Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI  (Pročitano 471287 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #240 poslato: 26-11-2009, 00:13:55 »

Zar je vama problem samo pauk?
Pa on nece doci da ti pokuca na vrata ili te odneti ako si stao/la propisno!
A ovo je metoda koja se primenjuje u celom svetu,mada nepopularna ,ali veoma korisna-vaspitavajuca!
Kad bi neko jednom platio slepanje,ne verujem da bi ikada vise dosao u iskusenje da parkira gde i koliko hoce.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #241 poslato: 26-11-2009, 00:15:51 »

Pauk je doteran da bi se nekom napunili dzepovi a ne da napravi red na ulicama, tako je i napravljen parking servis. Treba kaznjavati nepropisno parkiranje, ali ne na ovakav nacin.

Što se mene tiče, svako ko puni džepove kažnjavajući bahatost je dobrodošao. U ovom slučaju to je bila Policija. Možeš da proveriš ako mi ne veruješ  :aq29:
Evo ja ću da se potrudim da malo slikam po gradu ovih dana, a ti daj predlog kako da se zavede red, jel pošteno?

Zasto je nezadovoljstvo u meni zbob ovoga? pre uvodjenje parking servisa sam dosledno parkirao auto gde treba i pesice sam zavrsavao poslove (pijaca, opstina...) Nije se kaznjavalo bahato ponasanje ljudi koji su parkirali gde im je palo na pamet. umesto njih kaznjen sam kao i drugi koji su vodili racuna o parkiranju uvodjenjem parking servisa a oni koji su krsili pravila parkiranja nisu.

Kažnjen si zato što si parkirao gde treba, ili zato što nisi platio parking?   wq95
Oni koji su bili nepropisno parkirani nisu mogli da budu kažnjeni, jer Policija nije ima pauk. Kada su dobili pauk, zlatnoruki su ga zapalili.

?

Zato sam i ja poceo da izbegavam parkiranje na obelazena mesta, i dalje vodeci racuna da ne smetam.
Razumem zasto je saba toliko ogorcen mada se i meni ne svidja komentar "ruke mu se pozlatile " ali tako on pise i to je to.

To je već stvar tvog viđenja reda, prava i obaveza  :aq29:
Mada mi sve liči na Kalimero sindrom  :aq28:
« Poslednja izmena: 26-11-2009, 00:30:11 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #242 poslato: 26-11-2009, 00:24:01 »

Šta mene briga ko puni džepove. Dokle god poštujem pravila, taj za mene ne postoji!
Poenta je da bi mi malo da budemo taj neko ko puni džepove, ili da budemo izuzeti od pravila. Što je teži slučaj.
To bi isto bilo kad bi sada svi kukali što je za svirepo ubistvo kazna 40 godina robije!?
Gledaj svoja posla, radi kako treba, i niko neće puniti svoje džepove tvojim parama. Ne znam što je to toliko teško da se shvati  :aq15:
Sačuvana

coce

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 83
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #243 poslato: 26-11-2009, 00:48:07 »

bobo procitaj bolje sta sam napisao.
Sačuvana
Ako nece mediji, reci nam ti.
CVRC

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #244 poslato: 26-11-2009, 01:05:40 »

Pauk je doteran da bi se nekom napunili dzepovi a ne da napravi red na ulicama, tako je i napravljen parking servis
Ok, neces da punis nicije dzepove. To je toliko jednostavno, parkiraj propisno i niko nemoze nista da ti naplati.
Treba kaznjavati nepropisno parkiranje, ali ne na ovakav nacin.
Vazi. Kakav nacin bi bio za tebe prihvatljiv? Ako znas da ovo nevalja valjda znas sta bi valjalo?
« Poslednja izmena: 26-11-2009, 01:06:24 od strane Alkar »
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

coce

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 83
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #245 poslato: 26-11-2009, 01:34:29 »

Za kaznjavanje nepropisno parkiranih automobila nije potreban parking servis. On je postavljen da bi se uzimao novac i za nista drugo. Treba ukinuti placanje parkinga, a da se vozaci koji nepropisno parkiraju da se kazne novcano i to vecom kaznom no inace. I pauk je za to ali ne u sluzbi parking servisa ka sto je postojeci. I mislim da nece biti tolikog nezadovoljstva medju vozacima kao sto je sada.
« Poslednja izmena: 26-11-2009, 01:36:20 od strane coce »
Sačuvana
Ako nece mediji, reci nam ti.
CVRC

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #246 poslato: 26-11-2009, 02:09:06 »

Dobro Coce, znaci ukinuti parking servis. Ko bi onda kaznjavao nepravilno parkiranje?
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #247 poslato: 26-11-2009, 07:24:13 »

bobo procitaj bolje sta sam napisao.

Zašto misliš da te nisam razumela? Jesam.

Pauk je doteran da bi se nekom napunili dzepovi a ne da napravi red na ulicama, tako je i napravljen parking servis
Ok, neces da punis nicije dzepove. To je toliko jednostavno, parkiraj propisno i niko nemoze nista da ti naplati.
Treba kaznjavati nepropisno parkiranje, ali ne na ovakav nacin.
Vazi. Kakav nacin bi bio za tebe prihvatljiv? Ako znas da ovo nevalja valjda znas sta bi valjalo?

 :xq011: Kao što rekoh  :aq29:

Za kaznjavanje nepropisno parkiranih automobila nije potreban parking servis. On je postavljen da bi se uzimao novac i za nista drugo. Treba ukinuti placanje parkinga, a da se vozaci koji nepropisno parkiraju da se kazne novcano i to vecom kaznom no inace. I pauk je za to ali ne u sluzbi parking servisa ka sto je postojeci. I mislim da nece biti tolikog nezadovoljstva medju vozacima kao sto je sada.

Aha, ti bi da plaćaš, ali ne Parking servisu? Znači može i više nekom drugom, ali ne Parking servisu? Zanimljivo razmišljanje druže, vrlo.  :aq15:
Nisi nam odgovorio ko bi kažnjavao kaznama većim od trenutnih?

Pauk nije u služni Parking servisa, nego policije. Proveri molim te pre nego napišeš nešto ovako.
Mnogo smo bre čudan narod. Ne znam odakle ta ideja, da neko stalno treba da nas "ljuljka" i "mazi".
To je, ako ništa drugo, jako neozbiljno i detinjasto.

Uostalom, sad će Austrijanac da počne da iznosi smeće. Znači, ili ćemo biti zatrpani đubretom, ili će Sud da bude pretrpan tužbama.
Strašno  :aq16:

« Poslednja izmena: 26-11-2009, 08:52:53 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #248 poslato: 26-11-2009, 11:06:14 »

Bevana,vi ne primecujete zato jer ste tu stalno,u zemlji mahom,u svim strukturama drustva i vlada anarhija!
Pohledaj samo gde se sve ne postuju zakoni,sta je to ako nije anarhija?

Ako je vozilo nepropisno parkirano i onemogucava mi kretanje,ko ce ga skloniti nego pauk?
Sta imam ja od kazne koju ce njegov vozac platiti ako sam zarobljena ili ga zaobilazim na trotoaru pa me lupi neki auto?
« Poslednja izmena: 26-11-2009, 11:12:25 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #249 poslato: 26-11-2009, 13:15:09 »

 :aq29:



Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #250 poslato: 26-11-2009, 13:18:04 »



Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #251 poslato: 26-11-2009, 13:22:46 »





Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #252 poslato: 26-11-2009, 13:23:54 »

Eto, to smo mi i takvi smo. Ako neko misli da ovo može da se reši snagom dobre volje ... blago njemu  :aq29:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #253 poslato: 26-11-2009, 13:36:15 »

sa izvinjenjem,**be lud zbunjenog. :xq003:
Ovde kao da pise da je samo na trotoaru dozvoljeno parkiranje,a ne obrnuto! :aq25:

Ma koja dobra volja i pauk,i policajci...palicu pa po autu!!! Kako traze tako da dobiju,klin klinom!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #254 poslato: 26-11-2009, 14:24:35 »

