Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI  (Pročitano 469998 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #260 poslato: 26-11-2009, 19:30:38 »

STO LJUDI - STO CUDI
Necu vise komentarisati, a ni ljutiti se na sve one koji su pisali LOSE, o mojim misljenjima.
JOS SAMO OVO:
Jesam da se naplacuje parking, ALI NISAM da te pare idu u neke druge opstine, i u necije tudje dzepove.
Jesam da se nepropisno parkirana vozila odnose PAUKOM, ALI NISAM za to da se odnese neki fica koji je parkirao na obelezenom parkingu, ALI je odnesen SAMO ZATO sto nije platio 25 dinara, a da se BMW nekih ...... nesmeju ni pogledati, a kamoli mu naplatiti parking, ili ga odneti paukom
 :aq28:
Pogledajte malo slike koje su postavljene, i videcete da su na tim NE - PARKINZIMA, mahom parkirana, lepa i dobra vozila. Nesto ne vidim bas puno jugica, fica, i ostale shklampocije.....
A sto se tice Cuprijskih javnih preduzeca..... tu sam ja u jednom od njih, jos samo 1 (jedan) mesec, da bih cistio Srbiju, i Cupriju, od raznoraznog smeca, i ne branim svoje parce hleba. Od 01. 01. 2010. sam ponovo na birou za nezaposlene, i ko zna kada ciu i dali cu DOBITI priliku da se ponovo zaposlim, i zaradjujem postenim radom svoje parce hleba, IAKO SAM I JA CLAN JEDNE OD STRANAKA...... ali eto.... nisam od bogom danih da me zaposli stranka...... da mozda budem BIBLIOTEKAR ili DIREKTOR MUZEJA, ili........ neznam sta.
 :xq066: :xq066: :xq066: :xq066:
Ja sam samo ISKALIO SVOJ BES, i evo javno priznajem,  :xq066: NISAM U PRAVU, POGRESIO SAM  :xq066:
ALI, i dalje ostajem pri delu mojih primedbi i konstatacija, koje necu ponovo ponavljati, jer ko me ZNA, znace i moj revolt, i moj POKUSAJ da u CUPRIJI bude MALO bolje i MALO lepse.
Jos uvek smo mi samo TUNEL izmedju Paracina i Jagodine, samo zato sto mnogi jos uvek nisu bar malo realni, i ne vide neke stvari koje mnogo BODU oci.
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #261 poslato: 26-11-2009, 19:38:52 »

"TO MI SE DESILO iz revolta iz BESA, sto se sve to radi bas tu kod nas u CUPRIJU... BRE...."

Saba,sta te je razbesnelo: postojanje pauka ili njegovo unistavanje,u Cupriji? :aq15:

Bezbolan nacin je verovatno da se ne placa nista a ocekuje nesto!
Nije LUNA, veruj mi da nije bas tako kako sam napisao, kazem opet POGRESIH, ali stojecki i dalje kazem AKO BRE, NEKA SVE TE PAUKE voze tamo odakle su i dosli, a neka se nadje NEKO pametan, i IZMISLI, kako ce se sve to resavati tu u CUPRIJI, i uposliti onaj silan nezaposlen narod, koji ce zaradjivati pare postenim I FER radom, i te pare trositi tu u Cupriji, a ne da idu TAMO NEGDE, ko zna GDE.
Dobro znas i sama (pisali smo vec o tome) ko je i kako zakljucio ugovore o tom famoznom parking servisu, i koji je deo tog MASNOG KOLACA uzeo.
Ima tu jos puno afera i aferica, seti se samo FONTANE u centru, seti se koliko je kostala.
A pogledaj KOLICKA je, a utroseno je u njoj onog lepog fasadnog kamena za barem DVE (2) kuce...... pa ces se mozda sada pitati: A CIJEC SU TO KUCE....
Ma ne mogu vise i necu pisati o svemu tome, jer sta god napisao, nekima se nece svideti, i docekace me NEKI na NOZ, i kritikovati, sve te moje pisanije....... i PONEKAD pomislim da cak svi ti koji me napadaju, u stvari BRANE sve te lopove, tim postupcima.
EVO STAVLJAM TACKU.......
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #262 poslato: 26-11-2009, 19:49:27 »

STO LJUDI - STO CUDI
Necu vise komentarisati, a ni ljutiti se na sve one koji su pisali LOSE, o mojim misljenjima.
JOS SAMO OVO:
Jesam da se naplacuje parking, ALI NISAM da te pare idu u neke druge opstine, i u necije tudje dzepove.
Jesam da se nepropisno parkirana vozila odnose PAUKOM, ALI NISAM za to da se odnese neki fica koji je parkirao na obelezenom parkingu, ALI je odnesen SAMO ZATO sto nije platio 25 dinara, a da se BMW nekih ...... nesmeju ni pogledati, a kamoli mu naplatiti parking, ili ga odneti paukom
 :aq28:
Pogledajte malo slike koje su postavljene, i videcete da su na tim NE - PARKINZIMA, mahom parkirana, lepa i dobra vozila. Nesto ne vidim bas puno jugica, fica, i ostale shklampocije.....
A sto se tice Cuprijskih javnih preduzeca..... tu sam ja u jednom od njih, jos samo 1 (jedan) mesec, da bih cistio Srbiju, i Cupriju, od raznoraznog smeca, i ne branim svoje parce hleba. Od 01. 01. 2010. sam ponovo na birou za nezaposlene, i ko zna kada ciu i dali cu DOBITI priliku da se ponovo zaposlim, i zaradjujem postenim radom svoje parce hleba, IAKO SAM I JA CLAN JEDNE OD STRANAKA...... ali eto.... nisam od bogom danih da me zaposli stranka...... da mozda budem BIBLIOTEKAR ili DIREKTOR MUZEJA, ili........ neznam sta.
 :xq066: :xq066: :xq066: :xq066:
Ja sam samo ISKALIO SVOJ BES, i evo javno priznajem,  :xq066: NISAM U PRAVU, POGRESIO SAM  :xq066:
ALI, i dalje ostajem pri delu mojih primedbi i konstatacija, koje necu ponovo ponavljati, jer ko me ZNA, znace i moj revolt, i moj POKUSAJ da u CUPRIJI bude MALO bolje i MALO lepse.
Jos uvek smo mi samo TUNEL izmedju Paracina i Jagodine, samo zato sto mnogi jos uvek nisu bar malo realni, i ne vide neke stvari koje mnogo BODU oci.

Sve što si ovde napisao nema veze sa životom. Ne volim kad se falsifikuje, da ne kažem nešto teže.

Jel ti misliš da su pauka zapalili zato što je nosio fiće? Jel to misliš? Jel misliš da ga je zapalio neki sličan tebi. Pa nije brate. Jel oćeš da ti kažem koga su dizali, pošto već ne znaš? Pošalji mi PP ako hoćeš, pa ću da ti dostavim dokaze ovoga što pričam. Ne izmišljaj, i ne iznosi izmišljotine javno.

Naloge za podizanje vozila izdaje policija, i niko nije odnet sa parkinga nego sa trotoara, pešačkih prelaza, i ostalih javnih površina na kojima je za kažnjavanje nadležna samo i jedino policija. Potrebno je samo da pročitaš onaj priručnik za polaganje vozačkog, pa ćeš da vidiš i sam. Znači, nemaš pojma o čemu pričaš, a pričaš  :xq010:

Što se javnih preduzeća tiče Uslugu kupuje Austrijanac, ma šta Kalaba pričao javno i privatno. I šta ćemo sad? Pare ne da neće da idu u drugu opštinu, nego će da odu u drugu zemlju! To ti ne smeta, šta?

Sabo, čovek si u godinama, ali ne da nisi realan, nego je to tužno. Meni recimo to bode oči, što bučiš ovde, a sve to na šta upireš prstom se dešava pod plaštom stranke kojoj pripadaš. Možda je tebi lakše tako, ali nemoj bre nas da zamajavaš. Nismo ti mi ovde krivi za sve, neko ta kamarila koju interesuje samo lična korist. E sad ako to tebi nije jasno...sažaljevam slučaj.

EVO STAVLJAM TACKU.......

