Razne zanimljive teme > Vicevi

Cigani

(1/44) > >>

autentik_paracin:
Ovde pisite viceve o ciganima

Umro ciga Mika, pa se cigani okupili pred njegovim grobom i ciga Mile drzi govor:
. Tuzni zbore, dragi Miko! Eto se mi cigani sastadosmo pred tvoju rupu, da te ispratimo sas ovaj svet. Dok si bio zif, bio si medju nama cigani najlaf, jer si jedini smeo da prdnes pred panduri brez straf. A i svirao si ponajbolje medju nama cigani. I moj brat Gile svira, nije sto mi je brat, da mu jebem majku cigansku, ali svirao si pobolje od njega. Kad ufatis ono visoko C, pa zasviras Kosku, ili Deveti sifon od Beton, ili Madam jebemtefraj, pa Kad sam mladenovac momak bio ja ili Strizi more ruske kose, celo selo padne u sevdah, a nas ima da nas nema. Ajooj, kada se samo setim kako si svirao Ajdu od Verdi. Bese pravi djumbus kada smo ono na adut opizdili ajd u, ajd u, ajd u pizdu materinu. Ono sviri tvoja violina, k'o da ju gudi Poganina. U usta da te jebem, ali i pevao si k'o Karuza, dobro, u picku materinu, k'o da ti je tatko kurcem grlo procistio. Secas li se Miko bre, kada smo jebavali Melavu uz Nisavu. Jebavo si ju bre propisno. Prvo si ti jeb'o, a ja cuv'o strazu, a !
onda ja cuv'o strazu a ti ju jebavo. A sada kad te gledam kako lezis mrtav i krut k'o cepanica, mi dodje da odem u tri pizde materine. Dosta bre Miko, bole me dusa, a od zalbe ce srce da mi pukne. Ne mogu vise Miko, da ti sestru jebem u supce, rec mi u grlo zastaje od vel'ku tugu i bol. Pa da mu ga mi cigani uzviknemo: "Da nam zivi Mika, koji je umro. Zivio! Zivio!"

ZiP:
Za vreme rata, uvedu Nemci grupu  cigana u  gasnu komoru, na izvrsenje ...
Posle izvesnog vremen razdere se jedan ciga:

 - Ej bre, G'sn nemac ... otviri bre malo ta vrata, ce se pogusimo ovde, majku ti ...

Ivanka:
Ko je izmislio triatlon? Cigani, peške na bazen, a s biciklom nazad!

Louis:
Polagao Ciga vožnju i pandur ga obarao 30 puta. Trideset prvi put Ciga već sve naučio napamet - koso parkiranje, paralelno parkiranje, parkiranje u rikverc - ma sve, nema zamerke, ali ga pandur ponovo obori.
Pita Ciga:

* Je li, bre, a što me sad obori?

Pandur odgovori:

* Ma, Cigo, super voziš, ali ja neću da ti dam vozačku!

Kaže Ciga:

* Ajde, imam ženu i desetoro dece, treba neko da ih vozi u školu. Kupio sam nov auto - fiću '69. godište, ajde, molim te!

* Dobro, Cigo, ajde i ja sam čovek, ali pod uslovom da mi tačno odgovoriš na jedno od tri pitanja. Dogovore se oni i pandur pita:

* Cigo, ideš ti tunelom i vidiš dva mala svetla. Šta je to?

Ciga odgovori:

* Auto!

* Znam i ja da je auto, ali koji - BMW, audi, jugo, koji? - kaže pandur.

* Ne znam - odgovori Ciga.

Pandur ponovo upita:

* Drugo pitanje: ideš tunelom i vidiš jedno svetlo. Šta je to?

Ciga odgovori:

* Motor!

* Znam i ja - kaže policajac - ali koji - aprilija, kavasaki, honda...

Ciga će:

* Ne znam.

Pandur kaže:

* Ako na ovo ne odgovoriš, ništa od vozačke. Ideš tunelom i vidiš dva velika svetla. Šta je to?

Ciga će:

* Kamion.

Pandur objasni:

* Znam i ja, ali koji? Skanija, MAC, FAP, Mercedes...? Koji?

Ciga se preda:

* Ne znam.

Pandur mu odgovori:

* E, onda ništa od vozačke!

Ciga upita:

* A da ja tebe pitam jedno pitanje: ideš ti plavim mostom u kolima i vidiš grudi i torbicu koja se vrti. Šta je to?

Pandur odgovori:

* Kurva.

Ciga će:

* Znam i ja da je kurva, ali šta ti je: je l' ti keva, je l' ti sestra, je l' ti žena...

kety:
hihihihii super ima puno o cigama jte ko zna meni mozak sad stao

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju