008, 20:13:12 »

naravno da od te dobiti placa pica pljeskavice lezaljke itd naprave toliku dobit da to nije nikakav problem zoo vrt verovatno posluje u minusu ali to tako mora u svetskom biznisu je poznato da na jednu stranu pravis minus 5 da bi na drugu bio u plusu 15 ali to skolovanim ljudima nije jasno to je jasno samo nama idiotima i debilima koji nezunamo da pisemo nerazumemo se u umetnost ali zato da izracunamo koliko sta poara donosi mozemo za par sekundi u glavi a vama je potrebno da postavljate skolsku jednacvinu na 2 strane a4 formata i da nakraju noista ne izracunate!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 21 upita.