Pitam se samo kako izgleda kad stavi sedam tačaka?
« Poslednja izmena: 26-11-2009, 20:11:17 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #263 poslato: 26-11-2009, 21:04:17 »

Bas bih voleo da te upoznam..... da te vidim, i da popricam sa tobom......
Mislim da ti u stvari UOPSTE i nisi ovakva, i da iz tebe KULJA veci bes nego iz MENE.
Ne necu da ti odgovaram na sve napade, ne zameram ti, naprotiv, SVE MI SE VISE I VISE SVIDJAS.... (stvarno to i mislim)
Ti kad puknes, PUKLA SI NACISTO, i tu svoju BES, istreses kao iz rukava, onako.....
i ponovo, i zadnji put:
STAVLJAM SEDAM (7) tacaka na MOJ kraj ove prepiske.......
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #264 poslato: 26-11-2009, 21:15:21 »

 :xq003:
E blago meni  :aq29:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #265 poslato: 26-11-2009, 21:20:52 »

Saba,ti si jedan od retkih,ako ne i jedini ovde na Forumu koji svoju gresku prizna,i to treba ceniti! :aq04:

Drugo,verujem da si ogorcen zbog drugih stvari oko tebe,kao i vecina gradjana naseg slavnog Pomravlja,i pauk ti je dosao ko premija da iskalis svoj bes!
A to smo razumeli onako kako je napisano.
Sta se desava u Cupriji neznam,samo paljenje vozila,koje ne odobravam!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #266 poslato: 26-11-2009, 21:36:29 »

Ti me Luna izgleda "citas, i donekle razumes", a to je (mozda) zato sto smo po godinama (relatvno) blizu, a sa sundjerom sam izgleda u totalnom razlazu i ne razumevanju generacija.
 :aq08: ma upoznacu vas, (licno).... kad tad  :aq15:
 :aq19: :aq19: :aq26: :xq002: :aq23: :aq22:
 :aq21: :aq21: :aq21:
 :xq008: :xq011:
 :aq28: :aq28: :aq28: :aq28: :aq28: :aq28: :aq28: :aq28: :aq28:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #267 poslato: 26-11-2009, 21:42:02 »

Slušaj Sabo, ne možeš sad da se laskanjima i udvaranjem izvučeš iz ovog haosa koji si ovde napravio. Rekla sam ti šta će sledeći put da te snađe, pa ti vidi!
Nemoj da pišeš napamet, i da napadaš ljude bez veze, posebno zato što i ti drugi imaju iste muke kao ti. Šta ne znaš ili ne razumeš, pitaj da ti neko objasni. I drži procesor stalno uključen  :xq007:
« Poslednja izmena: 26-11-2009, 21:50:42 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #268 poslato: 26-11-2009, 21:49:17 »

E šta sve čovek neće da pročita ovde. Ko u Velikom Bratu.  :aq01:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #269 poslato: 26-11-2009, 22:14:28 »

I bre dokle odoste!?
Saba se malo zaleteo,priznao gresku, ti ga boba pozovi na kaficu da se upoznate...i bice sve u redu! :aq26:
Zao i njemu pauka,salio se samo.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #270 poslato: 26-11-2009, 22:19:08 »

ЋУ ВЕ ПАТОШЕМ........
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #271 poslato: 26-11-2009, 22:20:40 »

Hahaha.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #272 poslato: 26-11-2009, 22:24:50 »

Šu  :xq007:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #273 poslato: 26-11-2009, 22:26:10 »

Luna ne pijem kafu. Šta ću sad...?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #274 poslato: 26-11-2009, 22:29:37 »

Ima Saba dobru jabukovacu,sad peko,taze je......eto resenja! :aq21:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #275 poslato: 26-11-2009, 22:30:20 »

Sabo, jel piješ viski ?  :aq24:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #276 poslato: 26-11-2009, 22:30:48 »

Tačno sam znala da ćeš to da predložiš! Bože, postala sam vidovita!  :xq004:
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #277 poslato: 26-11-2009, 22:32:00 »

E šta sve čovek neće da pročita ovde. Ko u Velikom Bratu.  :aq01:
Ajd i ti se nekom zacudi!!! Red bi bilo! :aq21:

@boba
nisi vidovita nego ti se pije rakija a stid te da kazes  :aq29:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #278 poslato: 26-11-2009, 22:34:02 »

E šta sve čovek neće da pročita ovde. Ko u Velikom Bratu.  :aq01:
Ajd i ti se nekom zacudi!!! Red bi bilo! :aq21:

Hahahaha  :xq005:

@boba
nisi vidovita nego ti se pije rakija a stid te da kazes  :aq29:

Ćuti...diskrecija!

Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #279 poslato: 26-11-2009, 22:35:51 »

Luna, ne znam da li vidiš da pravimo zabavu ovom narodu što se sjatio na temu. Svi nas posmatraju i niko ništa ne piše.  :xq009:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 25 upita.