Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476364 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #20 poslato: 18-06-2007, 07:25:51 »

Kakva crna 2 miliona  :aq21: ja licno cula kako ganja predstavnike ostalih stranaka u SO da mu daju saglasnost da se zaduzi JOS 80 MILIONA da bi zavrsio Aqua park  :aq25:
Sačuvana

windsurfer

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 182
    • Brojanice Milojević
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #21 poslato: 18-06-2007, 16:44:40 »

.............hm..................... daj pet karte !!!!
Sačuvana
izrada brojanica od poludragog kamena i srebra 925 - Brojanice Milojević.

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #22 poslato: 18-06-2007, 17:09:00 »

Kakva crna 2 miliona  :aq21: ja licno cula kako ganja predstavnike ostalih stranaka u SO da mu daju saglasnost da se zaduzi JOS 80 MILIONA da bi zavrsio Aqua park  :aq25:

Opstina se vec zaduzila dodatnih 120 miliona za vise stvari, izmedju ostalog i za akva park. No da pratite medije mogli ste to da vidite http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2007/05/25/srpski/SH07052403.shtml bese ta odluka doneta negde oko 25. maja
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #23 poslato: 18-06-2007, 18:34:03 »


Opstina se vec zaduzila dodatnih 120 miliona za vise stvari, izmedju ostalog i za akva park. No da pratite medije mogli ste to da vidite http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2007/05/25/srpski/SH07052403.shtml bese ta odluka doneta negde oko 25. maja

Ma ta info je bila na forumu nego je "AUTENTIK" izvrsio cenzuru celog topic-a pa je i to otislo.
Steta.Bilo je lepih komentara na temu zaduzivanja u nasoj opstini.
Ali dzabe kada nema ko da cita....
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #24 poslato: 18-06-2007, 18:40:28 »

Mislim,znate li ljudi sta ja stvarno ne razumem?
Ne razumem to da kad Palma odvali neku glupost(evo ovde konkretno da ce ovo biti JEDINI OLIMPIJSKI BAZEN u Srbiji) neko to prenese kao apsolutnu istinu a ne padne mu na pamet da bar malo proveri istinitosti te tvrdnje.I jos to ponosno istice pa onda ispada smesan.
Znaci krenulo je od one fontane(neko rece da fontane postoje samo u Bgd-u,Nisu i Jagodini a uspostavilo se da Cuprija ima dve) a evo sada se nastavlja sa ovim bazenom.
I onda moram da izbacujem slike bazena u Svilajncu(eto gde je olimpijski bazen i to ko zna od kad)da bi razuveravao narod.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #25 poslato: 18-06-2007, 21:07:05 »

U svakom slucaju ne vidim sta je lose da i JAgodina dobije olimpijski bazen, ako ga vec ima i Svilajnac i tamo funkcionise. Naravno niko nije obavezan da slusa, a i ako ih cuje da veruje u sve sto cuje, pa zaboga ljudi zar i dalje verujete u deda mraza?
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #26 poslato: 18-06-2007, 21:19:59 »

I Nis ima zatvoren olimpijski bazen na Cairu, ko je tamo isao u skolu zna, plus nekoliko otvorenih olimpijskih dimenzija.

Takav bazen postojao je i pre 30 godina u Sisevcu, a slicna skalamerija postoji u Paracinu, samo je tamo otvoreni bazen/kafana/zezaonica "Prestiz" privatna investicija (zakupio je gazda Tika jos pre 10 godina od SPS-a tad stari nekorisceni gradski takodje "olimpijski" bazen i napravio "Akva park", a u stvari najvecu turbo-folkoteku u Pomoravlju duzi niz godina).

Tek za inf. otvoreni bazeni upravo ovih dana pocinju rad, pa svi oni koji su racunali na 10000 gostiju dnevno 365 dana, grdno ce se razocarati, sezona naime traje znatno krace ...


