Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: K610i ili k750i  (Pročitano 4367 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ljuba

  • Gost
K610i ili k750i
« poslato: 01-06-2007, 20:46:11 »

Ljudi dvoumim se izmedju ova dva modela.Sta vi mislite koji je bolji?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: K610i ili k750i
« Odgovor #1 poslato: 01-06-2007, 20:53:26 »

zavisi od licnih preferenci i planirane namene
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: K610i ili k750i
« Odgovor #2 poslato: 01-06-2007, 21:29:57 »

Sto se mene licno tice K610i
Ljudi dvoumim se izmedju ova dva modela.Sta vi mislite koji je bolji?

 Pa ovako:
K750i ima vise opcija vezanih za kameru(digitalni zoom,autofocus,blic,pa i poklopac),dok sa duge strane K610i ima i pomocnu kameru za vide poziv.
Dalje,K610i podrzava vise muzickih formata(mid, mmf, mp3, aac),K750i samo mP3 ali zato ima FM prijemnik(u narodu poznat kao "radio")dok se K610i ne moze pohvaliti istim.
Memorija je definitivno na strani K750(em sto je ima 41 MB integrisane em sto kao externu memoriju koristi jeftinije SONY-jeve Memory Stick Duo, Memory Stick Duo Pro kartce-K610i koristi Memory Stick Micro(mada se oko ovoga raspitaj,mozda se nesto promenilo)).
Sto se povezivanja tice(na komp ili na mrezu) tu je K610i otisao korak dalje.Ako izuzmemo bolju BLUETOOTH vezu(2.0) ima,pored standardnog nacina prenosenja podataka(GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s)) i podrsku W-CDMA (384 Kb/s) konekcije,sto je u svetu 3G mreze pozeljno.
Osim toga,fizicki izgled K610i je za mene prihvatljiviji(iako nisam fan Svedsko-Japanske firrme).Tanji je punih 4 mm,sto nije zanemarljivo.
Osnovna kamera im je slicna(u prednosti je K750i za 0.08 pixela) ali na sam kvalitet slika uticu i drugi parametri i meni kamera nije vodilja za kupovinu telefona.
U svakom slucaju,moja preporuka je K610i.Naravno da je na tebi da odlucis.
Nadam se da sam bio od pomoci.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 24 upita.