Hahaha Luna!
Ja ne bih potezala palicu...odmah! Prvo karmin, šlag pena, ili jaja, zaprška, ostatak od ručka ako su ti pod prozorom. Može i ono ulje za kočnice, kažu da je ekstra!  :xq005:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #255 poslato: 26-11-2009, 15:22:38 »

Ijuuuuuuuuuuu,znas li ti koliko su karmini skupi???
a i zejtin!?
Ja bih pocela sa jednom gumom :aq24:

Secam se kad je davno moja komsinica komsiji koji je ispred njenog dvorista parkirao kamion i turireo ga u 5 ujutru,sekirom isekla gume...2 veeelike!Pocela je bila sa ostacima od rucka ali nije ni primetio kod onolikog kamiona  :xq005: to je bio dogadjaj kad je mlatila sekirom!!!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #256 poslato: 26-11-2009, 19:07:59 »

Pauk je doteran da bi se nekom napunili dzepovi a ne da napravi red na ulicama, tako je i napravljen parking servis. Treba kaznjavati nepropisno parkiranje, ali ne na ovakav nacin.
Zasto je nezadovoljstvo u meni zbob ovoga? pre uvodjenje parking servisa sam dosledno parkirao auto gde treba i pesice sam zavrsavao poslove (pijaca, opstina...) Nije se kaznjavalo bahato ponasanje ljudi koji su parkirali gde im je palo na pamet. umesto njih kaznjen sam kao i drugi koji su vodili racuna o parkiranju uvodjenjem parking servisa a oni koji su krsili pravila parkiranja nisu. Zato sam i ja poceo da izbegavam parkiranje na obelazena mesta, i dalje vodeci racuna da ne smetam.
Razumem zasto je saba toliko ogorcen mada se i meni ne svidja komentar "ruke mu se pozlatile " ali tako on pise i to je to.

E napokon i neko ko misli kao i ja,
Ma nisam ja bas BUKVALNO mislio to sto sam napisao, TO MI SE DESILO iz revolta iz BESA, sto se sve to radi bas tu kod nas u CUPRIJU... BRE....
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #257 poslato: 26-11-2009, 19:10:03 »

Pauk je doteran da bi se nekom napunili dzepovi a ne da napravi red na ulicama, tako je i napravljen parking servis. Treba kaznjavati nepropisno parkiranje, ali ne na ovakav nacin.
Zasto je nezadovoljstvo u meni zbob ovoga? pre uvodjenje parking servisa sam dosledno parkirao auto gde treba i pesice sam zavrsavao poslove (pijaca, opstina...) Nije se kaznjavalo bahato ponasanje ljudi koji su parkirali gde im je palo na pamet. umesto njih kaznjen sam kao i drugi koji su vodili racuna o parkiranju uvodjenjem parking servisa a oni koji su krsili pravila parkiranja nisu. Zato sam i ja poceo da izbegavam parkiranje na obelazena mesta, i dalje vodeci racuna da ne smetam.
Razumem zasto je saba toliko ogorcen mada se i meni ne svidja komentar "ruke mu se pozlatile " ali tako on pise i to je to.

E napokon i neko ko misli kao i ja,
Ma nisam ja bas BUKVALNO mislio to sto sam napisao, TO MI SE DESILO iz revolta iz BESA, sto se sve to radi bas tu kod nas u CUPRIJU... BRE....

Pa uključi procesor prvo. Mnogo je utešno to što još neko misli kao ti. Da bar mislite nešto, nego.... :xq010:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #258 poslato: 26-11-2009, 19:19:02 »

Pa nikada nam neće biti bolje. NIKADA! I ne treba, nek pocrkamo kad smo ovakvi kakvi smo, nikakvi!  :xq010:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #259 poslato: 26-11-2009, 19:24:46 »

"TO MI SE DESILO iz revolta iz BESA, sto se sve to radi bas tu kod nas u CUPRIJU... BRE...."

Saba,sta te je razbesnelo: postojanje pauka ili njegovo unistavanje,u Cupriji? :aq15:

Bezbolan nacin je verovatno da se ne placa nista a ocekuje nesto!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 21 upita.