Nego ne smem da trosim uludo vreme i ovde se bavim ozbiljnim analizama, da me ne bi izbrisali kad napisem nesto sto se gazdi ne dopada (suvse transparentno).
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #27 poslato: 18-06-2007, 21:21:38 »

U svakom slucaju ne vidim sta je lose da i JAgodina dobije olimpijski bazen, ako ga vec ima i Svilajnac i tamo funkcionise. Naravno niko nije obavezan da slusa, a i ako ih cuje da veruje u sve sto cuje, pa zaboga ljudi zar i dalje verujete u deda mraza?

Ma nije problem da Jagodina dobije bazen, naravno, plivanje volim vise nego leba da jedem, nego je idiotski slusati ovo zezanje u zdrav mozak sa akva parkovima i pravdanje zaduzivanja opstine budalastinama o turizmu i desetinama hiljada posetilaca.

Nemam ja nikakvu sumnju da kad krene da radi, na objektivnoj Palmi + ce svakog dana da defiluje 10 hiljada posetilaca, ali .... u stvarnosti ...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #28 poslato: 18-06-2007, 21:25:53 »

slusaj, u sustini je to apsolutno nebitno. apsolutno me ne interesuje da li ce biti 500, 1.000 ili 10.000 ljudi dnevno. na propagandu ne padam vec duzi niz godina (bilo ciju), i pratim samo omo sto smatram da treba da pratim. u deda mraza i slicne sam odavno prestao da verujem, pa i u supermena, prleta, tihog i ostale likove.

sustina je da se to radi. da ce se to narpaviti i kada je vec takva stvar treba da nam bude cilj da sto vise ljudi tu i dolazi. mnogi ce se pitati zato? pa jednostavno ako to uspemo sve nas ce to manje kostati, dugovanja opstine ce se lakse vratiti i bez nase "pomoci", a i mi cemo najzad imati neko mesto koje ce ako se nastavi tim trendom pristojno izgledati.

inace koliko sam informisan, tu nece biti samo olimpijski bazen, vec jos nekoliko bazena, kao i dodatna oprema (raznorayni tobogani i zezalice), sto definitino niko drugi i nema. cini mi se da je bio pokusaj jednog takvog kompleksa u Beogradu, ali se sa time stalo. koliko cujem sada ponovo to pokrecu, ali dokle su stigli i sta su uradili nemam pojma
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #29 poslato: 18-06-2007, 22:04:51 »

Ima koliko sam cuo kod "gazda Tike" u Paracinu nesto slicno, nisam video, nisam bio. Bazen sigurno i pravio je razne bazencice i zezalice, prosle godine je jos bilo u izgradnj.

Ekonomsku isplativost aqua parka sam vec elaborirao ovde, pa me izbrisalo, necu da ponovo gubim vreme.
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #30 poslato: 18-06-2007, 22:10:04 »

bice to extra mesto...polako...
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #31 poslato: 18-06-2007, 22:26:14 »

Ma naravno. Svirace betoNven  :aq06:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #32 poslato: 18-06-2007, 22:30:41 »

Ma naravno. Svirace betoNven  :aq06:

i sta onda? mislis da ces takvim postovima nesto postici? imas one koji ga vole, imas one koji su indiferentni, imas one koji ga postuju, koji ga mrze, koji ga ne podnose, koji ovo ili ono, i takvim postovima samo potvrdjujes njihovo misljenje.

ljudi nikako da nauce jednu od osnovnih lekcija u biznisu koaj (parafraziracu) glasi otprilike ovako:

"nemoj da ucis svinju da peva, gubis vreme, a i nerviras svinju"

potrudi se da budes konstruktivniji
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #33 poslato: 18-06-2007, 22:34:45 »

ma gde zuti da budu konstriktivni...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #34 poslato: 18-06-2007, 22:37:11 »

izbor uvek postoji. covek uvek moze gubiti vreme ili biti iznerviran  :aq01: izbor je ipak lican
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #35 poslato: 18-06-2007, 22:38:22 »

e,ali ne mogu da razumem toliku kolicinu zlobe...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #36 poslato: 18-06-2007, 22:42:58 »

sto ne mozes da razumes? ljudi su razliciti i definitivno bih ze zabrinuo kada bi svi razmisljali kao i ja na primer. nije u tome problem, vec sto u svemu vide ili lose ili dobro, vide ili crno ili belo, a zivot je nekad siv, nekad zut  :aq01: problem je sto su ostrasceni ljudi iskljucivi i zaboravljaju da u svakom zlu ima bar neceg dobrog a i u svakom dobrom ima bar neceg loseg. uz sve to ako uzmemo u ozbir da sve moze da izgleda i ovako i onako, uz avisnosti od aspekta, eto dobismo prosecnu naciju na svetu - .... lud zbunjenog
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #37 poslato: 18-06-2007, 22:44:23 »

Bio sam (konstruktivan), ali mi je g. autentik postove u kojima sam detaljno obrazlagao moje stanoviste izbrisao. Bar da sam znao da na ovom forumu postovi nestaju zauvek, a ne kao na mnogim drugim da se premestaju u "kantu za otpatke" odkle mozes da ih pokupis. U stvari mozda su to i bile samo besmislice.

Kad potrosis nekoliko sati da dodjes do pravih informacija i postujes ih ovde kao odgovor na postavljena pitanja i sutradan vidis da je sve to netragom nestalo, onda postanes manje konstruktivan. Opet, ovaj forum je "privatno vlasnistvo" niko me ne tera da se zamajavam po njemu celo vece.

U stvari, vidis da je konstruktivno pisanje besmisleno, tako da ne mislim da postignem bilo sta mojim postovima, vec samo da iskazem neslaganje sa prodajom magle.

Na ivancicu se "ne ljutim", sa 22 godine (ako je tacno sta je napisala u drugom topicu) i okruzenjem u kome zivi ne moze ni da ima drugacije stavove.

Tim ce njeno razocarenje u laznu sliku koju sad ima u glavi biti vece kad progleda, a nikakvi moji postovi nju i slicne "angazovanje branitelje" ne mogu preokrenuti, doduse tad ce biti i kasno.

Nisam jedan od jagodinskih "zutih", neke od njih dobro znam, otud i znam istoriju desavanja u lokalu (ne samo sa te strane).
Sačuvana

ivancica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 222
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #38 poslato: 18-06-2007, 22:45:13 »

pa,vise volim da budem luda... :aq01:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #39 poslato: 18-06-2007, 22:49:26 »

Bio sam (konstruktivan), ali mi je g. autentik postove u kojima sam detaljno obrazlagao moje stanoviste izbrisao. Bar da sam znao da na ovom forumu postovi nestaju zauvek, a ne kao na mnogim drugim da se premestaju u "kantu za otpatke" odkle mozes da ih pokupis. U stvari mozda su to i bile samo besmislice.

Kad potrosis nekoliko sati da dodjes do pravih informacija i postujes ih ovde kao odgovor na postavljena pitanja i sutradan vidis da je sve to netragom nestalo, onda postanes manje konstruktivan. Opet, ovaj forum je "privatno vlasnistvo" niko me ne tera da se zamajavam po njemu celo vece.

U stvari, vidis da je konstruktivno pisanje besmisleno, tako da ne mislim da postignem bilo sta mojim postovima, vec samo da iskazem neslaganje sa prodajom magle.

Na ivancicu se "ne ljutim", sa 22 godine (ako je tacno sta je napisala u drugom topicu) i okruzenjem u kome zivi ne moze ni da ima drugacije stavove.

Tim ce njeno razocarenje u laznu sliku koju sad ima u glavi biti vece kad progleda, a nikakvi moji postovi nju i slicne "angazovanje branitelje" ne mogu preokrenuti, doduse tad ce biti i kasno.

Nisam jedan od jagodinskih "zutih", neke od njih dobro znam, otud i znam istoriju desavanja u lokalu (ne samo sa te strane).

vidis ovo je vec bio konstruktivan post :) drago mi je da si iskazao svoje neslaganje i izneo svoje misljenje. to je po meni vec kontrutkivan dijalog
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 25 upita.