Razne zanimljive teme > Lov i Ribolov

JAVNI KRIVOLOV

(1/4) > >>

Bojo:
Zasto protiv voditelja emisije svet ribolova televizije kopernikus iz Nisa Zvezdana Jovanovica nije podneta prijava kad se on javno bavi krivolovom i time se hvali na televiziji?
Misli da prema svim ribolovcima teba imati isti kriterijum i cak vise kaznjavati one koji to propagiraju pricom da je tolstolobik korov riba i tu trazi opravdanje za svoja nedela!
Moze li se sutra desiti da neki ribolovac opravdano grabulja neku drugu vrstu ribe jer ima opravdanje ako je to mogao voditelj jedne emisije zasto to ne bi mogao tamo neki obican smrtnik?
Da li smo svi jednaki pred zakonom?

Ivan Bojovic

Interesuje me misljenje drugih posetilaca foruma o ovome

zs:


jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....

Mira:

--- Citat: zs  11-07-2007, 16:15:32 ---
--- Citat: Bojo  11-07-2007, 12:35:05 ---Zasto protiv voditelja emisije svet ribolova televizije kopernikus iz Nisa Zvezdana Jovanovica nije podneta prijava kad se on javno bavi krivolovom i time se hvali na televiziji?
Misli da prema svim ribolovcima teba imati isti kriterijum i cak vise kaznjavati one koji to propagiraju pricom da je tolstolobik korov riba i tu trazi opravdanje za svoja nedela!
Moze li se sutra desiti da neki ribolovac opravdano grabulja neku drugu vrstu ribe jer ima opravdanje ako je to mogao voditelj jedne emisije zasto to ne bi mogao tamo neki obican smrtnik?
Da li smo svi jednaki pred zakonom?

Ivan Bojovic

Interesuje me misljenje drugih posetilaca foruma o ovome

--- Kraj citata ---

jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....

--- Kraj citata ---
Rekao je čovek televizija 'Kopernikus' iz Niša. Ne čitaš pažljivo zs!  :aq12:  :aq22:

Bojo:

--- Citat: zs  11-07-2007, 16:15:32 ---

jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....

--- Kraj citata ---

Nije pricao vec je ulovio ribu na nesportski nacin i time se hvalio u emisiji koja se zove svet ribolova.
sve je to uradio javno,pred kamerom,cak su i cuvari kasnije dosli i on se time hvalio...
interesuje me odakle mu pravo da se tako ponasa?
ko je on da presudjuje koja je riba korov?
i ako svi kazu da je neka riba korov pa i ona se mora loviti na nacin na koji je to propisano.
jer ako neko javno propagira kriminal na televiziji zasto mi obicni smrtnici kupujemo dozvole? sta time dobijamo?
dobijamo vodu koju niko nece da cuva,vodu na kojo se ponasa kako ko hoce!!!
pa tako moze sutra da baci mrezu ili dinamit i da kaze da u toj reci zivi korov riba.
pa tako ce se braniti svi oni koji ispustaju otpadne vode u reke...

zs:

--- Citat: Mira  12-07-2007, 09:23:08 ---
--- Citat: zs  11-07-2007, 16:15:32 ---
--- Citat: Bojo  11-07-2007, 12:35:05 ---Zasto protiv voditelja emisije svet ribolova televizije kopernikus iz Nisa Zvezdana Jovanovica nije podneta prijava kad se on javno bavi krivolovom i time se hvali na televiziji?
Misli da prema svim ribolovcima teba imati isti kriterijum i cak vise kaznjavati one koji to propagiraju pricom da je tolstolobik korov riba i tu trazi opravdanje za svoja nedela!
Moze li se sutra desiti da neki ribolovac opravdano grabulja neku drugu vrstu ribe jer ima opravdanje ako je to mogao voditelj jedne emisije zasto to ne bi mogao tamo neki obican smrtnik?
Da li smo svi jednaki pred zakonom?

Ivan Bojovic

Interesuje me misljenje drugih posetilaca foruma o ovome

--- Kraj citata ---

jos kada bi smo znali o kojoj se emisiji radi, gde se emituje, sta je doticni pricao....

--- Kraj citata ---
Rekao je čovek televizija 'Kopernikus' iz Niša. Ne čitaš pažljivo zs!  :aq12:  :aq22:

--- Kraj citata ---

citam pazljivo i videh da se radi o televiziji kopernikus samo jos ne znam da li se ta televizija vidi ovde i kada ide ta emisija

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju